Teade

Collapse
No announcement yet.

Rekord V312 HelivÕimend

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Rekord V312 HelivÕimend

    Oleks siis vaja REKORD V312 HELIVÕIMENDI skeemi vaja.Montaazi plaadil on mingi number või kood BLOK5 IP2064023 on vaja selle skeemi
    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

    #2
    Vs: Rekord V312 HelivÕimend

    Esmalt postitatud RaunoK poolt
    Oleks siis vaja REKORD V312 HELIVÕIMENDI skeemi vaja.Montaazi plaadil on mingi number või kood BLOK5 IP2064023 on vaja selle skeemi
    Mõh... Tahaks kiunuda taas veidi otsimislaiskuse teemadel... Aga lahke inime, nagu ma olen: http://sasoft.qrz.ru/___/start/b_v_tv.htm
    p.s. teinekord maini ka, mis aparaadiga tegu (kohvimasin või tolmuimeja vmt.).
    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

    Comment


      #3
      Vs: Rekord V312 HelivÕimend

      Tegemist on telekaga aga arvuti ei ava seda assia.
      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

      Comment


        #4
        Vs: Rekord V312 HelivÕimend

        exe faili on alati kahtlane avada, aga kuna enamikel saitidel, kus seda skeemi pakutakse, on seesama fail üleval ja hinnangutes paha sõna pole öeldud, proovisin kah avada.
        esialgu ei juhtunud midagi, aga siis avastasin, et toimib küll, ent väike konks on asja juures - see exe fail pakib samasse kataloogi lahti 3 djvu-tüüpi faili, ja alles nendest avaneb skeem ise. helivõimendi osa on failis nr 2.
        Kuidas djvu failide avamiseks tarkvara leida ja installeerida, peaks siit foorumi otsingust leidma, peast ei mäleta.

        Comment


          #5
          Vs: Rekord V312 HelivÕimend

          Esmalt postitatud RaunoK poolt
          Tegemist on telekaga aga arvuti ei ava seda assia.
          Tõmba see alla, nimeta ümber .zip või .rar failiks. See pakett sisaldab djvu skeemifaile.
          Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

          Comment


            #6
            Vs: Rekord V312 HelivÕimend

            Ma olen liiga rumal,et arvuti värgist aru saada.
            Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

            Comment


              #7
              Vs: Rekord V312 HelivÕimend

              Assiaga on kiire!!!!!!
              Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

              Comment


                #8
                Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                Esmalt postitatud RaunoK poolt
                Ma olen liiga rumal,et arvuti värgist aru saada.
                Seda viga saad ainult ise parandada.

                Comment


                  #9
                  Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                  1. sellelt lingilt salvestad skeemi faili oma arvutisse:
                  http://sasoft.qrz.ru/___/start/b_v_tv.htm
                  2. sellelt lingilt saad endale .djvu failide vaatamise plug-in'i (kui sul on Windows arvuti):
                  http://www.lizardtech.com/download/d...n&platform=win
                  Võimalik on kohe installeerida (Auto install), või kui see ei toimi, salvestada fail oma arvutisse ja siis käivitada plug-in'i installeerimine.
                  3. Avad esimeses punktis allalaetud faili v312.exe, mis pakib sinnasamasse kataloogi lahti 3 .djv tüüpi faili, umbes selliste nimedega RECB31~1.DJV (teleka skeem 3 osas). Kui miskipärast automaatne lahtipakkimine ei toimi, siis teed nii nagu GU-50 ütles.
                  4. Avad djv faili

                  Hoiatan, et see skeem on halva kvaliteediga ja laiali kolmel leheküljel, niiet ülevaadet saada on raske, sellest ei pruugi eriti kasu olla.
                  Aga seda djvu pluginat läheb elektroonikahuvilisel ikka tarvis, saad mingeid teisi skeeme vaadata.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                    No help me! Teeme siis elukese eriti lihtsaks:
                    Skeem Adobe PDF formaadis (lugemisproge saab tasuta www.adobe.com)
                    GIF failid:
                    Lk. 1
                    Lk. 2
                    Lk. 3

                    p.s. edaspidi tuleks midagi ette võtta oma arvutikasutamise oskustega.
                    Ja selle teleri helivõimendi sellisena on muide madalaklassiline mõttetus, lammutusharjutus.
                    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                      Las olla esialgu saab niibi hakkama,kui võimalik,siis hakkaks ümber modima.Võibolla pleieri võimendiks ikka sobib,et kuidas ma selle tööle panen,mis välja viike ma kasutan?Palju välund võimsust ka on,palju on sised tunlikust,milleks on need poolid seal plaadi mis juhtub kui ma hakkan neil südamikke sättima.Skeem on mul olemas nüüd aga ei saa aru kõigist välja minevatest juhtmetest.Kuhu läheb väljund trahfost 1-klemm,kuhu läheb tetroodist minev klemm,kuhu läheb f1 klemm-6,kuhu läheb R20 ühe otsaga maandusesse aga teine ei tea,kuhu läheb või miks läheb KT2,KT1,KT3,KT4?See skeem on liiga keeruline.Hullem pusa kui raadio Tehnika MR-5201 stereo.Kas võimenid muudab paremaks kui ma panen muu lambi,nagu näiteks EL34 või tõstan toite pinget lambil?
                      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                        Palun tõstke see teema huumori alla
                        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                          No comments!

                          ...ja ei oska vastata sellisele kalambuurile
                          Kõik meeldiv tuleb lambist...

                          Comment


                            #14
                            Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                            Esmalt postitatud RaunoK poolt
                            Las olla esialgu saab niibi hakkama,kui võimalik,siis hakkaks ümber modima.Võibolla pleieri võimendiks ikka sobib,et kuidas ma selle tööle panen,mis välja viike ma kasutan?Palju välund võimsust ka on,palju on sised tunlikust,milleks on need poolid seal plaadi mis juhtub kui ma hakkan neil südamikke sättima.Skeem on mul olemas nüüd aga ei saa aru kõigist välja minevatest juhtmetest.Kuhu läheb väljund trahfost 1-klemm,kuhu läheb tetroodist minev klemm,kuhu läheb f1 klemm-6,kuhu läheb R20 ühe otsaga maandusesse aga teine ei tea,kuhu läheb või miks läheb KT2,KT1,KT3,KT4?See skeem on liiga keeruline.Hullem pusa kui raadio Tehnika MR-5201 stereo.Kas võimenid muudab paremaks kui ma panen muu lambi,nagu näiteks EL34 või tõstan toite pinget lambil?

                            1. tuleks õppida Eesti keele õigekirja! 2. tuleks lugeda natuke raamatut lamptehnikast ja üldse raadiotehnikast. 3. marss, klassist välja ja enne tundi ei tule, kui kodutöö tehtud ja algteadmised olemas, sest algteadmisi pole kellelgi siin aega õpetada ja foorum pole selleks mõelduki.Kui kodutöö tehtud kohe tundi tagasi!!!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Rekord V312 HelivÕimend

                              Esmalt postitatud RaunoK poolt
                              Las olla esialgu saab niibi hakkama,kui võimalik,siis hakkaks ümber modima.Võibolla pleieri võimendiks ikka sobib,et kuidas ma selle tööle panen,mis välja viike ma kasutan?Palju välund võimsust ka on,palju on sised tunlikust,milleks on need poolid seal plaadi mis juhtub kui ma hakkan neil südamikke sättima.Skeem on mul olemas nüüd aga ei saa aru kõigist välja minevatest juhtmetest....
                              Ei saa aru, milles probleem. Telekast pärit jupid on olemas, siit foorumist on läbi käinud ka ülimalt lihtsaid skeeme. Näiteks mingi SE ТВЗ-1-9 väljundtrafoga kõlbab näpuharjutuseks küll.

                              Comment

                              Working...
                              X