Teade

Collapse
No announcement yet.

u-101ja s-90

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    u-101ja s-90

    kuidas võim u- 101töötab s-90 kõllidega

    #2
    No katki ta ei lähe. 4 Oomiste s90'stega peaks enam vähem mängima.
    TFK Audio
    #tfkaudio
    http://www.facebook.com/tfkaudio/
    http://tfkaudio.blogspot.com/
    - Audioblogi, projektid jms.

    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

    Comment


      #3
      kuidas võim u- 101töötab s-90 kõllidega
      8 oomistega nati paremini.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #4
        Mul on y101 ja 8 oomine s90ja mitte kuidagi rahule jaada ei saa.
        Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

        Comment


          #5
          Ise vastaksin nii, et 4@oomiste kxlaritega on veel enamvahem aga 8@oomistega jaab ' yhele noorele' kuulajale powerist lihtsalt vaheks.

          Comment


            #6
            See heli mis minul 8 oomise s90 tuli oli lausa masendav,igasugune kvalittet puudus,aga ega tegelikult pole ma 4 oomistega heli u101 taga kuulnud
            Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

            Comment


              #7
              See heli mis minul 8 oomise s90 tuli oli lausa masendav,igasugune kvalittet puudus,aga ega tegelikult pole ma 4 oomistega heli u101 taga kuulnud
              Tegelikult 8@oomistega peaks kvaliteet isegi parem olema. Arvan, et sul ei ole tehnika paris korras kui sa just kuldkxrv pole.

              Comment


                #8
                Midagi on seal vist mäda jah.Kui vaikselt kuulad või hääle maha keerad siis on siukene vastik krõbin/sahin :-/ kõlarites.
                Eelvõimus on kasutatud kolme kikroskeemi.
                Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                Comment


                  #9
                  minu arust peaks võim olema 4oomi seega peaks mängima 4 oomiste kõllidega paremini

                  Comment


                    #10
                    Mmm kuskilt olen näinud (vist võimu tagagi oli ,et 4-16 oomi
                    Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

                    Comment


                      #11
                      Võim on jah ametlikult 8-16oomi aga mis valjukad olid veneajal 16 oomi?
                      Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                      Comment


                        #12
                        Ikka 4-16 oomi.

                        tegelikult sa vxid ka suurema takistusega, kui 16 oomi kxlareid kasutada lihtsalt siis on vximsuse lang liialt suur ja ei ole ratsionaalne enam. Vaiksema takistusega kxlareid aga ei tohi jargi yhendada.

                        Comment


                          #13
                          minu arust peaks võim olema 4oomi seega peaks mängima 4 oomiste kõllidega paremini
                          Loe mu eelnevad postitused sel teemal läbi.
                          Y-101 on minult läbi käinud võimudest ainuke kus 8oomil suuremat võimsust kätte saab ~26W.
                          Loodan lähiajal valmis saada pikema hariva loo võimendite võimsusest.
                          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                          Comment


                            #14
                            Y-101 on minult läbi käinud võimudest ainuke kus 8oomil suuremat võimsust kätte saab ~26W.
                            Loodan lähiajal valmis saada pikema hariva loo võimendite võimsusest.
                            Ja mitu watti ta sinu arvates 4 oomiga on?!!!
                            Mina sain 8 oomiga 15watti, mingit mystikat selle vximendi puhul EI OLE.

                            Comment


                              #15

                              Ja mitu watti ta sinu arvates 4 oomiga on?!!!
                              Mina sain 8 oomiga 15watti, mingit mystikat selle vximendi puhul EI OLE.
                              Kui pole müstikat, siis seleta miks see võim 4oomil on
                              ainult 20W olgugi, et toitepinge lubaks 50W arendada.
                              Kui loed uuesti minu postitusi siis näed et ilma kaitseta
                              oli kõik omal kohal, 4oomi 43W ja 8oomi 30W.
                              Selleks et sellest müstikast aru saada aitab Ohmi
                              seaduse tundmisest ja teadmisest mis pingega avaneb
                              ränitrans.
                              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                              Comment

                              Working...
                              X