Teade

Collapse
No announcement yet.

vene lampraadio YKB ploki ümbertegemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vene lampraadio YKB ploki ümbertegemine

    Kas on kellegil kogemust, kuidas saaks vana vene lampraadio 88-108 MHz peale ümber teha? Meeldiv oleks kui saaks oma vana krappi jälle raadio kuulamiseks kasutada.

    Ette tänades

    #2
    Mis mudel?
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    Comment


      #3
      Tegelikult radioolasid isegi 2
      1.Estonia 2
      2.Radiotehnika "Sakta"

      Comment


        #4
        mina teen niimoodi:
        http://emperor.dyn.ee/failid/uploads/vef222.pdf

        (see fail sai kirjutatud kunagi uskumatutele tõestuseks, et mõnel juhul tuleb hoopis pooli juurde kerida, et diapasoon kätte saada... mulle, õnnetule, sattus kunagi esimeseks raadioks vef222 ja kõik targemad ei uskunud seda)

        Comment


          #5
          Tänud Digital, hakkan pähklit murdma nüüd.

          Comment


            #6
            väike vihje - excel aitab arvutamisel kohe üksjagu kaasa. Eriti siis, kui on vaja mõnede numbritega eksperimenteerida.

            Comment


              #7
              Toigital
              Minu lugupidamine! Täielik lahtiseletus!
              Kõik meeldiv tuleb lambist...

              Comment


                #8
                Ilus teooria Kas kellelgi praktilisi näpunäited ka leiduks? Mingit sellist juhendit, millega kodustes tingimustes saaks veneaegsele lampraadiole 88-108 MHz bändi peale häälestatud? Näiteks kui palju mis poolil keerdusid muuta jne? Raadioks on Estonia-2, mille skeem leidub siit: http://www.cqham.ru/rx2/dw.php?Estonia-2.djvu
                Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                Comment


                  #9
                  praktika ongi selline, et selle teooria alusel arvutan kõik konded ja poolid ringi. siis uued sisse ja häälestus takkajärele. Kõige esimesena oss paika, samal ajal hoian viimase võnkeringi kohal näppu peal, et see ära summutada ja ainult ossi saaks häälestada. Siis võnkeringid, tagant ette. Kõige lõpuks konservile kaas peale ja kerge järelhäälestus, sest asjad kipuvad kaane peale panekuga ära ujuma.

                  Comment

                  Working...
                  X