Teade

Collapse
No announcement yet.

Vajan lampi EL34/6П27C või muud sobivat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vajan lampi EL34/6П27C või muud sobivat

    võiks olla 2tk. Kas millegi muu vene omaga saaks ka asendada. Justkui avarustes on juttu 6П3C, mida on mul olemas, aga mõni jälle väidab, et ei sobi.

    #2
    Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

    Analoog peaks olema 6P27C (vene tähed).
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

      Vaata pealkirja. 6П27Ц pole vist olemas. Aga tänan vastamast, kaasa mõtlemast.
      viimati muutis kasutaja oldbear; 31 m 2018, 22:52.

      Comment


        #4
        Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

        6П27С lamp on väljamõeldis, seda pole reaalselt olemas. Muinasjutt sellest lambist on pikem, huviline guugeldab selle ise venekeelsest netikirjandusest.
        EL34-le on muid analooge ka, näiteks 6CA7 (ladina tähed) ja miks mitte KT77.
        6С3П ei ole sobiv analoog EL34-le, anoodvõimsust jääb väheks.
        Kiire tarne ja laia valiku (garantiiga kusjuures) leiab www.uraltone.fi
        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

        Comment


          #5
          Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

          Mul oleks vaja see võim, millele EL34 lähevad ära katsetada. Et kas ma olen üldse valmis 20EUR per lamp investeerima. Selle võimu anoodpinge EL34'l on 410V. Kas on üldse mingit odavat varianti?
          viimati muutis kasutaja oldbear; 01 m 2018, 15:25.

          Comment


            #6
            Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

            EI34-l ei ole mingit vastust. Juba 50 aastat käigus ja populaarne. Kas tõesti kusagilt ei leia? Tuhandetes võimendites kasutusel.

            Comment


              #7
              Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

              Ma arvan, et kannatab lühiajaliselt ka 6П3С-ga katsetada. Ühes käsiraamatus on tabelis toodud vastastakt-lõppastme tüüprežiimid. Seal on kirjas

              anood--varivõre--eelpinge--katoodtakisti oomi
              400 250 -20
              400 300 -25
              400 250 --- 190 oomi
              400 300 --- 200 oomi

              Comment


                #8
                Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

                Oleneb kuhu võimendisse: palju võimsust vaja. 6P3S on võimeline 70% EL 34-st. Sokkel on ka erinev?

                Comment


                  #9
                  Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

                  6П3С kasutades pole probleemi ilmselt.

                  viimati muutis kasutaja Pläsku; 01 m 2018, 21:38.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

                    Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
                    EI34-l ei ole mingit vastust. Juba 50 aastat käigus ja populaarne.
                    Kas tõesti kusagilt ei leia? Tuhandetes võimendites kasutusel.
                    Mis need on?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

                      6П27С oli kindlasti olemas. Isegi näinud neid Estonia teatri ja vististi ka Tallinna laululava võimendites (ВНИИРПА eritellimusel tehtud). Töötasid, ümber kuuetäheliselised mustad plekkradiaatorid. Aga aasta oli siis umbes 1972.
                      Tõsi on see, et neid osta ega tellida polnud lihtrahval võimalik.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

                        Teemasse ja natuke mööda ka:

                        На фабрике "Светлана" ухитрились разработать отличный полноценный лучевой тетрод лампу 6П27С с хорошими характеристиками, которая полностью соответствует оригинальной EL34. Форма анода была похожа на 6СА7, а вот баллон от лампы 6ПЗС. Поверхность анода обработана цирконием, сетки быпи позолочены. Уже в то время отказались от ножки на сам цоколь и испопьзовали отличные сквозьные траверзы из очень толстого никелевого прута диаметр 1,5 мм.
                        И Лампа 6П27С вошла в жизнь... Жаль что выпустипи только пробную партию 6П27С в 5000 штук и на этом взлёт советской EL34 была окончена.
                        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

                          Esmalt postitatud oldbear poolt Vaata postitust
                          Mul oleks vaja see võim, millele EL34 lähevad ära katsetada. Et kas ma olen üldse valmis 20EUR per lamp investeerima. Selle võimu anoodpinge EL34'l on 410V. Kas on üldse mingit odavat varianti?
                          Kui soovid vaid saundi teada saada, mitte võimsust, saad ühega küll, lihtsalt teiste õlga paned 6P3S aga sinna mineva signaali lõikad ära. Mul oli kunagi Priboi võimendiga proovitud, kus katsejäneseks oli GU-13 ja teises õlas GU-50, kahjuks väljundvõimsust ei teadnud mõõta.
                          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või muud sobivat

                            kui väga katsetada tarvis, siis mul pakkuda KT88, hiina toode. üks on korras, teine mitte.
                            Lambi andmed leiad netist.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Vajan lampi EL34/6П27C või migit muud sobivat

                              6P3S'ga mingit sokli klemmide modifikatsiooni teha on vaja? Ja see tahab ainult 250V saada, mul tuleb 410V.
                              viimati muutis kasutaja oldbear; 10 m 2018, 16:09.

                              Comment

                              Working...
                              X