Teade

Collapse
No announcement yet.

Goldmund Mimesis 29 kloon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon



    Tolli- ja käibemaksu tuleb maksta kaup+transport pealt, seega summa tuleb siiski ~600€ võimendi koos transpordiga ning selle pealt siis maksud. Lisaks peab olema tuvastatud ka elektroonikaseadme nõuetele vastavus. Palju see hiinast tellitud elektroonika tollimaksu protsent on?

    Comment


      #17
      Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

      Aliexpressist. Olen tellinud mõned korrad sealt. Muuhulgas ka ka ühe lampkorrektori. Olin arvestanud ka maksudega, õnneks ühelgi korral ei ole tulnud maksta käibe- ja tollimaksu.
      Neil on ka vahelaod Euroopas, sealt saatmise korral makse ei lisandu. Kuidas iga üksikjuhtumit käsitletakse ei ole teada.

      Comment


        #18
        Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

        Esmalt postitatud essb poolt Vaata postitust


        Tolli- ja käibemaksu tuleb maksta kaup+transport pealt, seega summa tuleb siiski ~600€ võimendi koos transpordiga ning selle pealt siis maksud. Lisaks peab olema tuvastatud ka elektroonikaseadme nõuetele vastavus. Palju see hiinast tellitud elektroonika tollimaksu protsent on?
        Sesosas on mõistlik oma suu lahti teha ja müüjaga SUHELDA!
        Igasugu nõuetelevastavus - CE markeeringute saamine on lihtsam kui arvatagi osatakse. Poes müüakse hämmastavalt palju s..a mille puhul on tegelikult igasugustele nõuetelevastavus küsimärgi all, paraku paneb raha rattad liikuma ja seda kõige enam igasuguste ametkondade puhul - seal kus süüakse, isu tavaliselt kasvab

        Müüjaga suheldes võib vabalt tekkida võimalus, et vahelaost saates ei tule mingeid makse maksta, teine kes ei suhtle maksab kulud sinueest



        Maksud on nii, et kauba hind+transakulu=kokku summa, sellele 20% käive ja siis lisaks veel mingi tollitasu, kui deklaratsiooni ise täidad siis deklaratsioonieest lisa miskit ei ole, kui mingi tollideklarant teeb siis imevad tõsise koguse verd - mul olnud juhus kus üritati pakki kinni hoida ja taheti 5 lk eeltäidetud (kauba dokumendid on suurelt jaolt vormistatud kuna summad jne on kõik olemas-teada) dok-de mõnda kohta numbrite-tähtede kirjutamise eest 15€ esimene leht ja 7€ iga järgnev, paki sisu oli väärt umbes 50€.
        -superradical-

        Comment


          #19
          Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

          Esmalt postitatud kalju poolt Vaata postitust
          Aliexpressist. Olen tellinud mõned korrad sealt. Muuhulgas ka ka ühe lampkorrektori. Olin arvestanud ka maksudega, õnneks ühelgi korral ei ole tulnud maksta käibe- ja tollimaksu.
          Neil on ka vahelaod Euroopas, sealt saatmise korral makse ei lisandu.
          Siis lihtsalt vedas, kõike ilmselt ei viitsita/taheta/osata nii käsitleda nagu peab seaduse järgi.
          Kui konkreetne võimedi deklareerida kui elektroonika komponent või deitail (mada ta ka sisuliselt on) ei ole CE deklaratsioon vajalik ja asi võiks jõuda kohale umbes 660 EUR-iga. Lihtsam on muidugi sommilt hinda alla kaubelda, see Aliexpress link peaks ka selles aitama. Kui võimu Soomest ära ostad ja see ikkagi ei vasta ootustele, on seda siin väga raske sama hinnaga maha müüa, nii et pead arvestama üsna suure koolirahaga.

          Comment


            #20
            Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

            Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
            on seda siin väga raske sama hinnaga maha müüa, nii et pead arvestama üsna suure koolirahaga.
            Ei pruugi sugugi nii olla.
            Siin ennegi igasugu veidrat kaupa müüdud ja raha võetud korraliku asja eest.
            Ka siinses foorumis - mäletan mitte väga vana juhust (vast u. 2 aasta tagant) kui mingi sitast kokkulaotud no-name juppidest, põlveotsas tehtud LM kivivõim müüdi siin kellelegi 200 eest ja pärast selgus, et vist isegi korralikult ei töötanud
            Pildid olid siin üleval, seda mäletan ja tegu oli ikka tõelise ülepee tööga mis teostatud prügimäelt leitud koliga.

            See 700€ võim - vähegi matsu veidigi jagav inimene, kes näiteks valiku ees ja soovib mingit võimendit ja kuna palju neid võimendeid poodides pakutakse meil? Inimene ostabki mingi ressiiveri, kui oleks seal kõrval aga valikus tegelikult näitajate poolest meil levinutest kindlasti üle keskmise, seesama kloonvõimendi, iga naks võtab see veidi teadev inimene selle.
            -superradical-

            Comment


              #21
              Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

              Ma vaatan selle peale natuke teiselt küljelt.
              Üsna korraliku kasutatud stereo võimu võib saada meil all 300 EUR eest, pakutakse neid pidevalt ja suht palju. 700 EUR on meie turul juba natuke audiofiilse võimu hind ja seal segmendis tahavad imimesed, et asi oleks originaal, tehnilise külje peale seal enam ei vaadata ja et temaga kaasneks ka mingi audiofiilsuse aura. Seda see võim aga ei ole, ta on ikka täielik Hiina no-name ilma igasuguse vau effektita.

              Comment


                #22
                Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                Ma vaatan selle peale natuke teiselt küljelt.
                Üsna korraliku kasutatud stereo võimu võib saada meil all 300 EUR eest, pakutakse neid pidevalt ja suht palju. 700 EUR on meie turul juba natuke audiofiilse võimu hind ja seal segmendis tahavad imimesed, et asi oleks originaal, tehnilise külje peale seal enam ei vaadata ja et temaga kaasneks ka mingi audiofiilsuse aura. Seda see võim aga ei ole, ta on ikka täielik Hiina no-name ilma igasuguse vau effektita.
                Ehket tahad väita, et sama raha eest saab midagi mis on rohkem kui see nö "noname" - pean silmas võimendi omadusi ja suutlikust mitte niivõrd selle märki korpuse peal.

                Comment


                  #23
                  Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

                  Seda on väga raske öleda, kas selle raha eest saab midagi paremat, kuni ise pole kuulanud, ei tea. Ma tahan põhiliselt öelda, et selle raha eest on teda siin meil pärast raske müüa.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

                    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                    Seda on väga raske öleda, kas selle raha eest saab midagi paremat, kuni ise pole kuulanud, ei tea. Ma tahan põhiliselt öelda, et selle raha eest on teda siin meil pärast raske müüa.

                    Siinkohal tahaks asjale vaadata teise külje pealt - seda võimu VÕIB olla raske sama raha eest müüa, samas, ei pruugi. See sõltub paljudest asjaoludest.
                    Ka mind huvitaks tegelikult märgitud ca. 300 euri eest korraliku võimu soetamise teema (mõteldes nüüd tagasi oma varasemale postile milles märkisin seda siin foorumis juba ca. 2 aasta eest müüdud s..ast kokkuklopsitud LM3886 kivivõimu, mida müüdi 200 euri eest) - vahepeal on aeg edasi läinud, et kas nüüd oleks kohane a la plastikust videomaki korpuses LM kivivõimu müüa 300 eest?

                    Isiklikust seisukohast, see viimane pilt millel küll paraku ei ole konkreetne võim, sellel olev on siiski niisugune millepuhul isiklikult näiteks ei kõhkleks kui plaaniks osta näitejuhul 700 eest võimu või siis poest sama rahaga resiiverikärakat (piisavalt neid seest näinud ja selle stereovõimu ligi jõuavad ehk niisugused, mille hinnasildil numbrid tugevalt üle 2000), kasutatuna viimast anyway ei ostaks üldse.
                    Tegelikult on isegi see, alibaba lingil olev, kui konkreetne näeb välja samasugune, töötab ilusti (ei ole ühest kanalist sant vms), kest on nähtavate iluvigadeta - ma usun, et 500 saab selle eest väga hõlpsalt. Sisu on see mis mõneti asja muudab. Muidugi saab seda paremaks modida aga see sõltub nagu märgitud - paljudest asjaoludest ja vajadustest ja mingist imelikust, "näppimisesoovist"
                    -superradical-

                    Comment


                      #25
                      Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

                      700-500=200, see ongi see kooliraha.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

                        Viimasel ajal tundub, et kiirelt läheb müügiks ainult tuntud firmade tooted, kui poole hinnaga pakutakse. Ehk siis pigem reaalne edasimüügihind 350.-
                        Lihtsalt mõttearendus, hinnavaatluse ja elfa müügifoorumitel silma peal hoides.
                        -

                        Comment


                          #27
                          Vs: Goldmund Mimesis 29 kloon

                          Eks see turg on suur ja lai, paraku tänapäeval kõik määravad müügimehed, aga nende ainus eesmärk on välja uurida palju sinul raha on, ja see ära võtta, oma peaga mõelda enam keegi ei taha. Olen tähele pannud, et mõni võim ei tulegi enam järelturule, ja mõne võimu hind hoopis tõuseb. Mina seda hiinakad küll ei ostaks, ja seda originaali samuti, näiteks see on väga norm võim ok hinnaga: http://www.kalaydo.de/kleinanzeigen/...163&rView=list

                          Pealekauba veel Saksamaal, endal suur kiusatus see ära osta, aga mulle see välimus eriti ei meeldi.
                          Ise tahaks saada heas olekus Yamaha P2200 aga kuidagi ei joppa. Kui keegi tahab seda audio värki rohkem uurida, soovitan Tokyo reis ette võtta, seal kauplustes on kõik olemas, kaasa arvatud ka kõige kallimad asjad, võib ennast lõhki kuulata.
                          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                          Comment

                          Working...
                          X