Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Kirbusitt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
    Minumeelest haritud inimesed?
    Minu ema armastas ikka öelda, et ega ülikool matsi ei riku.

    Comment


      #17
      Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
      Minu ema armastas ikka öelda, et ega ülikool matsi ei riku.
      Kellegi ühe ema võis armastada öelda mida iganes, aga kellegi teise ema ütleks selle peale:
      Vaata... sina usud, minul on. Ja on veel mõnel siin Eestis. Sinu teadmised ... ei vääri kirbushittagi.
      Ja siis me jätkaks emade varjus viljakalt ülikooli mõttekuse arutelu
      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

      Comment


        #18
        Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
        Minu ema armastas ikka öelda, et ega ülikool matsi ei riku.
        Ega ei tule tõesti meelde et seal oleks sellel kirbu teemal loengut peetud.
        Sõnaraamatud on ka kidakeelsed.

        Äkki ikka foorumi koolitus-õpetus?.
        Vähemalt kohalik otsing näitab nii.

        Comment


          #19
          Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
          Ehk täpsustaksid oma mõtet?
          Asi kisub vist poliitika poole...
          Esimine postitus selles teemas näeb nii välja küll.
          Ei salga, et suund on õige, aga koht ja põhjus on minumeelest täitsa valed.
          Panin siis musta huumoriga teeviida ka juurde, kus võiks "asjale" ka rakendust olla.

          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

          Comment


            #20
            Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
            Panin siis musta huumoriga teeviida ka juurde, kus võiks "asjale" ka rakendust olla.
            Ei kavatse vabandada, kuid ma maalt ja obesega ning see huumor läks nagu mööda (kuigi arvan end Monty Pythoni austajate sekka). Lisaks viited naissoole tunduvad antud kontekstis kuidagi kohatud.

            Comment


              #21
              Huvitav, miks mind süüdistanud foorumlane käib küll teemat piilumas, aga ei võta vaevaks vähemalt selgitadagi, miks ta valetab mulle tegu mida ma teinud pole... Ise räägib küll elementaarsetest viisakusreeglitest jne. kuid oma sõna eest vastutajat temast ei ole.
              Mida siit siis järeldada? Kas mode ei tohi isegi "rahvalikke" väljendeid kasutada, ilma et saaks süüdistuse... milles? Foorumlased võivad valetada, või süüdistada valetamises, ja see on siis aksepteeritav, elementaarne viisakus???
              Siin toodi välja võimalus et kuidagi miski võib lõhnata poliitika järele, hakkasin selle üle mõtlema ja paraku, välistada seda küll ei saa. Sest toimunud asjade muster asetab oma kohale mõnegi muidu juhuslikult hulkunud momendi ja kahjuks viib see rada ka selgelt teatud grupini. Sellise grupini, kelle üheks tunnuseks on teiste süüdistamine ükskõik milles ja mingite karistamiste ja vabandamiste nõudmine. Samas nad tunnevad endid kui puutumatutena, kes võivad seda kõike ja mõni tunneb et on lausa kohustatud nii tegema. Kuid ise millegi eest vastutada, ei tule nagu kõne alla?

              urmas78, te käisite kell 22:34 jälle piilumas mis siin tehakse, kuid ignoreerite jätkuvalt vastamist. Huvitav kui kaua te sedasi jätkate? Kas te leiate, et otseselt küsimuse eiramine ei riku elementaarset viisakust?
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #22
                Mis sa norid OSX?
                Kelle asi see peaks olema, kui keegi siis foorumis käib aga su norimistele ei taha vastata?

                Comment


                  #23
                  Minu asi on, kui mind süüdistatakse milleski mida ma teinud pole. Lausa nii, et tehakse terve teema selleks.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #24
                    Masendav.

                    Comment


                      #25
                      Shele - ongi masendav. Aga see ei muutu ka kunagi kui sellised asjad jäävad kogu aeg reageerimata. Mees valis relva, millega torgata. Siis peab olema ka valmis et torgatakse vastu. Enda eest tuleb seista. Ma näen ühiskonnas pidevalt seda et lastakse nii käituda, aga sellega saavad sellised jõudu juurde.
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #26
                        Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                        Minu asi on, kui mind süüdistatakse milleski mida ma teinud pole. Lausa nii, et tehakse terve teema selleks.
                        Ma vastan ise Urmase eest, sest ma saan väga hästi aru miks ta selle teema tegi.
                        Süüdistus polnud detailides täpne aga tähelepanu juhtimine selle kohta, et võiks viisakam olla on väga asjakohane.

                        Ega sellised mõtteavaldused väga viisakad ei ole:
                        Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                        Sinu teadmised sellest kuidas DA-3000 midagi teeb, ei vääri kirbushittagi. Sa oled kinnisidees et DAW on maailmanaba. Ikka väga viskoosselt liikuv mõte, peab kahjuks nentima.
                        Küsimus ei ole ju ainult konkreetses lõigus, kogu su kirjutamise laad on selline mutta tampiv ja halvustav.
                        Kas sa ise ei saa aru, et oled sellega paljudel foorumlastel maksa üle kopsu ajanud ja siis ei pruugi kõik sinu kohta kirjutatu viimase komani viimistletud olla aga katsu üldisemat pilti näha.
                        Selle asemel, et midagi teist moodi ja paremini teha, keerad sina aga muudkui vinti juurde.
                        Ma ole küll paksu naha ja pika kannatusega aga ka minu jaoks on see liig.

                        Comment


                          #27
                          Kuidas siis härrad käsivad öelda inimesele , et ta ei tea asjast mitte midagi? Kas meil on lasteaed või mis, grupp kevadisi lumehelbeid? Ja sina ise - kirjutasid et ma "kipun valetama", siis muutsid postituse ära "???" kujule ja samamoodi ei selgita mida sa valetamiseks pead sest sa "ei viitsi vaielda", lootsid et esimene väide jäi märkamata. Märkasin, selgitasin mida mõtlesin... Nüüd olevat sinu jaoks liig, kuid mida teed ise? Kas sulle tuli meelde lihtsalt teha selgeks mis oli minu jutus valesti, sellist mis tingiks väite "kipud valetama"? Ei, sest ei viitsi.

                          Mina ka ei viitsi, aga avalikku valetamist ma ei talu. Erinevalt mõnedest.







                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #28
                            OSX, ma vabandan sinu ees, et ma kirjutasin "kipud valetama", see ei olnud viisakas ja ka tehniliselt mitte täpne ning selle pärast seda teksti seal postis ei olegi enam. Vahest näpud liiguvad kiiremini kui mõte kõik korrektselt läbi jõuab mõelda.

                            Comment


                              #29
                              Ei tea kas tasub herilasepesa torkida, aga siiski. Siin oleks vaja täiendust mis näitab ära kasutajate sodiaagimärgi. See aitaks eos probleeme vältida. Sest on sodiaagimärke, mille esindajatega ei ole mõistlik (ja tervislik) laskuda arutellu rohkemaks, kui "küsimus - vastus" stsenaarium eeldab.

                              Comment


                                #30
                                Kui äärmustesse laskuda siis mis on parem tehnikafoorumi jaoks - kas ports viisakaid udupuhujaid,
                                või mõned kesise suhtlemisoskusega spetsialistid?
                                Siin foorumis oli üks väga tark ja haritud inimene, null suhtlemisoskusega - kolis mujale. Summaarselt ütleks, et isegi kahju kuigi jah ...

                                Jutu mõte - tasuks suuremat pilti vaadata. Obstsöönsuste (kena sõna onju) pildumine pole tehnikafoorumis hea toon kuid seda pole ka mingi jura ajamine.
                                Soovitaks elu ja foorumiga edasi minna ja nii mõnelgil omad järeldused teha.

                                Ja et ka minugi jutt juriidiliselt korrektne oleks siis:
                                Ülaltoodud tekst on üldfilosoofiline ning pole silmas peetud ühtegi päriselu tegelast
                                ning kõik kokkulangevused reaalsete inimeste ja sündmustega on juhuslikud ning mittetaotuslikud.

                                -

                                Comment

                                Working...
                                X