Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

    Mida arvata sellest? http://dx.com/p/6n11-class-a-hybrid-...-147151?item=1

    #2
    Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

    Suhtuksin natuke ettevaatlikult nendesse Hiina "lambiga" klapivõimudesse, mis pealegi kahtlaste hindadega. Väga selline tunne, et hõõguv lamp ongi nende asjakeste ilus pool ja muu üsna jama.
    Kui vaatad e-bay's ringi, siis klapivõimude hinnad ikka $70-100 kanti jäävad..

    Aga samas ma pole proovinud, nii et ainult arvamus...ise vähemalt sellist ei ostaks.

    Comment


      #3
      Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

      Minu tagasihoidlik arvamus on, et see hiinakas ei kvalifitseeru lampvõimendiks, kuigi seda selle liigiga kangesti tahetakse seostada. Skeem. Teravmeelse visuaaliga, teatud inimgruppidelt raha äravõtmise seade. Hind on õiglane - täpselt niipalju saad kui maksad.
      Klapikuulamise huviline võiks võtta plaani hoopis märksõna Headwize.
      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

      Comment


        #4
        Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

        Klapikuulamise huviline võiks võtta plaani hoopis märksõna Headwize.
        GU50 poolt viidatud skeem on minuarust supper. Võimsust on sellel piisavalt juba 32 oomiste klappidega. Sisse lastud signaal jääb väljundis sama heaks. Mina ei pannud mingit moonutust tähele. Sellele võib juba eraldi head klapid osta.

        Comment


          #5
          Re: Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

          Küsimus targematele. Mul endal ka see odav seade silma jäänud seega küsimus targematele.
          Kui see ei ole klapivõimendi siis kas ja mida see seade üldse heliga teeb? Netis olen sarnaseid seadmeid nimetatavat tube buffer. Või ajan midagi segamini?
          Kas see seade üldse midagi head/halba heliga teeb?

          Comment


            #6
            Vs: Re: Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

            Esmalt postitatud Andoh poolt Vaata postitust
            Kui see ei ole klapivõimendi siis kas ja mida see seade üldse heliga teeb? Netis olen sarnaseid seadmeid nimetatavat tube buffer.
            See algne teemas olev asi on kõrvaklapivõimendi. Teisisõnu puhvervõimendi, mis peaks sobitama kuularite suhteliselt väikese impedansi signaaliallika suurema impedansiga. Puhvervõimendi roll ongi eelkõige sobitada erinevate astmete impedantse.

            Teema alguse seadmesse on edevuse pärast topitud ka üks lamp, mis toimetab mõneti ebareeglipärases režiimis, madala anoodpingega. Märksõna space charge tube. No ütleme et see on miskine hübriid, poolpeeretus. Tehke ära ja valgustage teisi ka (proovikuulatage).
            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

            Comment


              #7
              Vs: Re: Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

              Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust

              Teema alguse seadmesse on edevuse pärast topitud ka üks lamp, mis toimetab mõneti ebareeglipärases režiimis, madala anoodpingega. Märksõna space charge tube. No ütleme et see on miskine hübriid, poolpeeretus. Tehke ära ja valgustage teisi ka (proovikuulatage).
              Olen samalaadset poolpeeretust näppinud ja parendanud.
              Muse, Bravo, Indeed - need kõik on hiinlased ja tööpõhimõte kõigil sama.
              Kui need kolm tegelast veel aru saavad, mida ja kuidas kokkupanevad, siis trepialused hiinlased kloonivad sama lahendust ilma mõtlematata, mis jupp ja milleks on mõeldud.

              Nt minul ongi kloon Indeed G2 mudelist:

              I thought I'd start a seperate thread "just" for G2 tweaks so if you've got any tips or tricks then please do share them here, thanks. I had a spare couple of hours this afternoon and performed


              Valisin selle mudeli/lahenduse, kuna tema kohta andis googeldamine mingil hetkel enim infot.
              Kloonist jäi mul doonoriks trükkplaat, mõned takistid ja pistikud. Kõik ülejäänu sai eraldi ebayst või elfast tellitud - lampideks võtsin stock hiinaka 6n11 (küttevool 360mA) asemel philips jan 6922 (küttevool 300mA) ja sylvania 12au7wa (küttevool 300mA), mosfet stock IRF630 asemele läksid IRL510.

              Näpuharjutuseks ja ajuvirgutuseks täitsa tore projekt.
              Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

              Comment


                #8
                Vs: Re: Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

                Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                Olen samalaadset poolpeeretust näppinud ja parendanud.
                Muse, Bravo, Indeed - need kõik on hiinlased ja tööpõhimõte kõigil sama.

                Nt minul ongi kloon Indeed G2 mudelist:


                Valisin selle mudeli/lahenduse, kuna tema kohta andis googeldamine mingil hetkel enim infot.
                Kloonist jäi mul doonoriks trükkplaat, mõned takistid ja pistikud. Kõik ülejäänu sai eraldi ebayst või elfast tellitud - lampideks võtsin stock hiinaka 6n11 (küttevool 360mA) asemel philips jan 6922 (küttevool 300mA) ja sylvania 12au7wa (küttevool 300mA), mosfet stock IRF630 asemele läksid IRL510.

                Näpuharjutuseks ja ajuvirgutuseks täitsa tore projekt.
                Vahepeal valmis versioon nr 4.
                Suurim muudatus on MOSFET-ide asendamine - IRL510 asemele läksid Toshiba 2SK2013.






                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

                  Tänan Sind martk, et hoiad teemat soojas.
                  Kuulates Sinu poolt osaliselt ümberlõigatud Indeedi veebruaris jättis see küllalt söödava mulje.
                  Kuna aega on sellest päevast läinud üksjagu on ilmselt muutusi tulnud veelgi. Tunneks vaid sügavamat huvi viimase muudatuse - uued väljakad vastu.
                  Mis muutusi vahetus tõi või saame rääkida vaid rahuolust tehtud tööst ja vaevast.

                  Kui seda vastust juhtub lugema ka härra GU50 siis paluks temalt uuemat linki: Klapikuulamise huviline võiks võtta plaani hoopis märksõna Headwize.
                  See vana link ei tööta ja oleks huvitav teada, mis skeem sealt silma rõõmustas.
                  Olen sealt saadud mõningais ideid katsetanud ja pole pettunud.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

                    Link.
                    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

                      Tänan GU50. Kahtlustasin sama artiklit.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

                        Mul on selle skeemi järgi tehtud võim hetkel müügis. Huvi korral PS.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

                          Teemaalgataja tube+mosfet hybrid headphone amp jätkuks 5x kallim lahendus ameerikamaalt. Jootmisharjutuseks ja tööpõhimõtte mõistmiseks tore projekt (erinevates välisfoorumites ca 200 lk lugemist). Toitepinge madal (24V või 48V) ja väljundtrafot pole vaja.
                          http://www.mediafire.com/file/q281by55vy52kec/Sunrise-II+Horizon+specs.pdf

                          Siin jutuke loojatelt:
                          home back to amplifiers Hybrid amplifiers are amplifiers with both vacuum tubes(valves) and solid state components such as transistors, FET’s, MOSFETS, op-amps. The reason for making hybrid a…



                          viimati muutis kasutaja martk; 29 m 2017, 11:10.
                          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

                            Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                            ...tube+mosfet hybrid headphone amp jätkuks 5x kallim lahendus ameerikamaalt...
                            Tegin uue teema:
                            Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kõrvaklappide võimu kohta küsimus

                              Tube+rasberry:
                              Technical Specifications

                              • Raspberry Pi ® HAT Compliant Size w/40-Pin mating connector
                              • 24-Bit DAC - The well regarded -112db THD PCM5102 is used to convert the I2S Stream to drive the Single Triode Tube Stage at 24-Bit up to 192Khz Frame Rate
                              • Tube Rolling – supports both 12AU7( ECC82) or 6922/6DJ8 (ECC88) type tubes. Individual Anode Bias Adjustments plus selectable Series/Parallel Heater Drive insure the perfect setup for virtually any tube!


                              Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                              Comment

                              Working...
                              X