Teade

Collapse
No announcement yet.

1 x 6N1P võimendi skeem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    1 x 6N1P võimendi skeem

    http://www.radiolamp.ru/shem/unch/1.php?no=27

    Leidsin sellise saidi ja jäi silma teine skeem. On keegi proovinud? Missugune tulemus võiks tulla ühest 6N1P lambist? Millist väljundtrafot siinkohal kasutada saaks? Sellest kahetaktilist varianti annaks aretada, kui üks topelttriood juurde lisada?

    Ei arva et see midagi erilist on, kuid samas mul ei ole vaja eriti suurt helitugevust. Tundub lihtne ja huvitav projekt.

    Skeem 2.

    Click image for larger version

Name:	pa_unior3.gif
Views:	304
Size:	11,7 KB
ID:	1114291

    #2
    Selle lehekülje kõige alumine skeem kahetaktiline variant.
    http://radiomurlo.narod.ru/HTMLs_2/A...amplifers.html

    Comment


      #3
      Noh, eks see häält teeb. Iseasi , kui kõva ja kui head. Trafoks võta mingi selline toitetrafo, mille saab lahti võtta ja EI struktuurile õhupilu teha. Sobivad ka vene telekate kaadritrafod.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Esmalt postitatud Pläsku poolt Vaata postitust
        Selle lehekülje kõige alumine skeem kahetaktiline variant.
        http://radiomurlo.narod.ru/HTMLs_2/A...amplifers.html
        Whoa! See on korralik skeemiarsenal.
        Sellest järgmisel lehel kohe ka ainult 6N1P-del push-pull

        Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
        Noh, eks see häält teeb. Iseasi , kui kõva ja kui head. Trafoks võta mingi selline toitetrafo, mille saab lahti võtta ja EI struktuurile õhupilu teha. Sobivad ka vene telekate kaadritrafod.
        Diy nipid alati teretulnud! Mul vedeleb miski ida saksa valgusti trafo küll, 220V -> 5V/6V. Vahest annab sellest midagi nokitseda.

        Comment


          #5
          Kui esimisele panna 6N6P, siis võib isegi häält tulla. See1P on ikka klapitase,

          Comment


            #6
            Tegemisrõõmu televiisori tükkidest.

            Click image for larger version

Name:	loftin.jpg
Views:	370
Size:	185,7 KB
ID:	1114308
            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

            Comment


              #7
              Mis otstarve on SE võimendis C3 kondensaatoril antud skeemi puhul?

              Paar lolli küsimust juurde:
              a) Kas mul on võimalik aimata või parem, arvutada, millise impdeantsiga väljandtrafo primaarmähis peaks olema? (andmelehel vist peaks olema Ra-a või midagi sellist, aga mis siis kui seda pole? Kust see tuleb?)
              b) Mis juhtub kui kasutatakse liiga kõrge või liiga madala väljandtrafo primaarmähise impedantsi? (Plaanin väljandis suvakat trafot kasutada, kuidas ma seda trafot "sobitan"? Anoodile mingi takisti?)
              c) Mul on vajadusel olemas väike omapärane 80 oomine valjukas (televiisorist vm). See peaks peegeldama primaarpoolele päris korraliku impedantsi. Kas rohkem on parem siinkohal?

              Vabandan ette juba oma teadmatuse ja terminoloogilise pudru eest aga kangesti tahaks mingihetk krõbina kätte saada ilma midagi õhku laskmata.
              viimati muutis kasutaja cooloox; 20 09 2021, 21:04.

              Comment

              Working...
              X