Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis võimalused on leida 1000W RMS @ 8ohm monovõimendi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis võimalused on leida 1000W RMS @ 8ohm monovõimendi?

    `Mis võimalused mul selleks on? Arvestades, et mida odavamalt seda parem.
    Transistorvõim peaks kaaluma vist ca 30kg sellise võimsuse korral ja on suht lootusetu leida?
    Digivõimud tulevad tänapäeval 95% ulatuses vist hiinast ja nende märgitud võimsused on utoopia võrreldes reaalsusega.
    Lasta kellelgi ehitada miskit? Kui reaalne võimalus see oleks?
    Mõni plaatvõimendi?


    Hetkel on mul kirjade järgi 3000w digivõim mis tarbib võrgust 350w Suur bassikas on selle taga ikka väga laisk, vast 200w annab välja. Samasugust ämbrit korrata ei sooviks.

    reaalselt 300w ? : http://www.ebay.com/itm/800-Watt-Pla...UAAOSwI-BWKVBr

    Reaalselt sama saast mis mul juba on?:


    Find many great new & used options and get the best deals for Gemini Sound Products XGA-5000 Power Amplifier at the best online prices at eBay! Free shipping for many products!


    Mida sellest arvata:


    Või see: http://www.bkelec.com/MODULES/mf1000.htm


    Tänan kaasamõtlemast

    #2
    Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

    Miks PA tüüpi võimudest loobunud oled? Sul ju ka kunagi oli - neid saab ju kasutatuna päris normaalse hinnaga.
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

      Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
      Miks PA tüüpi võimudest loobunud oled? Sul ju ka kunagi oli - neid saab ju kasutatuna päris normaalse hinnaga.
      Pole loobunud Ei tea kas ei oska otsida või mis aga pole nagu silma jäänud, et midagi kusagil müügis oleks Ebayst otsisin peavey 1.3k võime kuna 1 lahjem peavey oli väga hea kuid kahjuks olid kolmest müüdavast võimust 3 deffektiga.

      Comment


        #4
        Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

        Kas see CS800 või mis ta oli, see mis kunagi sai remontida, see alles? Töötab veel?Sul see plaatvõim, mis tema toiteosa andmed on? Pildilt näib justkui reaalis jääks 4 oomisena kusagile max. ehk 600W kanti ehk optimistlik hüpotees - mul ühe korralikuma tehase aktiivwoofri võim mil suht sarnane ülesehitus aga trafo tundub mul suurem. Mis trafol andmed on? Toitekondekad on kuisuured? Pakuks ca. 500W 4oomile..mitte üle, 8oomil löö see pooleks.
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

          Ebay-s aeg-ajalt liigub Bang & Olufsen ICEpower 1000 ASP:
          http://www.ebay.de/itm/Bang-Olufsen-ICEpower-1000-ASP-Endstufe-NEU-TOP-/120765500070
          following manufacturers selling the same 1000ASP ICE module in their own form factor as mono block designs.
          • Rotel RB-1091 - $1,500 per channel
          • Seymour AV Iceblock 1001 - $1,399 per channel
          • Wyred4Sound SX1000 - $1,199 per channel
          • Bel Canto Ref 1000 mkii - $2,995 per channel
          • Jeff Rowland Model 501 -$ 4,700 per channel


          viimati muutis kasutaja martk; 06 m 2016, 22:08.
          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

          Comment


            #6
            Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

            kaalu nagu oleks ja hinda nagu poleks, kas see on päris saast: https://www.thomann.de/gb/t-amp_ta2400.htm ?
            Saab keegi aru palju sealt välja mõõdetakse: https://www.youtube.com/watch?v=IK1aysnCZzM ?
            viimati muutis kasutaja jeff01; 06 m 2016, 22:29.

            Comment


              #7
              Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

              Samas vaata seda https://www.thomann.de/gb/the_tamp_tsa_4000.htm, vâhemalt impulstoitepeal ja teie poolt soovitud võimsus jookseb juba ühest kanalist vabalt välja.
              Suht normaalne ka see variant https://www.thomann.de/gb/behringer_inuke_nu6000dsp.htm, eriti meeldib mulle dsp moodul, väga mugav arvutiga seadistada. antud vöimendil pidin piirama võimsust nelja 500W RMS kōlari puhul.
              Selles odavas hinnaklassis suudavad need vòimendid päris head tulemust anda.
              viimati muutis kasutaja mati1; 07 m 2016, 23:47.

              Comment


                #8
                Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

                Tänan kaasa mõtlemast, seda odavat t-ampi küsisin seetõttu, et üks ka eestis saadaval ja mul tegelikult võimu reedeks vaja

                Mul on analoogne 3000w behringer kui see 6000wne........ja 3000ne teeb vast heal juhul 200w. Võrgu tarbivus oli kas 350 või koguni 300w tollel. - Ilmselt saad aru, et veidi kardan toda "tootjat" kui nii ropult üle valetatakse.

                Comment


                  #9
                  Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

                  Ja , kiri sellel 6000W isendil voolutrbivuse kohta vist 700-800W kanti. Kunagi panin huvipârast toite vahele tavalise laiatarbe wattmeetri ja see näitas muusikaga piikidel üle 2500W tarbitavat vōimsust, nii et, raske on hinnata neid numbreid, mida tootja vôimude tagapaneelile kirjutab.
                  Oman YAmaha dsr115 kaste, väljund vôimsus mingi 1400w ja vōrgust tarbitav vôimsus alla 200W. Mōōtsin ka neid vôrgupoolelt aga numbrid olid oluliselt suuremad. Siinusega pole proovinud aga peaks seda tegema. Antud jutt siis impulstoitel baseeruvate D klassi vôimenditest.
                  Tegin natuke "loomkatseid" behringer inuke6000dsp-ga. 1KHz puhul väljundis 106V ja 2,5 oomi koormust (koormustakisti vōimsus 5KW) ja puhas siinus ossi pildil. Nii et, ei saa maha teha eelpool postituses mainitut vôimendit. pigem probleem kôlari ehituses v. arvutuses, et häält kätte ei saa.
                  viimati muutis kasutaja mati1; 08 m 2016, 15:03.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

                    Ostsin selle:
                    Power Amplifier RMS power: 2x 1200 W @ 4 Ohm, 2x 760 W @ 8 Ohm, Input sensitivity: 0.775 V, THD: < 0.05% / 1 kHz, Slew rate: 60 V / µs, Damping factor: 500:1/ 1 kHz / 8 Ohm, Short circuit protection, Limiter, Fan (not temperature controlled),...

                    sest sain eestist ja 200€ tundus hea hind arvestades seda, et toodi ka kohale.
                    dokumentatsiooni järgi sillatuna 8 oomise taga 2400w

                    Ja kas ma olen rahul? Võimendiga olen, tundub jõulisem ja varu oleks keeramiseks justkui rohkem aga helirõhk pole ikka see mis ootasin.
                    Suuresti on selles süüdi see, et tahan väikse kastiga 15" woofrist ehk liiga palju kuna varem oli 2x18"
                    Hetkel piirab siis see et bass läheb koledaks, mudaseks ja hakkab plärtsuma ilma et võimul clipping vilguks (3000w bearingeril põles clipping varem) Usun, et see on ehk liiga jäiga ja sissetöötamata membraani süü sest valjult on kuulatud vaid mõni tund kui sedagi. Kui kellelgi palju aega ja viitsib oma targa pilgu ja kõrvaga asja üle vaadata siis kutsun meeleldi külla. (Tartu lähedal)

                    Comment


                      #11
                      Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

                      Mis kasti sees sul see woofer on?
                      Kas on originaal kast? Kui ise tehtud, siis kas mõõdud ikka õieti välja arvutatud woofri parameetrite järgi?

                      Praegu jääb su jutust mulje et kast on valede mõõtmetega. Valjukas peab ka poest ostes häält tegema. Mitte nii et, pead seda nädal aega ruunama enne kui häält hakkab tegema.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

                        Woofer: http://www.fane-international.com/do...S-DS240316.pdf

                        Kast 150L vendikast. Häälestussagedus sai enamvähem see mida BBP soovitas ja F3me venitas selles veidi suures kastis 30hzni. Saan aru, et võimsustaluvus võis sellega seoses veidi väheneda.

                        Peaks ehk veidi kasti mahtu vähendama ja F3me mitte vabaõhu resonantssagedusest allapoole ajama?
                        viimati muutis kasutaja jeff01; 09 m 2016, 09:12.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

                          Esmalt postitatud jeff01 poolt Vaata postitust
                          .. aga helirõhk pole ikka see mis ootasin.
                          Suuresti on selles süüdi see, et tahan väikse kastiga 15" woofrist ehk liiga palju kuna varem oli 2x18"
                          Hetkel piirab siis see et bass läheb koledaks, mudaseks ja hakkab plärtsuma ilma et võimul clipping vilguks..
                          Palju 18" valjukate Xmax ja tundlikus olid?
                          Praegu tundub küll, et ajad valjuka moonutama tugevalt.

                          THIELE SMALL parametrite järgi on see Fane valjukas selline, et inverteri sagedus peaks olema natuke kõrgemal kui Fs ja kasti maht natuke väiksem kui Vas, siis saad bassi otsas maksimaalselt sirge ASK. Võibolla aga maksimaalselt sirge ASK ei olegi eesmärk ja võib ka muid sagedusi ja mahtusid kasutada.
                          viimati muutis kasutaja moi; 09 m 2016, 12:11.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Mis võimalused on mul leida 1000w rms @ 8ohm monovõimendi?

                            Xmax oli kordades väiksem kui praegusel 15 tollisel. Tundlikkus pmt sama vist oli 1db parem (The boxi valjukad olid varem) Eks 3db lisas juba see, et 2vs1

                            Ilmselt ei saa siis Suures kastis ja madala häälestussagedusega seda bassikat nii kaugele kasutada kui lootsin ning peab veidi mahtu vähendama ja venti muutma....T-boxiga see toimis miskipärast sest lasin neid ka 580L kastis (2tk)
                            viimati muutis kasutaja Scott; 10 m 2016, 05:04. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täiega tsiteerima

                            Comment


                              #15
                              Vs: Mis võimalused on leida 1000W RMS @ 8ohm monovõimendi?

                              Esmalt postitatud jeff01 poolt Vaata postitust
                              Reaalselt sama saast mis mul juba on?:
                              http://www.ebay.com/itm/New-Ekho-Pro...sAAOSwepJXa6gW
                              " This amplifier is rated at 450W MAX per channel at 8 Ohms."
                              Kui max'i võib alati vähemalt 2-3ga jagada RMS'i laadse toote jaoks, siis kuni paarsada vatti on üsna ootuspärane.
                              Kangemaid pärisvõime võid uurida Eventechi ja muude suuremate tegijate käest. Neil on päriselt piinatud mudelid, ja lausa korduvkasutatavad. Julgevad soovitada kindlasti.
                              Erilahendused.
                              PS või mail.

                              Comment

                              Working...
                              X