Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi K8060 transistorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Võimendi K8060 transistorid

    Esmalt postitatud dB321 poolt Vaata postitust


    mul on kõik 4oomised ovaalsed auto kõlarid, üks paar 280W - kasutan bassi jaoks, ja teine paar 150W toas lae all heli jaoks. 280w 150w peale oli kirjutatud.

    Ot, et sul on 2 niisugust võimu?



    Võid teha sellele T3 pisikese radika, alumiiniumist või siis vasest - trükkplaadi foolium sobib selleks näiteks üsna hästi, sellest saab nagu torukese teha, mis siis transil ümber (muidugi peab vaatama, et vastu transi viike ei puutuks see toruke). Liitekoha saab tinaga kokku joota ja siis transile otsa lükata, võiks olla mõni cm pikk, see jahutab teda piisavalt.
    -superradical-

    Comment


      #17
      Vs: Võimendi K8060 transistorid

      Kuidas need 4 oomised bassid ja laealused ühendad, ei saa aru su segasest postitusest?
      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

      Comment


        #18
        Vs: Võimendi K8060 transistorid

        mul on ehitatud kaks võimendit kus sees on TDA7294 kividel, ja need töötavad mul ilusti. ja nendel on mõlemal U-101 trafo sees. üks on Brig-001 korpuse sisse ehitatud ja teine on Estonia UM-010 korpuse sees.
        seda kiti võimendit on mul jah kaks tükki ostetud, teist ei ole kokku pandud. pole mõtet teist kokku panna kui esimene vigane on.

        tegin järgmise katse. siis selle U-7101 trafoga. millel tuli imelikul kombel 20v-0v-20v välja - võibolla ongi nii väike pinge. ja alaldatud kujul tuli kuskil +28v 0v -28v.
        selle taga läks ka T3 tuliseks, ta nagu justkui ei läinud nii hullusti tuliseks nagu teise trafo taga. päris tükk aega hoidsin võimendit toite taga. võimendi ilma kõlarita.
        mulle ei anna ikka rahu et see transistor nimodi tuliseks läheb.

        korralik juhtme pesa seal. Pruun ja mustad juhtmed lähevad trafost otse selle võimendi külge.

        Comment


          #19
          Vs: Võimendi K8060 transistorid

          aga pane teine ka kokku ja vaata kas siis su T3 sellel ka läheb tuliseks. Või vaheta see T3 trans välja teisele plaadile mõeldud transiga.
          Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

          Comment


            #20
            Vs: Võimendi K8060 transistorid

            Sul ehk genereerib see kooslus kuskil ultraheli sagedusalas. Proovi katseks C1 sillata näiteks 1nF kondekaga ja kontrolli uuesti T3 temperatuuri. Või siis keera multimeeter vaheldupinge peale ja ühenda ta läbi kondensaatori väljundisse.

            Comment

            Working...
            X