Teade

Collapse
No announcement yet.

radiotehnika u-101

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiotehnika u-101

    selline viga küljes et undab võim kole palju...kõlariteks mis taga on on s-30sed.undavad mõlemad kanalid..selline küimus et mis tal viga on või ongi see kõikide radiotehnika võimudega nii et undamine sees???? :- ???
    radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10" woofer logitech

    #2
    Toitelüüdid või grammerieelvõim..

    Comment


      #3
      Toitelüüdid või grammerieelvõim..
      Toites 6 lüüti, otsmised 2 on +/-31V omad, kahtlustaks
      neid, vaheta mõlemad korraga.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #4
        njaa see undamine. Enne proovi ikka seda grammeri eelvõimu ,kas see on ikka korras. selleks võta kaan maha ja seal ,kus sisendid on peaks olema selline väike metallist karp kahelt poolt käib lahti ja kruvi selle karbi külgedel olevad kruvid lahti ning sikuta karp plaadil olevast pistikust välja. Siis pane võim sisse ja vaata kas veel undab. kui undab siis on avatavasti toite lüüdid
        Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

        Comment


          #5
          Kui on pinin siis grammari eelvxim. Kui aga madala sagesugega urinat kostab kxlaritest ja veel mxlemast kanalist siis toite lyyt on lxpetanud lepingu.

          Comment


            #6
            keegi oskab ütelda mis mahutuvusega väljamaa luut on vene (y101) sama suur.need välja maa omad on ju oma välimuselt tunduvalt väiksemad
            Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

            Comment


              #7
              keegi oskab ütelda mis mahutuvusega väljamaa luut on vene (y101) sama suur.need välja maa omad on ju oma välimuselt tunduvalt väiksemad
              Milles probleem?
              Ka uued vene lüüdid on väikesed, eristab läänest ainult pisikirjas Rus peal.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #8
                mul endal sama probleem, mis mahtuvusega need lüüdid on ja palju need Tevalos maksavad?

                Comment


                  #9
                  mul endal sama probleem, mis mahtuvusega need lüüdid on ja palju need Tevalos maksavad?
                  Nende peal ju kirjas.
                  TFK Audio
                  #tfkaudio
                  http://www.facebook.com/tfkaudio/
                  http://tfkaudio.blogspot.com/
                  - Audioblogi, projektid jms.

                  On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                  Comment


                    #10
                    jah nüüd alles märkasin, ise alles algaja , kas olex mõni hea inimene kes aitaks mul need tevalo hinnakirjast üles otsida?  : lüüdid on 2000 pikofarandised

                    Comment


                      #11
                      jah nüüd alles märkasin, ise alles algaja , kas olex mõni hea inimene kes aitaks mul need tevalo hinnakirjast üles otsida? : lüüdid on 2000 pikofarandised
                      2200 Mikrofaradi 35V kood 400 035 20kr tükk.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        võsin selle väikse karbi ära aga undamine on ikka sees
                        ja undamine on madala sagesugega....
                        kas järelikult on toite lyyt läbi...ja kui on siis kas keegi seletaks ära et kus need asuvad.. ???
                        ja kuidas neid vahetada... ???
                        radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10" woofer logitech

                        Comment


                          #13

                          kas järelikult on toite lyyt läbi...ja kui on siis kas keegi seletaks ära et kus need asuvad.. ???
                          ja kuidas neid vahetada... ???
                          Need on need 6 "balooni" trafo kõrval.. Ostad Tevalost uued ja lähed asjale kolviga kallale.. Lihtne

                          Comment


                            #14
                            Ma ei hakka uut teemat looma vaid küsiks siin samas nõu targematelt. Mingi nädal aega tagasi tuli mul u-101 võimule pisike viga külge. Asi selles, et kui sisse lülitada siis mingi 2min. alguses yks kõlar sahiseb ja krabiseb imelikult.. seda on päris kõvasti kuulda. Sahin meenutab sellist häält nagu hoiaks mikrofoni tuule käes. Või räägid näiteks kellegiga moblaga juttu ja to passib tuule käes. Kindel on ka see, et viga peab olema lõpp võimus, sest proovisin eemaldada lõpp võimu sisendid ja sahin ja krabin jäi samaks. Et milles siis viga võiks olla... lõhnas nagu mingi konde järgi, et kas tasuks kõik konded sealt ära vahetada, neid seal viis tyki.
                            msn: pois11@hotmail.com

                            Comment


                              #15
                              Ma ei hakka uut teemat looma vaid küsiks siin samas nõu targematelt. Mingi nädal aega tagasi tuli mul u-101 võimule pisike viga külge. Asi selles, et kui sisse lülitada siis mingi 2min. alguses yks kõlar sahiseb ja krabiseb imelikult.. seda on päris kõvasti kuulda. Sahin meenutab sellist häält nagu hoiaks mikrofoni tuule käes. Või räägid näiteks kellegiga moblaga juttu ja to passib tuule käes. Kindel on ka see, et viga peab olema lõpp võimus, sest proovisin eemaldada lõpp võimu sisendid ja sahin ja krabin jäi samaks. Et milles siis viga võiks olla... lõhnas nagu mingi konde järgi, et kas tasuks kõik konded sealt ära vahetada, neid seal viis tyki.
                              Ei ole kindel,et lõppvõimu konded, aga enda isendil vahetasin need kõik ära.. Vähemalt ple probleeme mingite parasiithelidega..

                              Comment

                              Working...
                              X