Teade

Collapse
No announcement yet.

kinovõimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kinovõimendi

    leidsin siis ära visatud (prügikasti kõrvalt) sellise mono võimu...

    tehas on oMo tüübiks on 3y06000y3

    toiteks tahab saada 110v

    küsimus et kas temaga kodus ka teha on või sobis ta omalajal ainult kinosaali

    #2
    Vs: kinovõimendi

    see tähis 3y06000y3 ütleb midagi kristallselget ehk paarile-kolmele inimesele siin, kui sedagi, ja kes teab, kas nad seda teemat üldse lugema juhtuvad.
    Neid LOMO kinovõimendeid oli ikka üksjagu.

    Pildid või lähem kirjeldus (kas võimendi on transsidel või lampidel) oleks abiks.
    Kui lampidel, siis on igaljuhul rohkem põhjust süveneda, mis loom see on.

    Comment


      #3
      Vs: kinovõimendi

      lampidel ikka (miks muidu lamptehnika foorumis)
      6П6C tähis lambil

      Comment


        #4
        Vs: kinovõimendi

        6П6С -de peal on samuti palju variante.Isiklikult arvan,et tegu on levinenuma
        90Y-2 -ga(ku esipaneel on selline kaarjas).
        Üks paljudest skeemilinkidest:
        http://sergeev21.narod.ru/kinap.htm
        Toksi kirillitsas: "Усилители КИНАП" ja kirjandust ning pilte kuhjaga!
        Kõik meeldiv tuleb lambist...

        Comment


          #5
          Vs: kinovõimendi

          selline on mul...
          http://oldradio.cqham.ru/kolxoz/5UO6000.html

          Comment


            #6
            Vs: kinovõimendi

            Mis seisukorras ta on? Ära ei taha müüa mulle?
            Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

            Comment


              #7
              Vs: kinovõimendi

              Esmalt postitatud RaunoK poolt
              Mis seisukorras ta on? Ära ei taha müüa mulle?

              töötab, seisukord sama nagu piltidel...tolmune on seest aga muidu nagu uus...


              mis hinda pakud

              Comment


                #8
                Vs: kinovõimendi

                150 krooni.
                viimati muutis kasutaja RaunoK; 11 m 2007, 13:37.
                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                Comment


                  #9
                  Vs: kinovõimendi

                  Seni kui te hinda kauplete, näitan oma "KINAP" (vabandust Eesti tähestiku pärast) kino lampvõimendeid ka. Asjandused peaksid töötama, lihtsalt osa lampe on seest transpordi ajaks välja korjatud ning mujal hoiul. Demonteerisin ise need umbes 10 aastat tagasi ja enne sai siis nende korrasolekus veendutud ka ning heli läbi lastud. Kõik need aastad kogu värk lihtsalt seisnud ja tolmu kogunud ning tuli mõte, äkki mõnel neid vaja minema, kuid ilma eest ka ära ei anna, ennem las jäävad mälestuseks.
                  Kogu kaadervärk ise selline:

                  Comment


                    #10
                    Vs: kinovõimendi

                    Esmalt postitatud RaunoK poolt
                    150 krooni.


                    juba hind langes

                    Comment


                      #11
                      Vs: kinovõimendi

                      Noh nagu aksiad.
                      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: kinovõimendi

                        Loomulikult hind langes ja seda põhjendatult, sest pole ju sisuliselt võimendit kah peale nime. Ei ole tema kohta valmistaja andmeid. kuid eeldada võib, et max võimsus SE lõpuga võib soodsal juhul olla 2,5W max.Kindlasti on väljundi sobitus kõrgeoomiline ja mitte vähem kui 15 oomi. Piiratud on ka riba laius ja võib kõikuda piirides 60- 10.000 Hz pealegi kui piirang on tingitud väjundtrafost siis pole midagi parata.Pealegi on tema toide 110V. See eeldab lisatrafo kasutust. Seda kõike ümberteha pole ka mõtet, sest kui väjundtrafo piirab ribalaiuse, mida temaga siis teha, kui hakkab tegema porgandi häält.See trafo on ju nii väike, et madalamatel sagedustel jookseb küllastusse ja pole ka madalat otsa, mis normaalset häält teeb. Öelge nüüd mulle, mida sellise võimendiga teha? Nüüd vaatate lampvõimu ja arvate et vot see nüüd makasb. Ei maksa ta midagi! Ma olen seda mitmel korral öelnud, et ka lampvõime on mitmesuguseid ja lamp pole mingi ime asi. See siin on ehe näide lampvõimust, pealegi spetsialiseertud võimust, mis vastab oma otstarbele ja on piiratud kasutusalaga. Jah, ta on võimendi ja teeb koos kinosedmetega oma otstarbekohast tööd ja sinna ta kõlbab hästi.Seal pole sellist kvaliteeti vaja nagu teie loodate ja soovite oma helisedmetes kasutada. Doonoriks kasutada on ka vähe. Saab sealt mõne taki, kondeka ja lambi pesa ja sellega asi piirdub, veidi aukudega plekki kah! Igaljuhul minul ei teki isegi mingit mõtet seoses selle võimuga, sest isegi korralikku trafo plekki pole sealt saada. Mõni algaja saab uurida lampide hingeelu teha mõningaid katseid ja ei tuleks pettuda, selles, et jama värk, see lambi värk hoopis see konkreetne tükk on jama. Teine teema on kui tegu oleks PP võimuga. Lampvõimendi kvaliteedi määrab ära väga suures ulatuses väljund trafo ja trafo kvaliteet. Kui seda pole, siis pole midagi parata ja pange sinna mis iganes lampe. Kvaliteetset võimu te ei saa! Trafo järel tulevad alles muud detailid.
                        viimati muutis kasutaja humax; 11 m 2007, 14:51.

                        Comment


                          #13
                          Vs: kinovõimendi

                          Noh tekkis lamptenika vastu huvi, eriti just kogumise vastu.
                          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                          Comment


                            #14
                            Vs: kinovõimendi

                            [quote=humax] Seda kõike ümberteha pole ka mõtet, sest kui väjundtrafo piirab ribalaiuse, mida temaga siis teha, kui hakkab tegema porgandi häält.See trafo on ju nii väike, et madalamatel sagedustel jookseb küllastusse ja pole ka madalat otsa, mis normaalset häält teeb. [quote]

                            Antud juhul pole küll tegemist 90U-2 vaid pisut nõrgema vennaga, aga
                            90U-2 trafode andmed (piltide järgi trafod üsna sarnased siin kõnealuse isendiga) ja ümbertegemise õpetus siin:
                            http://www.magictubes.ru/ves/peredel.htm
                            Kuidas ja kas tõesti sealt saadakse 15Hz-35KHz -3dB juures sama väljundtrafoga, ei oska kommenteerida.

                            Comment


                              #15
                              Vs: kinovõimendi

                              [quote=TeeTL][quote=humax] Seda kõike ümberteha pole ka mõtet, sest kui väjundtrafo piirab ribalaiuse, mida temaga siis teha, kui hakkab tegema porgandi häält.See trafo on ju nii väike, et madalamatel sagedustel jookseb küllastusse ja pole ka madalat otsa, mis normaalset häält teeb.

                              Antud juhul pole küll tegemist 90U-2 vaid pisut nõrgema vennaga, aga
                              90U-2 trafode andmed (piltide järgi trafod üsna sarnased siin kõnealuse isendiga) ja ümbertegemise õpetus siin:
                              http://www.magictubes.ru/ves/peredel.htm
                              Kuidas ja kas tõesti sealt saadakse 15Hz-35KHz -3dB juures sama väljundtrafoga, ei oska kommenteerida.
                              Ei ole küll väga süvenenud nende kahe trafo võrdlusse pildi järgi, aga nad peavad olema erinevad nii pleki ristlõikes, kui ka südamiku paksuses.Materjal on ilmselt sama. Mina ise pole nende trafodega midagi teinud ja ma ei usu ühtegi venelaste kirjapandud näitajat.Ei tea väita ,kuid selles 15-35000 -3db ma väga kahtlen??? Enne ei usu kui ise mõõdan!Kunagi ammu ma lugesin üht nende foorumit ja seal oli probleemiks just kõrge otsa langus ja seda juba enne 20000. Kõvad tegijad on nad küll, aga ega neid kõiki seal uskuda kah ei saa. Kogemused on selle kohta olemas.Kui see väide on vettpidav siis oleks asi hea. Enne, kui ise pole käega katsunud ei ütle midagi.Mis lampidesse puutub siis 6P3S -idega ma seda kohe kindlasti ei teeks olgugi, et ka selle kohta on seal vastavad väited olemas ja vihje väljalaske ajale. Ei oska öelda! Probleem, kui selline huvitab ennast kah ! Vaadates skeemi siis üks udune asi on selles, et kuidas on saadud trafo ühe mähise pealt sobitus valjukatele 4;8; ja 16 oomi. Seda kohe kindlasti mitte. Valmistaja tehas kasutab agregaate takistusega 30 oomi. See on fakt. Trafod on kõik ühesuguste andmetega ,kas siis 2x6P3S või 2x6P6S variantidele.Küsimusi on mitmeid? Ühes olen küll kindel ja veendunud et nende võimude kasutamise korral on õige kasutada kas 4A28 torusid +kõrgete osa eraldi ja teha ise kastid. Kõrged peaksid olema ruuporid või veel parem ioonofon. Seda vaevalt leiab, kuid tean et lollpead pildusid neid prügikasti. Sellisel juhul tuleks teha kõrgete ots eraldi astmena ja GU-32- ga. siis võiks olla ka trafo kehvem.
                              Sorry, pikaks läks.Pikk jutt halb jutt!
                              viimati muutis kasutaja humax; 12 m 2007, 10:16.

                              Comment

                              Working...
                              X