Teade

Collapse
No announcement yet.

Vene lampvõimendid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vene lampvõimendid


    Mida neist arvata?

    #2
    Vs: Vene lampvõimendid

    Kahtlane reklaam kustutatud. Tehniline arutelu võib jätkuda.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Vene lampvõimendid

      Kui vaadata seda nimekirja http://heavil.ru/?p=4854
      siis seal all neid võime nii erinevaid, et keegi ei jõua neist kõigist midagi arvata.
      Üks mis tundub natuke ulmeline on 300 mA jõudevooluga SE triodvõimu alumine -1 dB sagedus менее 10 Гц. Kui see tõsi on siis ilmselt väga väikesel võimsusel ja suurel moonutusel.

      Comment


        #4
        Vs: Vene lampvõimendid

        Уважаемые, а Вы вот это прочитайте http://heavil.ru/?p=5718

        Этот усилитель важен своим звуком, а не цифрами на измерительных приборах.

        Comment


          #5
          Vs: Vene lampvõimendid

          Kellele ema , kellele tütar.

          Comment


            #6
            Vs: Vene lampvõimendid

            Lugesin seda viidet ja mul lisandus veidi kinnitust eelnevalt kujunenud arvamusele. Valmistaja ütleb: "Хотя поработать есть над чем, например — над басом, я его откровенно «пересолил»."
            1. kui võimendi muudab kõlavärvingut, siis ta pole ju lineaarne piisavas ribas.
            2. kui võimendi ei ole lineaarne piisavas ribas, siis pole ta ju hea.
            Oma tagasihoidliku praktika põhjal väidan, et sellised jämedad primitiivsed SE võimendid ei olegi normaalse sageduskaraga. Aga jah - kellele ema, kellele tütar - ja kes piilub mõlemat...
            Minu 5 kopikat.
            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

            Comment


              #7
              Vs: Vene lampvõimendid

              Видео с этим усилителем

              Comment


                #8
                Vs: Vene lampvõimendid

                Enamik nõukogude pärandiga õnnistatud inimesi usuvad, et kui kasutad poolmuidu kättesaadud veneaegseid komponente nagu MLT, MBGO, K40Y9 jne... siis iseehitatud võimendiga saavutab audionirvaana.
                Jah , teatud mõttes on see võimalik küll, sest selline võimendi võib mängida esimestel aegadel algajale muusikahuvilisele meeldivamalt, kui paljud kespärased nõukaaegsed transistorvõimud ning lääne ja hiina võimudki. Aga kui natuke tahta kvaliteedis paremat emotsiooni saada , on kohe "piirid kinni" ja heli tundub jäävat " kotti " kinni.
                Lampvõimendi üks kvaliteedi tähtis osa väljundtrafo. Väga äga häid trahvosid ei tee ise , eriti veel selliselt, et võimendit annab müüa odavalt -- 1000 - 2000 EUR eest. Olen ise kunagi ammu - ammu kasutanud ühe vist veel praegugi tegutseva kuulsa venemaa lamtehnikat tootva firma väljundtrafot ( SPB Sound ) , mida pidas alguses parimaks ka Audese lampvõimendiprojekteerijate meeskond. Kuid kui ma tõin kohale esimesed head trafod Jaapanist, sai selgeks, et vahed on ikka ülisuured... Sealtmaalt ma olen ikka järjest pidanud välja vahetama seda stuffi, mis on made in USSR. Kuid sellel v301060 poolt näidatud saidil ilmselt võimud just kubisevad sellistest komponentidest. Selliste võimude ostja peaks lihtsalt võrdlema erinevate võimude heli ja siis otsustama , kas ta tahab endale võimu, mida tuleb hakata kunagi maha müüma ja uut korralikumat otsima. Kuid kes sellega rahuldub ja kasutab ka kõlaritena vene KINAP või LOMO tüüpi valjukaid , miks mitte.
                Esmalt postitatud v301060 poolt Vaata postitust
                http://heavil.ru/
                Mida neist arvata?
                viimati muutis kasutaja Altec; 21 m 2014, 15:24.
                Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
                Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

                Comment


                  #9
                  Vs: Vene lampvõimendid

                  Ei saa siiamaani aru, miks topitakse antud lambile külga trafo? Antud lamp saab ju ilma trafota jube hästi hakkama.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Vene lampvõimendid

                    Esmalt postitatud Vinyylimees poolt Vaata postitust
                    Ei saa siiamaani aru, miks topitakse antud lambile külga trafo? Antud lamp saab ju ilma trafota jube hästi hakkama.
                    SE versioonis ikka ilma trafota hästi läbi ei aja.SEPP lülituses on teine teema.
                    Kõik meeldiv tuleb lambist...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Vene lampvõimendid

                      Küsimus oli esitatud pigem hinna/kvaliteedi suhte kohta.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Vene lampvõimendid

                        Usuksin Eriku juttu . Mees teab mis räägib .


                        Tahad nomal nahal . Ei saa keegi muu , Kuid ainult Siana ise

                        Comment

                        Working...
                        X