Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

teemade kadumine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    teemade kadumine

    mix kaovad osad teemad nagu tina tuhka? tegin täna uue teema skeemifoorumisse aga näed... enam seda ei existeeri :angry: mix see kadus?!?


    #2
    see pinge pikendamise teema?
    ise palusid selle ju kustutada :huh:

    Comment


      #3
      tegelikult ainult selle mis oli kirjaga kustutada (ise ma seda ju kustutada ei saa)

      Comment


        #4
        Njah, selle kustutasin tõepoolest, kuna oli palutud kustutada aga ehk järgmine kord täpsustaks, sest ennegi samamoodi pandud alla "kustutada", kui teemaalgataja tahab teemast lahti saada. Pole moderaatorite asi siin selgeltnägijat mängida.
        Vabandan muidugi, et valesti aru sain, aga järgmine kord ei teeks paha, kui panna juurde millest sa soovid lahti saada, teemast või postist.

        Transistor

        PS. millistest OSADEST TEEMADEST sa räägid? tegu oli nagu ühega?
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #5
          no mul on selliseid asju ka varem juhtunud <_<

          Comment


            #6
            No varem juhtunu vastutust ma enda peale ei võta.
            Oled kindel, et teema ei olnud korduv või muud moodi reeglitega vastuolus või siis lihtsalt mujale foorumisse liigutatud ?

            Transistor
            transistor[ätt]starline[punkt]ee

            Comment


              #7
              Bloody-orc, see on lihtsalt loomulik kadu, ei midagi muud.

              Comment


                #8
                ei no jah enam ple midagi teha mis lännu see lännu aga noh ma tahtsin lihtsalt teavitada et sellised asjad siin juhtuvad

                ja see teema mis eelnevalt kadus ei old seaduse ega reeglitega vastuolus B)

                Comment


                  #9
                  kusjuures olen ma täpselt sama asja täheldand , aga siis mõne ajapärast (2-6 päeva) on need teemad jälle välja ilmunud , otsingust ega kuskilt ei leidnud ..

                  Comment


                    #10
                    üldiselt mina kustutan oma modereeritavatest foorumitest lausjaburad ja teemast täiesti väljas olevad kirjad (mida ei saa/ei ole mõtet ka teise foorumisse liigutada) ette hoiatamata ära.

                    mis on lausjabur? kui näiteks mõni kaalikas leiab, et riist- ja tarkvarafoorum on just õige koht selleks, kus teisi gamereid kuskile serverisse mängima kutsuda.

                    siiani ma ei ole arvet pidanud, kelle kiri kustutamisele läks, seega ei oska ka öelda, kas kõnealused "kadunud" teemad olid minu kustutatud või mitte.
                    GSM: 5039624

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by vtl@Aug 15 2004, 23:26
                      mõni kaalikas
                      irw. hea sõnakasutus

                      Comment


                        #12
                        Iseenesest ei kao foorumist ükski teema ega ilmu ka juurde. Kõigist kustutatud teemadest teavitab sind edaspidi privaatsõnumi vahendusel moderaator ning teema kustutamisel on ka alati mõjuv põhjus, millest ta sind selle kirja vahendusel teavitab.
                        Kui teema on üleviidud mõnda teise foorumisse, siis on üldjuhul foorumis, kuhu ta algselt postitati, ka uue teema kohta jäänud link - kui pole, siis on soovitatav ise loogiliselt mõelda, millisesse foorumisse oleks see teema tulnud teha ja seal foorumis tähelepanelikult ringi vaadata&#33;
                        Kui sa oled foorumis silmapaistnud kohatu käitumisega ning oled saanud selle eest hoiatuse, siis ei ilmugi sinu teemad koheselt foorumisse teistele nähtavaks. Sellisel juhul vaatab moderaator esmalt sinu kirja üle ning sobivuse korral lubab kirjal foorumisse ilmuda. Kui kiri on selgelt foorumi reegleid eirav, siis annab moderaator sulle sellest teada ning palub sul reegleid lugeda ning üritada kirjutada neile vastav kiri.

                        Tanel, admin

                        PS. Teema lukku&#33;

                        Comment

                        Working...
                        X