Teade

Collapse
No announcement yet.

U-7111

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    U-7111

    Asi selles siis et mu fakin urood vend jättis võimu sisse mingix 5 tunnix...
    p2rast enam kanlitest heli ei tule... ainult kõrvakate auk töötab

    #2
    Viieks tunniks? Kas see võim on siis tõesti nii vilets?

    Comment


      #3
      ma ei tea a 2kki oskate ytelda mis seal viga nyyd on...

      Comment


        #4
        palux mitte ropendada :P

        Comment


          #5
          Esiteks palun mitte ilmaasjata vanduda !
          Kui kõrvaklapi auk töötab, siis oletan, et katki on lüliti, mis selle ja kõllide vahel ringi lükkab. Kas kõlarid on kindlalt vait ja kas klapiauk mängib puhtalt ?
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            ok srry se vandumine...
            aga kõrvakate auk töötab korralikult ja kanalitest ei tule absoluutselt h22lt...

            Comment


              #7
              nja asja lahendasin lõpuks ise..
              võtsin võimu lahti ja uurisin natuke.. tuli v2lja et yks kaitse oli seal
              sees läbi läinud...
              õnnex polnud asi nii hull kui ise alguses arvasin..

              ma ei tea kas se oli parim moodus et pann sinna vanale kaitsmele traadi ymber ja asi töötab edasi.. need nagu rohkem mingid "talupoja" võtted

              kysimus selles et kas selline systeem hakkab võimu kahjustama ka ning
              kas olex vajalik ni ruttu kui võimalik sinna uus kaitse orgunnida???

              Comment


                #8
                jah soovitatav olex sinna muretseda uus kaitse muidu mingi rikke (loe lühise) korral ei ole miskit mis kaitseb seda lõppvõimu osa läbipõlemise eest :blink:

                Comment


                  #9
                  ok thnx

                  minu poolt teema lõpetatud

                  Comment

                  Working...
                  X