Teade

Collapse
No announcement yet.

Skeem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Skeem

    Leidsin DIY foorumist ka sellise võimendi skeemi, millist praegu kasutan. Palun kommentaare.
    I recently acquired a Dared MP-15 hi fi amp, it is a pleasing looking shiny thing! Using two KT 94's and four '6N3's'. It sounds pretty good with inefficient speakers, like my little Wharfdale diamond 4's. Unfortunately with my Lowther EX3's in Hedlund Horns, it is too bass heavy, and too...

    #2
    Vs: Skeem

    Huvitavad küsimused.
    1. Miks on esimene aste kaskoodi ühendatud ?
    2. Miks teises astmes on trioodid paralleelselt?
    3. Skeemis on üldine tugev tagasiside. Heli peaks transsvõimu meenutama.

    Eelkõige huvitakse, mida annavad punktid 1 ja 2 helile juurde (võtavad ära). Kui just lampe pole jalaga segada, ma nii ei teeks.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Skeem

      Need 1. ja 2. on maitse küsimus, umbes nagu kaablite teemas. 3. osas on kahtlus, et skeemis on viga, R nominaalides nimelt aga võibolla ka mitte, ega täpselt aru ei saa, kas C14 alune R on 100 või 10K. C1 ja C12 oleks võinud ikka kuidagi ellimineerida skeemist.
      Üldiselt pentoodi ilma tugeva tagasisideta normaalselt mängima ei saagi.

      Comment


        #4
        Vs: Skeem

        Ehk soovis võimalikult sirged/laia sagedusriba, mis jookseks vabalt üle 100kHz? Võid ka üle mõõta, kuna ütlen, et ei tea palju võib reaalselt olla, vaatan enda mätta otsast mis ise olen valmis ehitanud ja rehkendanud.
        Esimene aste kaskoodina ühendatud, on ju lambi ebalineaarsuset tekitatud moonutused hulga väiksemad, nii vähemalt ise olen valinud kuna hakkas häirima, kõrgete esitus läheb ka detailsemaks aga see ka maitse asi. Ise nagu küll arvule mingid piiri ei paneks.
        viimati muutis kasutaja RaunoK; 31 m 2012, 19:37.
        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

        Comment

        Working...
        X