Teade

Collapse
No announcement yet.

813 ALIAS GU13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    813 ALIAS GU13

    GU 32 PP projektil viimane värv kuivamas -sai kolikambrist sellised monstrumid välja tiritud.Terve kastitäis ehk siis 9tk.Tehasepakendis kõik.
    Tegu siis võimsate otsekütte "suurtükkidega"GU13 alias 813 :P
    Mõte hakkas mõlkuma SE suunas - 66W!
    Teine vähemtõenäoline PP
    Võimsused ajavad judinad peale h34r:.800-1000V hirmu peale ei aja

    Ainus asi mille eest peab maksma(ja mitte vähe&#33on Lundhali trafod.Ülejäänud komponendindus olemas.
    Kannustab just SE ja seda sellepärast,et pole juhust olnud üle 12W SE-d
    ehitada.Tont seda teab mis häält need elukad teevad :blink: Google-st maad kuulates on eeskuju võetud legendaarsest Aurorast ja eks ta paras oma ala hullude teema ole




    Mida spetsid asjast arvavad
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    #2
    no igaljuhul ootan ma juba väga su kommentaare lõpetatud võimendi vallas
    kas nende lampide pesad on ka olemas ?

    Comment


      #3
      Originally posted by jannozz50@Apr 2 2006, 21:23
      no igaljuhul ootan ma juba väga su kommentaare lõpetatud võimendi vallas
      kas nende lampide pesad on ka olemas ?
      On olemas originaalid portselanist hõbekontaktidega!

      GU projektil värv ja liim kuivamas - enne teisipäeva hommikut ei näe! B-)
      Kõik meeldiv tuleb lambist...

      Comment


        #4
        Paberlit vaadates: pole kuig heade karekteristikutega SE jaoks, A-klassi PP peaks paremini sobima, garanteeritud tööiga on 500 tundi, küttevool 5 A.
        Praktika võib muidugi midagi muud olla.

        Lisa: Mingi kala on selle SE skeemiga või vene GU13 andmetega. 813 Matrix Amplifier skeemis on eelpinged -40...-80. Vene GU 13 andmete lehel aga vahemikus 0..+100V.

        Comment


          #5
          Ainus asi mille eest peab maksma(ja mitte vähe&#33on Lundhali trafod


          Pole vaja maksta, sest selline trafo on olemas mida sinna kasutada saab ja seda meil liikuva kola hulgas! Minul isiklikult pole, aga kui huvitatud oled, võin vaikselt öelda, kus on ,kui ise ei tea. Hea kvaliteediga ja päris väljund trafo.

          Comment


            #6
            kui ütlemiseks läheb, siis ütle mulle ka PS-i näiteks

            Comment


              #7
              Grand Aurora Mk2 :
              ...and as can be imagined this amplifier puts out considerable heat. During one listening session with a friend, we had to listen shirtless with the windows open.

              mis need lambid siis asendavad tõesti radikaid või kaminat ? või ei saanud ma naljast aru ?

              Comment


                #8
                Originally posted by moi@Apr 2 2006, 22:44
                Lisa: Mingi kala on selle SE skeemiga või vene GU13 andmetega. 813 Matrix Amplifier skeemis on eelpinged -40...-80. Vene GU 13 andmete lehel aga vahemikus 0..+100V.
                Sirvisin silmaringi laiendamise mõttes andmelehti - ka 813 anoodtunnusjooned on antud võrepingete vahemikus +100 kuni -20V.
                Millest tuleb vist järeldada, et selle lambi nn. loomulik tööreziim on võrevoolude piirkonnas.
                Matrix´i skeemis toodud tööpunkti
                anoodpinge 800V
                anoodvool 100mA
                võre eelpinge -60V
                ei oskagi anoodtunnusjoonte sarjaga kokku viia h34r:

                Comment


                  #9
                  Paljude generaator lampide normaalne töörežiim on võrevooluga. Selle tarvis ka (ilmselt) sisendtrafod GU13-le Matrix´i skeemis.
                  Kas siis skeemi meelega mingi kala sisse pandud selle +/- eelpingega, et iga mees ei hakkaks ehitama? B-)

                  Comment


                    #10
                    Siin protsessorjuhtimisega toiteplokk ja siin lihtsama toiteplokiga trioodlülituses isendid.Väljundtrafo Tango XE-20S(tundub,et see peaks olema päris hea valik).

                    Üllatusena tuli,et 813 kasutatakse PP variandis ALTEC 260A Cinema pro võimendis
                    Peab veel veidi kodutööd tegema ning eks siis näe mis sõelale jääb B-)
                    Kõik meeldiv tuleb lambist...

                    Comment


                      #11
                      Vs: 813 ALIAS GU13

                      Kas uut sellist lampi peaks esimesel sisselülitamisel kütma väiksema pingega või võib 10V peale lajatada? Nagu kütte sisse lülitamisel on kuulda naginat, võiks küttepinget tõsta järk-järgult, vähendaks sisse lülitamise sisepingeid, ehk pikeneb nii ka lambi eluiga?
                      viimati muutis kasutaja RaunoK; 27 m 2011, 16:03.
                      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: 813 ALIAS GU13

                        NOS lampidega tuleb jah esimesel sisse lülitamisel hellat ümber käia (väiksema küttepingega ja ilma anood pingeta), kuskil inglisekeelses netis oli pikk ja täpne kirjeldus ka olemas.

                        Comment


                          #13
                          Vs: 813 ALIAS GU13

                          Sobib vist sellesse teemasse.Mul üks hea tuttav tassis mulle kastitäie suuri lampe (GK 71).Ei tea mida nendeg ette võtta?Vaatasin Vene lampide saidilt-kohutav! Mida ma sellise võimsusega teen? Anoodilt 200W,küte 20V,Ua 1,5kV.Krt seelammutab ju maja laiali.Pidi veel pool pööningut kaste täis olema.Varsti sugulased tellivad konteineri.Mul pole ka vaba ruumi,et see sodi ära mahutada.Aga siiski lähen vaatama.Elektrooniku hing ei anna rahu.Äkki on midagi head ja põnevat.Kui on midagi mulle mittevajalikku panen komponentidesse ülesse.

                          Comment


                            #14
                            Vs: 813 ALIAS GU13

                            Paku erau foorumis, need peaks sealsele rahvale huvi pakkuma ehk.

                            Comment


                              #15
                              Vs: 813 ALIAS GU13

                              Aga näita seda nimekirja igaks juhuks ikka siin ka :P

                              Comment

                              Working...
                              X