Teade

Collapse
No announcement yet.

5w lamp võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    5w lamp võim

    tahaks 5w lamp võimu skeemi. teeks 2 kanalit. lampi võiks ikka saadaval ka olla ja mitte hinge hinnaga .
    ja mis trafo nõudmised ka on? 6.3v ja siis veel mingi >100v võredele(kui ma yhest raamatust 6ieti aru sain)?

    ette tänades
    eku
    http://www.alldatasheet.com/

    #2
    siis veel mingi >100v võredele(kui ma yhest raamatust 6ieti aru sain)?

    ette tänades
    eku
    Palun ära hakka ehitama. Vôre peab katoodist olema negatiivsem, ja maa suhtes on vôrel môni volt.

    Edit: hangi kuskilt raamat E.Aisberg Raadio-see on imelihtne. Kui selle läbi saad siis hakka ehitama.

    Vabandust, et nii otsekohene, aga usunm et ei tule Sul muidu asjast välja midagi..
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      hmmm...ok
      ma siis raamatukokku
      http://www.alldatasheet.com/

      Comment


        #4
        otsi mõni vana lampraadio, soovitavalt 1. või kõrgem klass, sealt saad kõik osad. omale jääb vaid disainimise vaev.

        Comment


          #5
          kõge pealt otsi kust saab 2 väljund trafot mis sobivad mõtekas on neid tõesti otsida vanade raadiode seast kus on kasutusel push-pull lülitus ja sealt edasi kui oled Tartust võin skeemiga aidata. kui lõpptrafod on juba olemas siis edasi lihtsalt niisama alustada on mõttetu.

          Comment


            #6
            1 lamp raadio olemas.
            tegelt neid pööningul nii mõnigi (vanaisa-vanaema juures ;D).
            aga sellel mis mul hetkel kodus on, on 6n8s,6v6st, 6b8m ja siis vel vist 6a10(/o ei saa täpselt aru.) väljund trafo on natuke paha seisus. tuleb vist pealt lakiga üle tõmmmata ja uus teip peale panna.
            ise asun rakveres

            kas lambid kardavad staatilist elektrit? võtsin mõned lambid soklitest välja ja tahaks nad pehmesse kohta panna.
            http://www.alldatasheet.com/

            Comment


              #7
              hmmm...ok
              ma siis raamatukokku
              Heino Pedusaare Raadiopraktika õpetab lampvõimu tegemist.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #8
                mitu w saaks üldse lampvõimuga kätte,et heli oleks ikkagi korralik ja puhas ning võim väga suureks ei läheks,näiteks on mõeldav 50w lampvõim?
                Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                Comment


                  #9
                  mitu w saaks üldse lampvõimuga kätte,et heli oleks ikkagi korralik ja puhas ning võim väga suureks ei läheks,näiteks on mõeldav 50w lampvõim?
                  Vene TU-50 oli 50W ja TU-100 50+50W=100W, teist oli
                  mõistlik kahekesi tõsta.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10

                    Vene TU-50 oli 50W ja TU-100 50+50W=100W, teist oli
                    mõistlik kahekesi tõsta.
                    kas Sa mõtled selle tu100 all seda rohelist translatsioonivõimu. Kuradi raske on/oli see tõepolest aga üksi sain siis tassimisega hakkama ;D Loll olin, et laiali lammutasin >
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      mitu w saaks üldse lampvõimuga kätte,et heli oleks ikkagi korralik ja puhas ning võim väga suureks ei läheks,näiteks on mõeldav 50w lampvõim?
                      Mine kerja vabariigi saatekeskusest mõned saatjalambid, ning viruta alajaamast mõned trafod...
                      Saatjate võimsused on minutada kilovattides ja minuteada sinna veel millelgi muul peale lampide asja pole või ma eksin :-/
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        kas keegi viitsiks lampide põhimõtet selgitada? :
                        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                        www.sansui.us/AU-9500.htm

                        Comment


                          #13
                          võtame tavalise lambi ,triood,tal siis kolm elektroodi:katood,võre,anood(plus soojendus)
                          elektronid lähevad katoodilt anoodile,vastubidi aga mitte,anaoodpinge 200v(lugesin seda raamatust"raadio.....see on ju imelihtne")
                          asi läks nüüd juba vist segaseks,mul vahepeal meelest läinud ,ei tegele ka lampidega.
                          Ehk oskab keegi teine paremini selgitada
                          Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                          Comment


                            #14
                            minuteada sinna veel millelgi muul peale lampide asja pole või ma eksin
                            Vähemalt teletornis on lampsaatjad nüüdseks muuseumieksponaatideks tehtud ning saateid annavad eetrisse vähe moodsamad aparaadid.

                            mitu w saaks üldse lampvõimuga kätte,et heli oleks ikkagi korralik ja puhas ning võim väga suureks ei läheks
                            Minul on kirjade järgi 300W RMS lampvõimud, gabariidid ei ole üldse suured, ca 50x20x20cm, hingusele läinud Benori toodang.
                            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                            Comment


                              #15
                              lampvõimendid pole veel kuhugi kadunud ja tudub et nende populaarsus hakkab üha rohkem levima ja kinnitan seda oma värskete kogemust põhja, sest viimase võimu ehitasin kusagil 25 aastat tagasi ja nüüd pöördusin tagasi ja ei kahetse.populaarne pole ta meil oma kõrge maksumuse tõttu kuid asjal on palju eeliseid, eks ta rohkem gurmaanide rida on.Kindlasti oleme ka teatud mõttes langenud reklaami ohvriks, sest tehnoloogiliselt on transvõimu tuduvalt lihtsam ja odavam toota ja kõik siin ilmas ehitatud üles kiirele rahasaamisele kuid see läheb teemast kõrvale. lampvõimu kuni 100W ei ole teab mis keeruline teha kuid kõik määrab selle juures ära kuidas ja kui kvaliteetselt on keritud väljund trafo ja trafoplekipleki materjal.See osa on lampvõimu juures kõge tähtsam detail.

                              Comment

                              Working...
                              X