Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

ärifoorumite maine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ärifoorumite maine

    Avastasin ykspäev suure yllatusega, et ärifoorumites saab jätta kommentaare maine alla. SAmas ei ole täheldanud, et asi suurt kasutust leiaks. Seega võiks selle maine lingi näiteks punaseks värvida või foorumisse teha pysiv teema antud asja kohta . Kasulik asi ostja myyja usalduse näitamiseks, aga asi on väga varjus !

    #2
    Samasse teemasse.(Enam ei leia kasutajat üles, oli igasugust jama ta kohta kirjutatud,kusjuures mitte äriga seonduvat..)
    Vahepeal tundus, et maine kirjeldamisel ei lähtuta ärilistest huvidest, vaid lihtsalt oma kommentaare antud kasutaja kohta välja öeldud.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Originally posted by martinj@Feb 23 2005, 19:43
      Samasse teemasse.(Enam ei leia kasutajat üles, oli igasugust jama ta kohta kirjutatud,kusjuures mitte äriga seonduvat..)
      Vahepeal tundus, et maine kirjeldamisel ei lähtuta ärilistest huvidest, vaid lihtsalt oma kommentaare antud kasutaja kohta välja öeldud.
      Kuid kuna vastav link tehakse teemale kust kommentaar tuli saab ju kindlaks teha, kas oli tegu ostu/myygiga.

      Samas jah ise ka yhe kommentaari pannud yhele läburattale, kes ajab mind oma lolli jutuga vihaseks. Tegelane Botased, kes millegi pärast pole moderaatoritele silma jäänud O_o

      Comment


        #4
        Originally posted by arvutihdd@Feb 23 2005, 19:16
        Avastasin ykspäev suure yllatusega, et ärifoorumites saab jätta kommentaare maine alla. SAmas ei ole täheldanud, et asi suurt kasutust leiaks. Seega võiks selle maine lingi näiteks punaseks värvida või foorumisse teha pysiv teema antud asja kohta . Kasulik asi ostja myyja usalduse näitamiseks, aga asi on väga varjus !
        Tere. Minu arust ei ole seda vaja. Siin foorumis on küllalt läbu ja korralagedust. Mulle ka ei meeldi, kui mõni nolk mu mainet rikkuma tuleb, kui ma talle piisavalt sümpaatne ei tundu. Äkki hakkaks veel üksteise pilte ka hindama, nagu rate.ee or something. Samas saan ma aru, et see loodi selleks, et teada, kui usaldusväärne mõne mehe äri on. Rõhutada seda küll ei oleks vaja. Punaseks

        Comment


          #5
          HV-s asi toimib, mõte ongi just tegelase usaldusväärsuse kontroll, seal tehakse kõvasti äri ja on piisavalt pettureid. Kui tekib tagasilöök, saad kommijate käest tausta uurida, kes on näost näkku kohtunud, kui komme vähe, ei tee üldse tegemist kui kahtled.
          Mingi nolk ei saa su mainet rikkuda, arvamused on ikkagi mingi põhjendusega ja suva läbustaja rikub negatiivsetega ainult oma mainet.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment

          Working...
          X