Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi leheküljed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Foorumi leheküljed

    Ütlen kohe ära, et ei ole uurinud ka see teema juba olemas. Sorry kui kordan teemat.

    Asi siis (üldteema) lehekülgede loenduris. Paljudes foorumites on numbrite 1,2,3,4... ees võimalus valida eelmine ja järgmine leht, aga tevalos esimene ja viimane. See pole ju eriti vajalik? Numbreid on jõle tüütu klikkida. Palju mugavam oleks kui ka siin oleks "esimene" ja "viimane" asemel "eelmine" ja "järgmine" või siis mõlemad varjandid.


    Ja võiks olla ka selline valik "vaata enda postitusi" nagu on HV-s. Palju mugavam oleks jälgida teemasid millesse olen teinud postitusi.

    Privaatsõnumite lehel võiks ka olla eraldi "saadetud" ja "saatmata" sõnumid.
    ...

    #2
    Ülevalt "Sisselogitud kui:..." oma nimele klikates saab lahti enda profiili, teine klikk "Leia selle liikme kõik postitused" peal näitab omi postitusi. Minu meelest piisavalt mugav...
    "Minu abimees" kaudu uues aknas saab kätte enda 10 viimast postitust, ka mugav...
    (kaks klikki mõlemal juhul).
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      privaatsõnumite lehel on ju inbox ja outbox...(paremalt servast saad valida)
      Intel inside.. Idiot outside...

      Comment


        #4
        Originally posted by mcgangsta@Sep 5 2004, 17:57
        privaatsõnumite lehel on ju inbox ja outbox...(paremalt servast saad valida)
        tean küll, aga mugavam oleks kui outbox jaguneks kaheks- saadetud ja veel saatmata osaks. Ja valik võiks olla nuppudega. Lihtsalt mugavuse mõttes, ega praegusel süsteemil ka midagi viga pole. Aga HV foorumist lihtsalt selline paigutus nagu rohkem käe sisse jäänud.
        ...

        Comment


          #5
          'Minu seadete' all on ju olemas valik 'Salvestatud (saatmata) PSd'. Seal ongi kõik saatmata privaatsõnumid.

          Comment


            #6
            tglt on PSdele vähe ruumi.

            Nuux...
            Erilahendused.
            PS või mail.

            Comment


              #7
              Originally posted by W@ldur@Dec 19 2004, 18:02
              tglt on PSdele vähe ruumi.

              Nuux...
              Postkastis on valik 'Arhiveeri sõnumid'. Sellega saab vanad, kuid olulised sõnumid lihtsal kujul salvestada Exceli või HTML formaadis. Sel moel ei lähe midagi kaduma ning ruumi on ka uutele kirjadele.

              Comment

              Working...
              X