Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi väljundis mitte kui midagi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi väljundis mitte kui midagi

    Võimendist ei tule mitte kui piuksugi. Kaitsmed terved releed lülituvad ilusti sisse, mitte midagi ei suitse aga kõll tumm ja pinget taha ei jõua mittemingisugust. :blink:
    Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

    #2
    ei tea, mis võimendi see on, aga kas eelvõim ka on?

    kas siin foorumis posti kustutada ei saagi?
    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
    www.sansui.us/AU-9500.htm

    Comment


      #3
      Jah eelvõim on K157уд2. Ma arvan, et too on eelvõim. See mul esimene audio seade remontida. :P
      Ja kui eelvõim peaks läbi olema siis kuidas seda kontrollida saab ja kas siis on tõesti nii, et kõlaritest ei tule sahinatki??? :unsure:
      Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

      Comment


        #4
        nja, kui sahinatki ei ole, siis asi ikka kahtlane
        aga eelvõimendit saab kontrollida kasvõi nii, et lased signaali otse eelvõim ja väljundisse paned kõrvaklapid. Või siis lased signaali otse lõppvõimu, aga sellega ole ettevaatlik, VÄGA vaikselt lase signaal sisse.

        Kui see aga ei aita, siis asu pingeid mõõtma võimendi toiteplokis.
        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
        www.sansui.us/AU-9500.htm

        Comment


          #5
          Pinged normis. Lõppudel ilusti 0.5 v peal ja kollektoril 45V
          Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

          Comment


            #6
            Taga paneelil on yks pesa (5 DIN) kuhu on mxeldud ekvalaiser vahele yhendada, vaata kas seal on sul ikka julla sees mis yhendab eelvximu ja lxppvximu omavahel.

            Comment


              #7
              Kas siis see эп. pesa või? Seal peasas pole kyll midagi.
              Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

              Comment


                #8
                Ei mitte see. Seal peaks olema selline kirjadega UM / UP (vene tahtedega) Vaata kas on?

                Comment


                  #9
                  Ei ole.
                  Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

                  Comment


                    #10
                    Sry, minu viga malu lyhike, ma vaatasin praegu selle vximu skeemi sellel ei olegi sellist pesa.

                    Comment


                      #11
                      Siis pead hakkama viga lokaliseerima, esialgu tuleb valja selgitada kus viga peitub, kas kommutatsioonis, eelvximus vxi lxppvximus.
                      Proovi teisi sisendeid.
                      Muideks kas kxlaris on taielik vaikus, et isegi vximendi txxtamise n.n. vaikest sahinat ka pole vxi sisselylitamisel kostab kxlarist kasvxi pisikene plaks?

                      Comment


                        #12
                        Mittemingisugust isegi mitte nõrka krabinat ega plaksu ei käi ükskõik mida teen. Kle kas on olemas mingi loetav skeem kaa või kui on siis äkki saab kuidagi saata. Mul hunnik djvu laiendiga skeeme aga ei loe kohe kudagi välja, mis seal kirjutatud on.
                        Ja sellel ju kaks eelvõimu. Üx on 8 jalaga ja teine 14 jalaga. Viimase plaadilt läheb juhe эп pesasse tagapaneelil. Mõlemal tulevad toiteotstele igatahes õiged pinged peale
                        Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

                        Comment


                          #13
                          Nonii lõputranssidel nii emitteril kui ka baasil (ühel neist takk vahel a ei tea kumb on kumb) pinged kõiguvad vastavalt volume astmele ja kui sisendi tagant ära võtan siis pinge kaob. Seegta peax vist võimendusosa nagu korras olema. Aga tekib küsimus, et milles siis võib probleem olla???
                          Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

                          Comment


                            #14
                            IRW!!! Krt kui asjaga ikka ise varem tegelend pole siis jama ikka remontida. Võimendi omanik ütles, et võimul ees kaks nuppu, mis kõlli väljundid sisse lükkab. Neid vajutranud oh üllatust töötab.
                            Seega võib öelda, et minu esimene ise remonfditud võim - loomulikult teie abita ma ikka veel nuputaks, miks kaitse läbi põleb.
                            Thanx!!!!
                            Peax mainima, et päris ilus heli ja tühikäigul ilus vaikus! Igaljuhul korralik asi paistab.
                            :P :P :P :P :P
                            Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

                            Comment


                              #15
                              otsi lõpust siis see koht, kust signaal välja läheb ja ühenda kõlarid kohe sinna

                              oh sind küll :P
                              Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                              www.sansui.us/AU-9500.htm

                              Comment

                              Working...
                              X