Teade

Collapse
No announcement yet.

Kitarrivõim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Hakkasin nüüd lampe otsima.
    Oomipoest ja westbaltist saab 6Н2П (kui eestikeeles on selle nimi 6H2P. Minu meelest H venekeeles oli N eestikeeles ) odavalt.

    6П14П pole kuskil näinud. Minu raamatute järgi on see 6,3v võimsus pentood.
    Sellele pole analoogi leidnud. 6P13S, 6P15P ja 6P18P on Westbaldis interneti kataloogis aga mul nende kohta andmeid pole.

    Ise uurisin ja puurisin, vaatasin et 6p3s ja 6p6s võib-olla kuidagi sobiksid.

    Tähendab - kust ma lambid saan?

    Endal olemas ühest raadiost: 6H8C, 6V6CT, 6A10 ja 6B8M.
    Tony T'ga kunagi suhtlesin natuke(tänud ) - võimendiks kasulikud 6H8C(pingevõimendi) ja 6V6CT(võimsustetrood, ei ole vene lamp).
    Ühegi töökorda ei tea - väike märkus, kõik peale 6H8C on pärit aastast 1950. 6H8C on '65.a. detsembrist.



    Ette tänades!
    Egert
    http://www.alldatasheet.com/

    Comment


      #17
      6p15p töötas vastastaktvõimus. Ükskord huvipärast proovisin. Iseasi kui õige lamp see on asendama - vast targemad räägivad.

      Comment


        #18
        Originally posted by eq@Aug 2 2005, 16:03
        Hakkasin nüüd lampe otsima.
        Oomipoest ja westbaltist saab 6Н2П (kui eestikeeles on selle nimi 6H2P. Minu meelest H venekeeles oli N eestikeeles ) odavalt.
        Oomipoes on 6X2П, mitte 6Н2П, mõlemad nimed on kirillitsas. Westbalti kohta ei tea.
        6П14П pole kuskil näinud. Minu raamatute järgi on see 6,3v võimsus pentood.
        Sellele pole analoogi leidnud. 6P13S, 6P15P ja 6P18P on Westbaldis interneti kataloogis aga mul nende kohta andmeid pole.
        6П14П analoogi EL84 pakub Tevalo läbi Elfa.
        Tegelikult 6Н2П asemel võid kasutada 12AX7, mida samuti Tevalo pakub.

        Hinnad tahavad küll natuke harjumist , aga lambid vähemalt uued.

        Comment


          #19
          Oleks pakkuda 6П2Н, 6П14П, 6П14П-ЕВ ja ka 12AX7/ECC83, EL84, 6EU7(kidrameeste lemmik)

          Comment

          Working...
          X