Teade

Collapse
No announcement yet.

Parim võimendi Dali kõlaritele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Parim võimendi Dali kõlaritele

    Tere.

    Mis võiks olla parim võimendi Dali Zensor 3-le? Kuhu suunas peaks vaatama? Hetkel mängib hiina d-klassi taga TPA3116. Alguses signaaliallikaks oli androidi tv box, netist kuulasin muusikat. Siis d-klassi võimendil pidi bassi juurde keerama. Nüüd sai üks sony 26 aastat vana cd dekk signaaliallikaks pandud, tämbrid keskel ja heli väga hea.
    Iseenesest võimendiga rahul, aga tahaks edasi liikuda kuna võimendi hetkel kõige nõrgem koht. Päris huupi ka ostma ei tahaks hakata. Hetkel plaanis üks vanakooli NADi proovida, kuna mingi aeg kasutasin seda ja tundus sooja ja mahlaka heliga, aga siis polnud korralikke kõlareid.
    Välismaa foorumites soovitatakse marantz pm6005 võimendit kõige enam. Ega siin vist ei aitagi kui proovida erinevaid võimendeid ja siis teha lõplik valik?

    #2
    Vs: Parim võimendi Dali kõlaritele

    Kõige parem on kuulata mis meeldib. See Marantz on okei ja ka Onkyo 9*** seeria. Mingi NAD oli ka okei, vist 320BEE. Kindlasti pane subwoofer juurde nendele kõlaritele.

    Siin veel mõned valikud:

    Comment


      #3
      Vs: Parim võimendi Dali kõlaritele

      Mul on Creek 4240 üle.

      Comment


        #4
        Vs: Parim võimendi Dali kõlaritele

        NAD 326BEE on väga hea, sellel on subwoofri väljundid ja koos supaka lisamisega on heli väga hea, mul endal kunagi oli kaks riiulikõlarit (MA Bronze 2 ja subwoofer Polk Audio DSW 550) +see NAD.

        Comment


          #5
          Vs: Parim võimendi Dali kõlaritele

          Muuseas nii DALi asutaja ja ka vahepealne NADi omanik on Lyngdorfi omanik ja Lyngdorf-Steinway osanik legendaarne insener taanlane Peter Lyngdorf.

          Comment


            #6
            Vs: Parim võimendi Dali kõlaritele

            https://www.elfafoorum.eu/threads/82122-HiFi-jazzinautija-komplekt

            Võin kõlariteta müüa.

            Comment

            Working...
            X