Teade

Collapse
No announcement yet.

Kirvega kurele kosja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kirvega kurele kosja

    Jep.
    Olen ka toitetrafode kasutamisega tuttav. Alas 120+120v/6-12v, olenevalt kuidas keegi kasutanud on. Eks ta vist rohkem kidravõimudele ole.
    Selliseid reeglina kohtab kümmekond korda üle dimensioneerituna tekitatud väljundvõimsuse suhtes. On vist peamine rohi küllastumise vastu.
    Mis näitesse selle vana vene kolakaga puutub, olen konkreetse juhtumi efektiivsusega päri, küll aga mitte koleda välimusega.
    Kui kord selle ettevõtmise vilja käima olen saanud, tahaks viisaka välimuse kah anda. TS-180 ei ole mu käsutuses olevaile korpustele paar.

    Comment


      #17
      Vs: Kirvega kurele kosja

      Lisaks nendele lampidele, soovitaks ka realaotus- ja pingestabikate(6S33S, 6N13S) lampe proovida, neil on väljundtakistus oluliselt väiksem ja on rohkem mänguruumi. Ja isegi kui leiad optimaalse tööpunkti, arvestades kõiki asju, saades tunnusjoonte järgi minimaalsed moonutused, võivad need ikkagi mitme kordselt suureneda trafo väikse ülekande teguri tõttu. Kõige paremaid tulemusi olen lootnud 6P45S, suurema hajuvõimsusega, Ri-450ohmi, lubatud väljundvõimsus 12W aga siis ühtegi korras lampi ei leidnud, kõigil mingi kiiks küljes :P kui leiad mõne terve vaevalt, et seal venelasi liigub aga mine sa tea :P. Või leiad mõne lähima lääne analoogi: http://www.mif.pg.gda.pl/homepages/f...10/p/PL509.pdf, oleks tunduvalt lihtsam.
      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

      Comment


        #18
        Vs: Kirvega kurele kosja

        Tõsi, vene lampe tuleb ikka venemaa poolt osta, isegi ukrainast pigem.
        OTL-i ideed seedides kaaluski 6AS7 derivaatide punt 6S33S minu silmis üles. Oktaalpesi saab sandikopikate eest VS suured-kallid fajansid.
        Mul on riiulis järge ootamas mõned kirju küljega 504-d ja siis kaks paari suisa nosse karbis. Sain paarkend pesagi juhuslikult mõne penni eest.
        Ehk siis ka realõpukad on mu tähelepanu objekt olnud, jah, ja just nende huvitava käitumise asjus madalatel pingetel. Idee 6BQ6 -ga meeldib.
        Pmst, orjastusin oma meelega taas lampide pihta justnimelt lambipõhiste skeemide üllatavate võimaluste leidmise tõttu.
        Kooli ajal ei suutnud ma kuidagi leppida ülearuse voolukulu kontseptiga. Tänaseks on sellest saanud pigem halo mõiste.
        Kui maha viksimisest rääkida, siis on edaspidiseks kavas kindlalt emb kumb sealt.
        Juudil juba paar liinitrafotki mõtteliselt varuks, kui siia teemasse untsu läevad.

        This is my personal project: Low Cost 2+2 W tube stereo Amplifier @ 60Vcc   This amplifier uses two tubes per channel: PL504 (EL504) and ECC82. The performances are very good in spite of such a low unconventional supply voltage.   The output Audio Transformer is 800/8 ohm impedance...

        Comment


          #19
          Vs: Kirvega kurele kosja

          Väike update siia, pisut off-topic maitsega.
          Lihtsalt et teaksite, kui kunagi elumuutuse isu peaks tekkima teil.
          Kes tahab UK-sse kolida, peab kannatuste raja koolituse läbima.
          Siin riigis ei koti kedagi mida nad teevad tööks.
          Kõige vähem kotivad neid üksikisiku vajadused.
          Mulle saadeti trafod, jep, saadeti...
          Saateleht karbis oli kah just täpselt see, mis olema peab.
          Ainult et trafod ei ole juhtumisi need, mis olema peavad.
          Olen oma igapäevatöös sellise suhtumisega materjalidega varustamises pidevalt silmitsi.
          Korduvalt kirunud ennast oma valikute pärast. Hilja praegu muuta siiski, kodu ja elu siin.
          Nüüd saab enne tulemusi nädalakese õelaid e-kirju peksta vastu paksunahalist suurfirmat.
          Projekt jääb hetkel oma aega ootama. Kui juba, siis saagu tehtud. Nüüd juba lausa jonnist.
          Ühtlasi kaalun nüüdseks ka päris õigete, sobivalt madala Z väärtusega trafode ostmist.

          Comment

          Working...
          X