Teade

Collapse
No announcement yet.

Rekord V312 HelivÕimend

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Rekord V312 HelivÕimend

    Pole minu viga,ise läheb see õigekiri sitasti
    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

    Comment


      #17
      Vs: Rekord V312 HelivÕimend

      Ei tea mis pidi?

      Comment


        #18
        Vs: Rekord V312 HelivÕimend

        Mina ei tea,lihtsalt läheb
        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

        Comment


          #19
          Vs: Rekord V312 HelivÕimend

          Esmalt postitatud RaunoK poolt
          Pole minu viga,ise läheb see õigekiri sitasti
          ....
          Mina ei tea,lihtsalt läheb.
          Ei ta lähe kui otsast kõvasti kinni hoida...
          Tahtmises on küsimus. Muidugi on noortel
          need kasvuraskused ja suur kärsitus (mis
          ajapikku vähenevad), aga püüdma peaks
          juba nüüd ja koguaeg.
          Siia ka esimene nõuanne ja harjutus:
          komade ja punktide järele tuleks korraks
          tühikuklahvi (seda pikka) vajutada -
          teksti väljanägemine kohe paraneb...
          Elektroonika töötab suitsu baasil.
          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

          Comment


            #20
            Vs: Rekord V312 HelivÕimend

            Mis üles annet täidavad 6F1P ja 6N23P seal kanali vahetus nupu juures pekk karbi küljes ära varjestatud. Äkki saab selest karbikesest ja nendest lampidest midagi huvitavad teha raadio vastu võtja või eelvõimu koos selle trumliga või lõppvõimu.
            Oli vaja küsida muidu kisuks lambi pesad sealt välia.
            Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

            Comment


              #21
              Vs: Rekord V312 HelivÕimend

              RaunoK,mul on sulle üks sõbralik soovitus.Enne,kui sa selle foorumi lamptehnika huvilised kapitaalselt välja vihastad,ma soovitaksin sul PÕHJALIKULT läbi lugeda raamat (eesti keeles) "Raadio-see on imelihtne!".Seal tehakse sul "puust ette ja punaseks" lamptehnika algtõed.
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment


                #22
                Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                Nagu mina aru sain ei ole siin Põlva raamatukogus ühtegi sellist raamatud.
                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                Comment


                  #23
                  Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                  Selliseid raamatuid võid leida näiteks komisjoni poest ,koht kus kaubeldakse igasugu vana koliga .mina sain sellisest kohast ime odavalt praktiliselt kõik eelpool teemades kohustuslikuks kirjanduseks nimetatud raamatud ,"kõrgekvaliteedilised madalsagedusvõimendid" ,"raado amatööri käsiraamat", "raado see on imelihtne" jne.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                    Kui jutt juba kirjandusele läks: kas keegi viitsiks/saaks skaneerida raamatuid? Ilmne vajadus on nende vanemate lamptehnika raamatute järele, saadavus on neil nüüdsel ajal kehv. Ilmselt ei oleks nende puhul enam probleemi ka autoriõigustega.
                    Mul oleks skaneerimiseks pakkuda mitmeid teoseid, mis avavad lambimaailma saladused tunduvalt kergemini kui siin foorumis ajusid komposteerides. Ilmselt leiduks kamba peale kokku kõik eesti keeles avaldatud temaatilised teosed.
                    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                      Näe mis ma leidsin- raamatu Tevalo foorumist.

                      L. Abo raamat "Raadiolülitused"

                      Raamat siin, see on djvu formaadis, aga sellest on juba juttu olnud nii et ragista ajusi ja küll ka eelpooldud õpetustega avatud saad.

                      Lappa kõigepealt seda, ma usun, et natukene peaks ikka targemaks saama. Seal pole võibolla küll nii vajalikku infot, aga peaks mõne küsimuse ikka rahuldatud saama.

                      ..See ka, et sa copy oma kirjutatud tekst Microsoft Wordi, OpenOffice vms. Seal kontrollib programm üle ja näitab kus su kirjavead on. Usu mind, palju parem on teistel lugeda ja ise hoiad ka enda mainet.

                      Edu..
                      Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                        "Raadiolülitused" ei anna lambihuvilisele suurt midagi. Soovitan ja pakun järgmisi baasilise olemusega teoseid skaneerimiseks:

                        "Raadioamatööri käsiraamat" A. Isotamm 1950
                        "Raadiotehnika kursus" N. Izjumov 1951
                        "Raadioseadmed" J. Elgas 1953
                        "Noor raadioamatöör" V. Borissov 1953
                        "Raadioamatööri käsiraamat" A. Isotamm 1958
                        "Elektro- ja raadiotehnika" H. Pedusaar 1967
                        "Raadio - see on imelihtne" E. Aisberg 1969
                        "Raadioamatööri käsiraamat" grupp vene seltsimehi 1972
                        "Raadioseadmete üksikosad" L. Abo 1981

                        Need tudeerid läbi, siis jääb ikka midagi külge
                        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                          "Raadiopraktika" H.Pedusaar, 1961 lisaks veel juurde. Selles raamatus näpuga järge ajades sai omal ajal hoolega lampe kärsatatud. Paistab isegi müügil olevat.
                          Harjutamine teeb harjutajaks.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                            Esmalt postitatud RaunoK poolt
                            GU50 antud skeemid enam ei toiminud nüüd on vaja jamada realaotusplokiga nüüd kui ma lähen võtma ja näet ei olegi enam, arvutid ja nende loogika.
                            RaunoK ja tema loogika... Kle seleta inimesekeeles, mida taga ajad üldse??
                            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                            Comment

                            Working...
                            X