Teade

Collapse
No announcement yet.

Potentsiomeetrid!?!??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Oomipoes Piher-i cermet metallpoted 21mm log.50000 cycles,Alpsil 15000 cycle.
    Inglaste toodang. 100EEK stereopote.Viimati sai ostetud ja igati rahul(lampvõimu-
    sisendisse) B-)
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    Comment


      #17
      Originally posted by maaalune@Jun 14 2005, 10:31
      100EEK stereopote.Viimati sai ostetud ja igati rahul
      Rahulolu põhjused võivad olla ju väga erinevad

      Ühesõnaga - see ALPS on nüüd minu laual.
      Esmamulje sümpaatne, s.t. konstruktsioon tugev ja korralik, keerata on mõnus
      Ca kuu aega tagasi sattusin ka Oomipoes kõikvõimalikke seal leiduvaid potekaid näppima, julgen öelda, et ei leidnud ühtegi meeldivat.

      Huvi pärast uurisin asja ka oommeetriga kanalite erinevuse seisukohast. Kõige suurem lahknevus (muhk) on kuskil esimese kolmandiku lõpus (ca -34 dB sumbuvuse juures) - erinevus 1,5 dB. Valdavas enamuses jääb viga alla 0,5 dB.

      Comment


        #18
        Originally posted by @ndres@Jun 21 2005, 22:26
        Huvi pärast uurisin asja ka oommeetriga kanalite erinevuse seisukohast. Kõige suurem lahknevus (muhk) on kuskil esimese kolmandiku lõpus (ca -34 dB sumbuvuse juures) - erinevus 1,5 dB. Valdavas enamuses jääb viga alla 0,5 dB.

        Mul sama pote lampvõimul ees ja kuna just selle esimese 1/3 peal mängib põhiliselt, siis see balansi erinevus päris segab. Pole vist mitte eksemplaride vaid partii viga.

        Comment


          #19
          No natuke ikka olen targemaks saanud aga tekkis küsimus kuidas korraldada potede ja trükiplaadi vaheline kaabeldus? Milliseid kaableid kasutada?

          e.

          Comment


            #20
            Isiklikult olen kasutanud pote ja trükkplaadi vaheliseks ühenduseks ühe soonelisi varjestatud kaableid(vanade videomakkide seest saadud :P ) ning seda siis üle 5cm kauguse puhul.Eks see ole ole sõltuv signaali tüübist.
            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
            Projektide pildid
            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

            Comment


              #21
              selge, tänud.. siis olen õigel teel

              e.

              Comment

              Working...
              X