Teade

Collapse
No announcement yet.

Custom made toitetrafod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Custom made toitetrafod

    Kust keegi tellib toitetrafosid? See küsimus on mind painanud viimasel ajal.
    Kodumaised variandid:
    Saloin - antud juhul pole huvitatud nende poolt pakutavast.
    Audes - naga ma aru olen saanud, teevad ka tükikaupa? Pole veel nendega kontakteerunud.
    Ehk on veel tegijaid, kas siis eraisikuid või firmasid?
    Väljastpoolt Eestit, eeskätt Euroopa:
    Tribute - väga head asjad, kuid ooteaeg pikk. Kuni pool aastat, nagu ma olen kuulnud. Odav kah just pole.
    AE Europe - head trafod, keskmine hind, kuid ooteaeg üpris pikk.
    Sowter - pikkade traditsioonidega trafotootja, kvaliteetne kraam. Mugav on-line shop, kus võid endale vajalike parameetritega trafo komplekteerida. Proovisin kah... oma 4000.- EEK koos kõigi kuludega tuleb. Tahaks odavamalt.
    Muuseas, töövahenduse foorumis on teema: http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=26499
    21st Century Fox

    #2
    Vs: Custom made toitetrafod

    Lihtsaim variant ise teha ikkaNing kui asi tööle ei hakka, siis tead, keda süüdistada
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #3
      Vs: Custom made toitetrafod

      Esmalt postitatud Cheopps poolt
      Lihtsaim variant ise teha ikkaNing kui asi tööle ei hakka, siis tead, keda süüdistada
      Küsimus pole selles, kas tööle hakkab. Ei, kahjuks pole kõige lihtsam variant ise teha. Ütleme, et tahan suurepärast toitetrafot. Esiteks, pole kuskilt võtta häid südamikke, (need vene TC-seeria trafode südamikud küll ajaksid asja ära, kuid suurepärasusest on asi küllalt kaugel) vähemalt pühapäevanokitsejale sobilikes kogustes. Ka väikefirmad on sellega hädas. (M6 grade grain oriented silicon steel, anyone?)Teiseks pole trafokerimispinki. Kolmandaks pole aega jne.
      Miks valmistoodangut ei osta? Ei leia sobivat. Mitte kuskilt.
      21st Century Fox

      Comment


        #4
        Vs: Custom made toitetrafod

        http://www.msbaltitrafo.ee/
        "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

        Comment


          #5
          Vs: Custom made toitetrafod

          Esmalt postitatud freeze poolt
          Tänan. Oskad Sa ehk öelda, teevavad nad ka tükitööd või ainult suuremas koguses? St. kas tasub nende poolde pöörduda, kui soovin ainult üksikeksemplari?
          21st Century Fox

          Comment


            #6
            Re: Vs: Custom made toitetrafod

            ega küsia suu pihta ei lööda. eriti kui suu läbi juhtme on . hilista/maili neile ja küsi neilt otse. ise arvan, et eks ikka teevad.

            Comment


              #7
              Vs: Re: Vs: Custom made toitetrafod

              Esmalt postitatud bloody-orc poolt
              ega küsia suu pihta ei lööda.
              Mhmh. Olen kuulnud, et küsijatele lüüakse tavaliselt jalaga kõhtu. Peaks proovima küsida...

              Aga alles järgmisel nädalal. Ehk on kellegil veel ideid?
              21st Century Fox

              Comment


                #8
                Vs: Re: Vs: Custom made toitetrafod

                Esmalt postitatud VT-25 poolt
                Mhmh. Olen kuulnud, et küsijatele lüüakse tavaliselt jalaga kõhtu...
                Lubage parandada.Ikka jalg põlveni pe...se!

                No isekerimisel polegi alati kerimispinki vaja.Isiklikult kerin kõik trafod ise ning mitte ainult lintvarras-südamikule.No seda südamikku on kõige lihtsam kasutada.Olen ka toroide ise kerinud(100VA), kuid nendega läheb rohkem aega.Ning sellise otsimise peale oleks ta juba ammu valmis keritud olnud
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Vs: Custom made toitetrafod

                  Esmalt postitatud Cheopps poolt

                  Ning sellise otsimise peale oleks ta juba ammu valmis keritud olnud
                  Tellisin Hollandist 2 kuud tagasi väljund-ja toitetrafod/lambid-konded...pole siiani kätte saanud.Päringutele vastatakse ,et järjekord pikk ja ei jõuta niipalju valmis kui vaja...Samas ega mul kuskile kiiret ka pole.
                  Väheke ettevaatlikuks teeb ainult asjaolu,et kui seal kerimispingid ööd/päevad uhavad - kas ka kvaliteet säilib?
                  Kõik meeldiv tuleb lambist...

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: Vs: Custom made toitetrafod

                    Esmalt postitatud Cheopps poolt
                    Ning sellise otsimise peale oleks ta juba ammu valmis keritud olnud
                    Aga ei ole. Mis seal's ikka, tuleb midagi standardset, laoriiulitel leiduvat võtta. Tellin vist terve komplekti Lundahl'i rauda. Hea hinna/kvaliteedi suhe. Soodsa hinnaga ja kohe saadaval. Mis sa hing veel soovida oskad?
                    21st Century Fox

                    Comment


                      #11
                      Vs: Custom made toitetrafod

                      Esmalt postitatud VT-25 poolt
                      Kust keegi tellib toitetrafosid? See küsimus on mind painanud viimasel ajal.
                      Kodumaised variandid:
                      Saloin - antud juhul pole huvitatud nende poolt pakutavast.
                      Audes - naga ma aru olen saanud, teevad ka tükikaupa? Pole veel nendega kontakteerunud.
                      Audes on hea vastus küsimusele. Eelista Eestimaist!
                      On ka üks teine, väga kvaliteetne ja hinna poolest mõistlik variant, eeldab oma traforaua olemasolu. NB! Infot jagan PS.
                      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Custom made toitetrafod

                        Esmalt postitatud VT-25 poolt
                        Tänan. Oskad Sa ehk öelda, teevavad nad ka tükitööd või ainult suuremas koguses? St. kas tasub nende poolde pöörduda, kui soovin ainult üksikeksemplari?
                        Mõned aastad tagasi ei tahetud ühe, kahe trafo kerimisest midagi kuulda. Värskeid andmeid ei ole.

                        Jutt siis: http://www.msbaltitrafo.ee/ -st

                        Comment


                          #13
                          Vs: Custom made toitetrafod

                          Esmalt postitatud GU50 poolt
                          NB! Infot jagan PS.
                          Ah! Nüüd tekkis küll uudishimu. Saatsingi PS'i.

                          Esmalt postitatud moi poolt
                          Mõned aastad tagasi ei tahetud ühe, kahe trafo kerimisest midagi kuulda. Värskeid andmeid ei ole.
                          Ma kahtlustan ka seda.
                          21st Century Fox

                          Comment


                            #14
                            Vs: Custom made toitetrafod

                            Esmalt postitatud moi poolt
                            Mõned aastad tagasi ei tahetud ühe, kahe trafo kerimisest midagi kuulda. Värskeid andmeid ei ole.
                            Jutt siis: http://www.msbaltitrafo.ee/ -st
                            Audes tegi meeleldi 2 custom model trafot aasta tagasi. Nende kasutatavate raudade listid on siin ja siin.
                            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Custom made toitetrafod

                              Väga tore leht. Kui keegi teaks kus "ОСМ-0,4" nimelist plekki liigub? Mis trafodes ta kasutusel oli?

                              Comment

                              Working...
                              X