Teade

Collapse
No announcement yet.

Kust saab Eestis lampe osta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kust saab Eestis lampe osta?

    Kas kusagil Eestis üldse müüakse lampe? Mõtlen selliseid firmasid nagu: Svetlana, Mullard, Philips, Amperex, RFT, Telefunken, Siemens jne.
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

    #2
    Vs: Kust saab Eestis lampe osta?

    Pillipoest näiteks.

    Otsi Varuosade alt, sealt leiad firmade kaupa.

    Comment


      #3
      Vs: Kust saab Eestis lampe osta?

      Seal saadaval ainult TAD ja Sovtek, ja needki palju kallimad kui Saksas.
      Näiteks TAD RT286 Röhre 6550C-SVC Matched Sextet maksab pillipood.ee-s 5634 krooni, täpselt sama asi aga thomann.de-s 299 eurot. Kas pole suur vahe?
      viimati muutis kasutaja Sonic; 06 m 2007, 20:51.
      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

      Comment


        #4
        Vs: Kust saab Eestis lampe osta?

        Esmalt postitatud Sonic poolt
        Seal saadaval ainult TAD ja Sovtek, ja needki palju kallimad kui Saksas.
        Näiteks TAD RT286 Röhre 6550C-SVC Matched Sextet maksab pillipood.ee-s 5634 krooni, täpselt sama asi aga thomann.de-s 299 eurot. Kas pole suur vahe?
        Ei näe probleemi!Telli siis sealt!Mina pole Eestist veel ühtki lääne lampi ostnud...Mujalt tellides jälgi vaid saatekulusid.Soovitan kasutada kindlustusega postiteenust(ca 5-8EUR-i kallim) - vähemalt pole hävingut kui kaup nahkas.Ise olen tellinud viimasel ajal Uraltonest(Soomest)ja kvaliteediga rahul
        Kõik meeldiv tuleb lambist...

        Comment


          #5
          Vs: Kust saab Eestis lampe osta?

          Olen teatud põhjustel viimastel aastatel hankinud nii Mullardi, Telefunkeni,
          AEG, Philipsi, Siemensi ja muude valmistajate NOS lampe oma vajadusteks.
          Osa neist on järele jäänud. Tihtipeale E-Bay ja muud müüjad müüvad paare, triosid või kvartette ja sa oled sunnitud ostma mitu, kuigi vajaksid ühte.
          Mis tüübid sind konkreetselt huvitavad?

          Comment


            #6
            Vs: Kust saab Eestis lampe osta?

            Mina olen tellinud http://thetubestore.com. Toimib. NB! üle 1000 krooni puhul tuleb maksta käibemaks.

            Comment

            Working...
            X