Teade

Collapse
No announcement yet.

Subbakavõimendi parandamise abi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subbakavõimendi parandamise abi

    Tere.
    Mul sai ostetud Hypex HS200 vöim 9 euroga soome kirbult, eestis kutsutakse vist taaskasutus poeks vöi mina ei tea .
    Igatahes, siis keegi oli pannud eraldi terminalid sinna kylge, et teine supakas yhendada . Ta vist ei teadnud mida tegi ja lasi läbi eelvöimu (Filtri) transformeri läbi. Niisiis tellisin samasuguse ebayst uue . Aga ikka ei töötand midagi . Vaatasin et juhe mis 2 plaati yhendavad ( 10 pin ) oli pölenud yhest kohast läbi , ka löpp osal oli rajad pölenud. Mina siis vaatasin ja otsustasin et vötan yldse ära selle juhtme pinidega. Parandasin rajad ära, ja panin ka otse 4 juhet selle ( 10 pin ) asemele . Vaatasin ilusti kuhu juhtmed käivad jne . Omaarust panin täpselt öieti . Aga siiamaani yhtegi heli piiksugi ei tule. Tuli läheb pölema . Kui lihtsalt ON panen siis läheb roheliseks aga kui panen STANDBY siis aga kollane (( Peage meeles RCA oli yhendatud vöimendile ja telefonil taga muusika käis )) . Ka ON peal ei tulnud heli . Kuna ma ise oska seda korda enam teha siis tahaksin abi .
    Tahaksin loota inimese peale kellele ma saaksin selle eesti saata, et tehtaks korda . Ei taha tegeleda mingite wannabedega kes on omasarust targad ja ss lasevad yle .

    Kirjutage postkasti ! Aitäh .
Working...
X