Teade

Collapse
No announcement yet.

Väljundtrafo TW6SE asendus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väljundtrafo TW6SE asendus

    Leidsin siit skeemi mille järgi proovin võimu kokku panna. Põhiliselt valisin lampide järgi, sest mul on kasutatud lampe olemas, millega saan katsetada ilma suurema majandusliku kahjuta.
    Puudu on mul aga väljundtrafod. Skeemis on TW6SE, vene Audioinstrumendi toodang, aga ma ei tahaks hakata neid enne organiseerima, kui mul on teada, et asi ka töötab.

    Seega oleks küsimus - mis soodsamat sorti trafoga saaks võimu proovida ja kust seda leida?
    Kõlarid on 4 oomi, katsetamiseks leiab teisigi.

    #2
    Vs: Väljundtrafo TW6SE asendus

    Mis lampidega täpsemalt katsetad?
    Siin nende trioodidega keegi tegi võimendi, uuri mida ta kasutas väljundtrafona.
    Kas muidu TW10SE ei anna kasutada? Selle andmed (keerdude arvud ja traatide mõõdud) on täitsa olemas. Saad ise kerida katseeksemplari.

    Vaata siia ka, seal võimalik asendus: http://stoom.ru/content/view/183/151/

    E: vaatasin esimese hooga valesti, 6S13S /6P13S erinevad asjad.
    viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 28 m 2011, 14:42.
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Väljundtrafo TW6SE asendus

      Loe enda toodud lingilt järgnev jutt üle, leiad et sobib ka ТВЗ 1-9.

      Comment


        #4
        Vs: Väljundtrafo TW6SE asendus

        Lampideks on 6N9S ja 6P3S.
        Panin ka ärifoorumisse ostukuulutuse, kahjuks pole endal ühtegi vana lamptelekat võtta ja kerida ei oska.
        Eraldi küsimus on ka toitega - praegu plaanin kasutada TC-250-2M. Mõte liigub aga ka RIAA korrektori lisamisele samasse seadmesse - kas sellele peaks eraldi toite vaatama või saab kõik ühe trafo järgi panna?
        Lampide kütte saab küll eraldi teha.

        Comment

        Working...
        X