Teade

Collapse
No announcement yet.

Melody SP9

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Melody SP9

    Tere ostsin Melody SP9 aga saund on jube ei mingit sära. Tuttav tegi Priboi lampvõimu ümber ja ei kannata üldse võrdlust ainult bassi osa on parem. Kas oleks kedagi kes oskaks ja viitsiks tuunida või ümber teha et asi nauditav oleks? Kas üldse tasub jännata platform oleks nagu olemas millest teha. Ise elektroonikat ei jaga aga leidsin et on tehtud EL34 lampidele ümber https://www.stereo.net.au/forums/top...ntegrated-amp/

    #2
    Vs: Melody SP9

    Päris täpselt ei saanud aru, kas Melody SP9 bass on parem kui Priboil ja muus osas ei kõlba kuhugi?
    Minu mäletamist mööda on Priboil just lampvõimu jaoks korralik bass ja muus osas ei kannata millegagi võrdlust välja.

    Comment


      #3
      Vs: Melody SP9

      KT88 on hea lamp. Pole mõtet EL34 vastu vahetada, minu arvates.
      juttu ka: http://www.highfidelity.pl/!ev/artyk...07/melody.html

      Comment


        #4
        Melody SP9

        Melody mängib bassi täpsemalt ei ole nagu supaka bass aga Priboist olid alles ainult trahvod ja eelastme lambid

        Esmalt postitatud kalju poolt Vaata postitust
        KT88 on hea lamp. Pole mõtet EL34 vastu vahetada, minu arvates.
        juttu ka: http://www.highfidelity.pl/!ev/artyk...07/melody.html
        Ma olen ka seda lugenud, aga saundil sära ei ole keskmistele ja kõrgetele oleks nagu kott pähe tõmmatud
        viimati muutis kasutaja Scott; 21 m 2019, 01:21. Põhjus: järjestikpostitused kokku

        Comment


          #5
          Vs: Melody SP9

          Enne kui laiali lammutad, saad Valgast kaasfoorumlase käest kindlasti proovimiseks korralikke kaableid.
          Tihtipeale on probleem kaablivahetusega saanud lahenduse.

          Comment


            #6
            Vs: Melody SP9

            Esmalt postitatud Sully poolt Vaata postitust
            Enne kui laiali lammutad, saad Valgast kaasfoorumlase käest kindlasti proovimiseks korralikke kaableid.
            Tihtipeale on probleem kaablivahetusega saanud lahenduse.
            Tere. Võib-olla tõesti peaks kaableid vahetama praegu on suht odavad Ortofoni kaablid

            Comment


              #7
              Vs: Melody SP9

              Sai käidud Haapsalus kõlarite järel mille tegi Aleksander Peterson ja kuulatud tema kaablitega. Tulemus oli super võimendi töötab väga hästi ja lairiba saund on minu kõrvale kindlasti meeldivam kui mistahes mitmeribaline. Tviiterit pole kindlasti vaja ja bass on ka täpselt paigas. Click image for larger version

Name:	1554910893121.jpg
Views:	1
Size:	159,6 KB
ID:	871891

              Comment


                #8
                Vs: Melody SP9

                Esmalt postitatud audiohoolik poolt Vaata postitust
                Sai käidud Haapsalus kõlarite järel mille tegi Aleksander Peterson ja kuulatud tema kaablitega. Tulemus oli super võimendi töötab väga hästi ja lairiba saund on minu kõrvale kindlasti meeldivam kui mistahes mitmeribaline. Tviiterit pole kindlasti vaja ja bass on ka täpselt paigas. [ATTACH=CONFIG]17817[/ATTACH]
                Nagu ma aru saan siis esimesel proovimisel olid teised kõlarid.Mis tüüpi ja milliste kõlaritega oli tegu ennem Petersoni lairibasid?Võimalik ,et koormustakistuse eripära,jne. tõttu ei sobitunud.
                Kõik meeldiv tuleb lambist...

                Comment


                  #9
                  Melody SP9

                  Enne proovisin JBL ES100 kõlaritega, aga nendel on kõik elemendid välja vahetatud, kuna saund oli kohutav ja kindlasti oli RCA kaabli viga ka.

                  Huvitav on nende kõlarite juures see et kast on tehtud 18mm-st kuuse liimpuitkilbist ja ei kumise, aga samas kannab heli edasi nagu kontrabass
                  viimati muutis kasutaja Scott; 24 m 2019, 06:10. Põhjus: järjestikpostitused kokku

                  Comment


                    #10
                    Vs: Melody SP9

                    Esmalt postitatud audiohoolik poolt Vaata postitust
                    ... kindlasti oli RCA kaabli viga ka.
                    Milline see "eelmine" ja vigane RCA kaabel siis oli?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Melody SP9

                      Ostsin selle kasutatud juhtme kirbukalt aga nime ei mäleta pole praegu kodus et vaadata aga enne ma ka ei uskunud et saundi kvaliteet võib muutuda mingist suvalisest kaablist.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Melody SP9

                        Mis signaalikaabel siis nüüd kasutusel on?
                        Lairiba jaoks võiks soovitada ka Auditorium23 kõlarikaableid.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Melody SP9

                          Esmalt postitatud audiohoolik poolt Vaata postitust
                          ...ma ka ei uskunud et saundi kvaliteet võib muutuda mingist suvalisest kaablist.
                          Kaasfoorumlased, trolli ei ole vist mõtet toita...

                          Comment


                            #14
                            Vs: Melody SP9

                            Vist tõesti.
                            Tegel't tahaks sellele Petersoni tööle korra kõrva peale visata.

                            Comment


                              #15
                              Melody SP9

                              Esmalt postitatud rein113 poolt Vaata postitust
                              Mis signaalikaabel siis nüüd kasutusel on?
                              Lairiba jaoks võiks soovitada ka Auditorium23 kõlarikaableid.
                              Praegu pole kodus ei tea nime peast aga Peterson lubas mulle kaablid teha kunagi suvel. Endale on see uus teema. Kuulata saab muidugi, aga siis peab kokku leppima, suvel olen palju kodust eemal töö on selline.

                              Need on esimesed Petersoni 12 tollised kõlarid ta pole varem nii suuri teinud.
                              viimati muutis kasutaja Scott; 26 m 2019, 02:14. Põhjus: järjestikpostitused kokku

                              Comment

                              Working...
                              X