Teade

Collapse
No announcement yet.

lampvõimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    lampvõimendi

    Kuna ise vene keelt ei oska siis paluks abi.Üritaks teha sellist võimendit aga ei loe vällja mis on väljundtrafo andmed.Kui suur südamik,mitu keerdu primaar mähis ja mitu sekundar?Äki keegi targem aitaks mind


    http://cxem.net/sound/amps/amp78.php


    Seda ka veel et kas see võimendi vahab eelvõimendit?
    * * *

    #2
    Originally posted by raadiolamp@Nov 25 2005, 18:44
    Kuna ise vene keelt.....aga ei loe vällja mis on väljundtrafo andmed.Kui suur südamik,mitu keerdu primaar mähis ja mitu sekundar?
    Ega seda seal tekstis polegi öeldud. Väljundtrafo kohta on antud vaid keerdude arvu suhe, mis on 31,6 : 1 neljaoomise koormuse jaoks. Sisendisse tahab sealoleva teksti järgi 1,2V signaalinivood, selle järgi saab otsustada eelvõimendi vajaduse üle.
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Kõige lähedasema suhtarvuga sobiks V. trafo vene m/v telekast 3ULPT-50-III-1 -
      sellel primaarmähiste keerdude arv - 3000,d=0,12;sek. -91,d=0,51 suhe ca 32
      Muidugi tuleks seda veidi modida st.I-pilu kalibreerida0,3-0,4mm;parafiinis läbi keeta jne.Võib asendada ka teiste 6p14p lihtlülituses väljundtrafodega.
      Isiklikult eelistaks taolise skeemi korral TVZ-1-9 -t(2150,d=0,14;58,d=0,62 suhe ca 34).See 80 -20000Hz+/-3dB on liiga optimistlik selliste trafodega.Alumine ots veel kuid ülemine kukub rohkem kui 3dB,seega orienteeruvalt pakuks 50-15000Hz.Algatuseks sobib see võim küll,et nautida lambiheli omapära. B-)
      Kõik meeldiv tuleb lambist...

      Comment


        #4
        Ma enne tegin ühe lamp võimu aga väljundtrafo läks põlema.Tegin nii kuis raamatus kirjas.Pärast võtsin väljundtrafo lahti otsisin põlenud koha ülese ja seal polnud lühiskeerdu.Ma ei saanudki aru miks ta põlema läks.

        Mul muidu on mingid trafod.Võetud teleka seest.pooli akna mõõtmed on:

        24mm X 16mm

        Mul kahjuks pole mark näha.Kas iseenesest need poolid sobivad?Kui sobivad siis oleks äki keegi nii hea ja arvutaks mulle primar ja sekundar keerdude arvu vällja.Ma sain aru ka seda ei on vaja eelvõimu.Äkki on kellelgi mingit head ja lihtsat eelvõimu vällja pakkuda mis oleks lampide peal.
        * * *

        Comment


          #5
          Südamik 16X24: primaar=3160 keerdu d=0,14; Sekundaar=100 keerdu d=0,62
          Peaksid ära mahtuma.Traadil võis olla isolatsioon vigastatud <_< .
          Enamlevinud vene telekate välj.trafod on siin
          Sealt saad mähise alalisvoolutakistuse järgi oma trafo margi enam vähem teada.
          Muidu (õige)trafo lambiahelas naljalt maha ei põle - siis küll kui sek.mähiselt anoodpinge otse mättasse lased. h34r:
          Kõik meeldiv tuleb lambist...

          Comment


            #6
            Ma uurisin raamatust.Mul oli traat peenike.Aitäh et vällja arvutasid.Ma hakkan nüüd mähkima.Kas kellelgi head eelvõimendi skeemi on?
            * * *

            Comment


              #7
              Originally posted by maaalune@Nov 25 2005, 23:22
              primaar=3160 keerdu d=0,14
              Aga mis juhtub kui panen selle asemele traadi d=0.13.
              * * *

              Comment


                #8
                Väheke suureneb takistus kuid mitte oluliselt.Lase käia&#33;
                Kõik meeldiv tuleb lambist...

                Comment


                  #9
                  Kas võimsus mida sinna taha võib panna väheneb?6W valjuka võib ikka kanali peale panna?Oleks vaja ka eelvõimu skeemi mis võiks olla 6Н2П peal.Kuna ise venekeelt ei oska siis ei oska ka kuskilt otsida.Kui keegi viitsib siis võiks anda lingi kust saaks eelvõimuskeemi.
                  * * *

                  Comment


                    #10
                    Kui ma teen pooli 20X20 mm mis siis oleksid tema andmed?Traat mahub ka paremini ära.Palju keerdusid oleks primar,palju sekundar ja mis võiks olla nede traatide jämedused?
                    * * *

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by maaalune@Nov 25 2005, 20:49

                      3000,d=0,12;sek. -91,d=0,51
                      Leitsin ühe niisuguste andmetega tarfo.Küsimus oleks selles et kust neid veel leida võib?Mis telekate seest?Või äkki on kellelgi pakud sellist trafot?
                      * * *

                      Comment


                        #12
                        Telekatena oleks sobivad mainida Izumrud, Tshaika, Rekord, jt..Enamuses oli kasutuses ainult 6P14P.
                        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                        Projektide pildid
                        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                        Comment

                        Working...
                        X