Teade

Collapse
No announcement yet.

LUXMAN A-312 + S90 4ohm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LUXMAN A-312 + S90 4ohm

    Kas S90.-ste toitmiseks on antud võimendi piisav?

    Seni kui olen erinevaid Lääne ressiivereid proovinud pole tulemuse selline hea olndu, üldjuhul ei jõua need korralikult isegi 90.-ste bassikaid liikuma panna.

    Silma jäi see mudel. Oleks sellega juba heli enam-vähem talutav? Või 90.- € kandis on ka miskit paremat mida vaadata?


    Tänud ette.

    Tasub see Luxman osta? Ise eriline spets pole niiet ei tea kas kokku sobivad omavahel?
    viimati muutis kasutaja Scott; 08 m 2014, 04:10. Põhjus: järjestikpostitused kokku

    #2
    Vs: LUXMAN A-312 + S90 4ohm

    Kui pead silmas seda aparaati, mis 90€-ga mõnda aega müügis oli, siis see on juba müüdud.

    Comment


      #3
      Vs: LUXMAN A-312 + S90 4ohm

      Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
      Kui pead silmas seda aparaati, mis 90€-ga mõnda aega müügis oli, siis see on juba müüdud.
      Vot ma ei tea kas mõtled seda mida müüsid. Mina ei mõtle seda


      Aga kuidas helipoolt kommenteerid selles hinnaklassis?

      Comment


        #4
        Vs: LUXMAN A-312 + S90 4ohm

        Esmalt postitatud -cocain- poolt Vaata postitust
        Kas S90.-ste toitmiseks on antud võimendi piisav?

        Seni kui olen erinevaid Lääne ressiivereid proovinud pole tulemuse selline hea olndu, üldjuhul ei jõua need korralikult isegi 90.-ste bassikaid liikuma panna.

        Silma jäi see mudel. Oleks sellega juba heli enam-vähem talutav? Või 90.- € kandis on ka miskit paremat mida vaadata?


        Tänud ette.
        Alati tasub täpsustada, need multikanalitega asjad on mõeldud kodukinodesse, sa tahad ainult paugutada sellega reeglina stereovõimud saavad hakkama.

        Comment

        Working...
        X