Teade

Collapse
No announcement yet.

Anoodi isolaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Anoodi isolaatorid

    Sai leiutatud sellised isolaatorid lampidele, millel anood "peaotsas". Materjaliks 12 mm teflonpulk, mis talub pikemaajaliselt kuni 260C temperatuuri. Õõnestustegevus on läbi viidud tavaliste puuridega, samas ei saa välistada ka asjatundliku treiali abivõimalust. Tehniline joonis siin. Teflonlati hind on umbes 100.-/m ja meetrisest jupist saab isolaatoreid vähemalt 40 tk, hind ei kujune nii ka eriti kurjaks.
    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

    #2
    Vs: Anoodi isolaatorid

    Esmalt postitatud GU50 poolt
    Sai leiutatud sellised isolaatorid lampidele, millel anood "peaotsas". Materjaliks 12 mm teflonpulk, mis talub pikemaajaliselt kuni 260C temperatuuri. Õõnestustegevus on läbi viidud tavaliste puuridega, samas ei saa välistada ka asjatundliku treiali abivõimalust. Tehniline joonis siin. Teflonlati hind on umbes 100.-/m ja meetrisest jupist saab isolaatoreid vähemalt 40 tk, hind ei kujune nii ka eriti kurjaks.
    Olen kasutanud sellistel puhkudel(muidugi enda arvamus)isoleeritud nn.stoikasid(sisediameetriga kuni 1,5mm) - eemaldades nendelt PVC "soomuse" ja hiljem katnud nemad termokahaneva termorüüziga ja siiani(mõned eksemplarid töödanud oma 3-5aastat ilma probleemideta) olen olnud rahul.
    Muidugi sinu variant nõuab ka vastavat eeldust - mis oleks ideaalilähedane kui inimene oskab vastava kvalifikatsiooniga töövõtteid.
    Kusjuures peab mainima ,et eelpoolöeldule tuginedes on vägagi soovitav kasutada autori poolt antud näpunäiteid ning just tefloni suhtes,et vältida vääriti arusaamist jne....
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    Comment


      #3
      Vs: Anoodi isolaatorid

      Olen ise teflooniga ka kokku puutunud. Kas tefloon ka mitte 700 kraadi ei kannata? Ei teadnudki et seda veel müüa, peab kõrvataha panema.
      * * *

      Comment


        #4
        Vs: Anoodi isolaatorid

        http://en.wikipedia.org/wiki/Teflon
        "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

        Comment


          #5
          Vs: Anoodi isolaatorid

          Aitäh lingi eest. Mälu vedas alt. Kunagi kui on vaja neid kupleid valmistada, siis tean otsida linki.
          * * *

          Comment


            #6
            Vs: Anoodi isolaatorid

            Esmalt postitatud raadiolamp poolt
            Kas tefloon ka mitte 700 kraadi ei kannata?
            Mälu ütles mulle, et 500C kraadi max, kuid see latt, mida kasutasin, oli müüjal leiduvate spekside järgi "max 260C pikaajaliselt", st. omadused selle temperatuuri juures veel ei muutu. Enamikele lampseadmetele seega sobib.
            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

            Comment

            Working...
            X