Teade

Collapse
No announcement yet.

Fat-Man iTube Carbon Edition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Fat-Man iTube Carbon Edition

    Soovin osta just võimendi pärast, mis arvate? Kas tasub? https://pood.elion.ee/epood.asp?t=13...v=&Smenyy=1374

    #2
    Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

    Esmalt postitatud postimees poolt
    Soovin osta just võimendi pärast, mis arvate? Kas tasub? https://pood.elion.ee/epood.asp?t=13...v=&Smenyy=1374
    Ei tasu

    Comment


      #3
      Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

      Sealt võimust küll, minu silma järgi, head häält ei tule.

      Comment


        #4
        Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

        bling- bling...
        Kõik meeldiv tuleb lambist...

        Comment


          #5
          Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

          MP3 ja lampvõim ikka kokku ei käi. Signaaliallikas peab lampvõimule olema kvaliteetne (vinüül, CD), siis võib ka heast helist rääkida. MP3 mängija tihendatud formaati edastamas seda kriteeriumi kindlasti ei täida. Neid lampe võib seal ajaviiteks kütta küll muidugi, visuaalse efekti ja veidi suurema voolutarbega asi piirdubki.

          Comment


            #6
            Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

            Esmalt postitatud jimmy poolt
            MP3 ja lampvõim ikka kokku ei käi. Signaaliallikas peab lampvõimule olema kvaliteetne (vinüül, CD), siis võib ka heast helist rääkida. MP3 mängija tihendatud formaati edastamas seda kriteeriumi kindlasti ei täida. Neid lampe võib seal ajaviiteks kütta küll muidugi, visuaalse efekti ja veidi suurema voolutarbega asi piirdubki.

            Vaata nii arvad sina ja mina kaa! Olen veendunud, et meie seisukohad on õiged ja see on tõde meie jaoks. Nüüd ,tootja firma leiab võimaluse , uueks tooteks, teeb tohtu lobitöö, paiskab toote turule ja kuna on lambi maitse juures siis võib huvi uudse lahenduse tõttu olla suur. Kindlasti on see minimaalse kulutusega max hind. Kõik ei ole asjatundjad ja ei oskagi asja väärtustada ja see polegi tähtis. Primaarne on see, et on tuldud turule uudse lahendusega ja et raha tuleks! See annab tööd ja leiba tegijatele ja mis kvaliteeti puudutab siis see pole määrav. Fakt on ka see, et häält ta teeb ja tehniline lahendus on tänapäevane ja moodne. Ja see idee töötab. Nii nagu meie siin kvaliteeti mõistame on meie probleem. Kui mõni selle ostab ja hiljem jõuab järeldusele, et on probleemne toode või ei täida tema lootusi, siis see enam ei huvita kedagi. Põhieesmärgid on saavutatud. Väljatöötatud, teostatud müüdud ! Suures osas ongi majandus sellele üles ehitatud. Tootjaid on tohutult, toodetakse ikka väga viletsad tooteid ja valida on raske, küll ostetakse kõike. Nii ka selle tootega. Mis antud toote kvaliteeti puudutab siis kvaliteedi seisukohalt on tõesti küsmusi? On ju mitmeid põhimõttelisi vastuolusid selles tootes. Tehniliselt võib ka asja nii lahendada, milles küsimus!
            viimati muutis kasutaja humax; 22 m 2008, 18:56.

            Comment


              #7
              Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

              Nii see asi paraku on jah. Lampide taasavastamine helitehnikas on tore küll, kahetsusväärne ainult, et see sellisel viisil toimub.

              Kui veel antud tootest rääkida, siis parimal juhul kasutatakse neid lampe eelastmes (kui üldse kasutatakse, kui siit foorumist varasemaid postitusi lugeda analoogsete seadmete kohta ). Lõpuots on sel võimukesel ikka transsidel/kividel. Kui mingistki lambihelist rääkida, siis peaks olema asi ikka pigem vastupidi. Hea ja väga hea tulemuse saamiseks peab loomulikult kogu võim lampidel olema.

              Comment


                #8
                Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

                Esmalt postitatud jimmy poolt
                Nii see asi paraku on jah. Lampide taasavastamine helitehnikas on tore küll, kahetsusväärne ainult, et see sellisel viisil toimub.

                Kui veel antud tootest rääkida, siis parimal juhul kasutatakse neid lampe eelastmes (kui üldse kasutatakse, kui siit foorumist varasemaid postitusi lugeda analoogsete seadmete kohta ). Lõpuots on sel võimukesel ikka transsidel/kividel. Kui mingistki lambihelist rääkida, siis peaks olema asi ikka pigem vastupidi. Hea ja väga hea tulemuse saamiseks peab loomulikult kogu võim lampidel olema.

                Siin ma sinuga ei nõustu, et lampide taasavastamine helitehnikas on tore asi! Kindlasti mitte! Siin ja meil, tänu selle foorumile võib see nii olla ja selline arvamine tekkida. Siin on vähe neid, kes sellise tehnikaga on ka eelnevatel aegadel tegelenud, sest enne ju muud lahendus polnudki. Noorte teadmised selles valdkonnas on suure miinus märgiga ja kust nad peakski kõike teadma. Igapäevaselt ,kasutuses ju pole. See on olnud kogu aeg kasutuses. Küsimus on pigem selle, et palju meie seda teame ja aksepteerime. Helitehnikas ja just võimendite osas on see olnud, on ja ilmselt ka jääb. Lamptehnika tootmisel ja kasutamisel oma koht olemas olnud kogu aeg, kui maailma taset vaadata. Kõik oleneb ilmselt kasutusalast ja nendest kes seda tehnikat eelistavad ja kasutavad. See on üks erinev lahendus akustikas ja uut pole siin idee seisukohalt midagi. Nii nagu kõikide tehniliste lahendustega on asi edasiarenenud ja võetud kasutusele paremaid matrjale ja veelgi tõusnud kvaliteedi tase.Pole siin tegemist mingi nostalgia või kurat teab millega. Ma kordan, see on üks erinevatest tehnilistest lahendustest antud teemal ja alternatiiv pooljuht tehnikale.
                viimati muutis kasutaja humax; 22 m 2008, 11:04.

                Comment


                  #9
                  Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

                  imelik, et nii põhjendamatuid vastuseid tuleb selle FatMani kohta,
                  enne võiks natukene tutvuda ikka, millega tegu. 6Moons ei arva sugugi nii
                  halvasti eelmise FatMani kohta:



                  tuletaks meelde, et iPod toetab ka kadudeta formaate, väikse häkkimise
                  korral praktiliselt kõiki neist.

                  muidugi olen ka ise "puhtama" liini soosija, aga see ei tähenda,
                  et peaks asju materdama enne pisukesegi kodutöö tegemist (-;

                  edit: antud võimsusenumber on küll kindlat bling, aga vähemalt mitte
                  250W PMPO (-:

                  Comment


                    #10
                    Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

                    Konkreetse isendi koha ei tea Ma sain kuulda kunagi seda(https://pood.elion.ee/epood.asp?t=13...p=&Smenyy=1374) aparaati. See oli küll minu arust päris ok aparaat, nüüd midagi väga erilist mitte aga paha ka ei olnud. Mulle meelis nende kõlaritega millega me kuulasime ta rohkem kui marantz pm7000 ja NAD 720bee. Heli oli dünaamilisem. Võibolla bassiosa oli nõksa palju rõhutatud aga mudu polnud hullu.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

                      "Kasutades hübriid-tuub disaini platvormi" (lõik MK lingilt)

                      õu jee, vot see on keelekasutus (-:

                      Comment


                        #12
                        Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

                        Keelekasutus on tasemel...keegi ei maini muidugi millisel tasemel .

                        http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ad.php?t=36806

                        Teises postis on keski miskit samamoodi märganud...
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #13
                          Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

                          Esmalt postitatud MK poolt
                          Konkreetse isendi koha ei tea Ma sain kuulda kunagi seda(https://pood.elion.ee/epood.asp?t=13...p=&Smenyy=1374) aparaati. See oli küll minu arust päris ok aparaat, nüüd midagi väga erilist mitte aga paha ka ei olnud. Mulle meelis nende kõlaritega millega me kuulasime ta rohkem kui marantz pm7000 ja NAD 720bee. Heli oli dünaamilisem. Võibolla bassiosa oli nõksa palju rõhutatud aga mudu polnud hullu.
                          Oli ta siis lampidel lõppastmega, või olid lambid sinna dekoratiivsetel eesmärkidel pandud?

                          Comment


                            #14
                            Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

                            Võimendus: 13Wx2
                            Sagedus: 20Hz - 20KHz (±1.5Db)
                            Harmooniline moonutus: ≤0.5%
                            Signal-To-Noise Ratio: ≥86Db (seda vist ei saa eesti keelde tõlkida)
                            Sisendtakistus: 100KΩ
                            Takistus: 4Ω, 8Ω
                            Lambi tüüp: 2x6N1(ECC85)
                            1x6E2(EM87)
                            Mida uskuda, mida mitte? võimendus??? võimsus 13Wx2. Lamp 2 x 6N1 (ECC85). või 1,3Wx2??? Ehk annab sellise võimsuse 1x6E2. Suured kuulsad firmad nii tootjad kui maaletoojad! Miks peaks seda kõike uskuma, mida kirjutatakse!

                            Väike nali, suured mured!

                            Ilmselt, ma esimeses postituses mööda ei pannud! See arvamus tuli nüüd, kodutöö tegemisel. Rohkem enam ei arva midagi. Hea on see, et järelmaksu võimalus on olemas. Küll ostavad, ilmselt võimsusvõimendi on mingi klotsiga ja midagi pole öelda. Ei saa ka pettusena võtta, sest tõepoolest on tegu lampvõimendiga.
                            viimati muutis kasutaja humax; 23 m 2008, 09:54.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Fat-Man iTube Carbon Edition

                              Esmalt postitatud postimees poolt
                              Oli ta siis lampidel lõppastmega, või olid lambid sinna dekoratiivsetel eesmärkidel pandud?
                              ikka eelaste oli lampidel. 1 lamp on küll dekoratiiv mis toimbib indikaatorina.
                              Mudugi saksamaal maksab analoogne isend 300 euri, kui ma kunagi selle asja vastu huvi tundsin.

                              Comment

                              Working...
                              X