Teade

Collapse
No announcement yet.

U-7111 võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    U-7111 võimendi

    `soovitage võimu` teemas oli küsimus U-7111 kohta ja kuna
    toodi remonti sama võim siis mõõtsin natuke ja leidsin
    mõttekama uue teema alustamist.

    Mõõtmiste analüüs annab jälle võimaluse vaidlemiseks.
    Võim arvestatud 8oomile ja P sain 55W RMS siinust.
    Signaalita toide +/-38V ja langes 55W juures 34V-ni
    mis lubab loota muusikaliseks võimsuseks 75-80W.
    Sellega teeb 8 oomil E010-le ära.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    #2
    Ma txesti ei viitsi vaielda, aga ma vaga kahtlen sinu mxxtmise tulemustes nii R-101 puhul kui ka selle pilli puhul.
    Mis puutub estoniasse, siis on mul paranduses korraga olnud kuni kuus erinevat vximendit ja mul on komme neid ka proovida ja kuulata, vxrrelda. Ja ytlen kohe ara, et estonia 010 on RAUDSELT vximsam kui Radiotehnikad 7101,7111.

    Comment


      #3
      Sõbral on see...õigemini oli, läks aia taha...Ja ma ei ole kindel aga ma arvan kõrvade järgi, et see tõesti lahjem kui Estonia. Kusjuures vaadates andmeid internetist, on neil 8 oomi peal sama võimsus, Moonutused aga 7111'hel suuremad.

      http://radi0tehnika.narod.ru
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #4
        Ma txesti ei viitsi vaielda, aga ma vaga kahtlen sinu mxxtmise tulemustes nii R-101 puhul kui ka selle pilli puhul.
        Mis puutub estoniasse, siis on mul paranduses korraga olnud kuni kuus erinevat vximendit ja mul on komme neid ka proovida ja kuulata, vxrrelda. Ja ytlen kohe ara, et estonia 010 on RAUDSELT vximsam kui Radiotehnikad 7101,7111.
        Vaidlemiseks pole nagu põhjust, sul subjektiivne
        arvamus mul objektiivne mõõtmine. Vaielda võiks kas
        8oomil mõõdetud puhas siinus 20,5-21V annab 55 vatti
        või 53 vatti. Tegelik toide oli ka 1,2V suurem.
        4 oomiga soovitaks ettevaatlik olla, trafo jääb
        lahjaks, jahutus otsib ventikat, alaldi dioodidel
        võiks ka radikad olla, neid puudusi E010-l pole.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #5
          Ma eriti suur spets pole aga ,mul on endal kõik need võimud kodus olemas ja olen kuulanud neid ning katsetanud.Praktika näitab ,et u-7111 ei ole soovitav lasta koguaeg täis võimsusel (ta lihtsalt läheb siis liiga kuumaks ja siis viskab kaitse peale)aga see on ainult ikka kõva musa korral ja tund kaks järjest. estonial seda mure pole kunagi olnud (mul)Estonia kiituseks veel.et Estonial on palju vähem moonutusi ,kui neil radiotehnika omadel. Seda u101 hindan heli kõvaduse suhtes y-7111 sarnaseks ,kuid y-7111 on veel egualaiser ja veidike parem kanalite vahetus. ma järjestaksin võimsuse suhtes Estonia>y-7111=y101 ,kuid ma pole ühtegi neist mõõtund täpselt see on lihtsaöt kõrva järgi üteldud
          Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

          Comment


            #6
            endal oli sama võim 3x S-90D taga @8oomi....helikvaliteet oli küll natuke kehvapoolne (eriti just kõrgete osas), aga võimsust oli ülearugi...
            jaga kuna ma sain asja 350eequ eest KOOS vastava tüüneriga siis üldjoontes ei nurisenud.... ;D

            ja täiskoormusel sai teda kah ikka mängitatud üsna palju, kaitse pealeviskamist õnnnestus kogeda ainult üks kord väga palaval suvepäeval, kui tükk aega sai asja piinatud....

            Comment


              #7
              Offtopic
              Selline küsimus kürvaga mõõtjatele.
              Kas tõesti on aru saada kõrvaga näit 40W ja 50W vahe
              ehk kui suur peab olma vahe, et seda kuulda on ???
              Minuteada kehtib selline reegel, et kui tahad 2 korda kõvemat lärmi , pead võimsust suurendama 10 korda
              /Offtopic
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Offtopic
                Selline küsimus kürvaga mõõtjatele.
                Kas tõesti on aru saada kõrvaga näit 40W ja 50W vahe
                ehk kui suur peab olma vahe, et seda kuulda on
                Minuteada kehtib selline reegel, et kui tahad 2 korda kõvemat lärmi , pead võimsust suurendama 10 korda
                /Offtopic
                Huvitav kyll, kas minu 200W korvet on kxrvaga vaevu margatavalt vximsam, kui estonia 50W naiteks?
                Ma saan aru kuhu sa sihid, aga tegelikult vxrreldes kahte vximendit saab kohe aru kumb vximsam on.

                Comment


                  #9
                  Tõsi.Paljud arvavad, et kui võimsus on kaks korda suurem, tuleb ka kõlarist ka kaks korda rohkem häält.Mina nii ei arva.Kui näiteks 4 oomi juures on väljundis pinge 10v on võimsus 25w.Mõistus ütleb, et kui pinget tõstaks kahe kordselt, saaks kaks korda suurema võimsuse, tegelikult tõuseb võimsus 100w peale.50w pealt tõsta võimsust 60w seda praktiliselt kuulda pole.Võimsuse vahet tajub, aga ilusti juba 50w pealt 100w-ni.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    Tegelt oleneb asi kõvasti ruumist, võimendi korrasolekust ja kõlaritest.
                    Kuna täpset võrdlusmomenti polnud mul tegelikult, võin ainult seda väita, et Radiotehnika võimsam ei tundunud. Aga sellele viidatest võib jälle lugeda mu esimest lauset.
                    TFK Audio
                    #tfkaudio
                    http://www.facebook.com/tfkaudio/
                    http://tfkaudio.blogspot.com/
                    - Audioblogi, projektid jms.

                    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                    Comment


                      #11

                      Vaidlemiseks pole nagu põhjust, sul subjektiivne
                      arvamus mul objektiivne mõõtmine. Vaielda võiks kas
                      8oomil mõõdetud puhas siinus 20,5-21V annab 55 vatti
                      või 53 vatti. Tegelik toide oli ka 1,2V suurem.
                      4 oomiga soovitaks ettevaatlik olla, trafo jääb
                      lahjaks, jahutus otsib ventikat, alaldi dioodidel
                      võiks ka radikad olla, neid puudusi E010-l pole.
                      E010 sõbrad rahunege maha, ega ma pole seda võimu maha
                      teinud, vaid konstateerin fakti, et 7111 arendab 8oomil
                      suuremat võimsust kui E010 mis leidis ka just
                      kinnitust. Sain täna E010 omanikuks, töötab aga vajab
                      regulli vasakul kanalil, parema kanali mõõtsin üle ja
                      sain 8oomil 46-48W, seega 5W vähem, mis näitab et
                      füüsika seadused kehtivad edasi.
                      Mis 7111 andmetesse puutub siis muusikalise võimsusega
                      pakuvad seal saidil kõvasti üle, peaks olema 80ja 110W.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        võimsust võib y-7111 rohkem olla ,aga estonia teeb paremat häält suurel võimsusel ,kui y 7111 ja mooutusi on ka vähem
                        Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

                        Comment


                          #13
                          Ma alguses lihtsalt ei uskunud, et See võimendi nii võimas on(vaatasin tehnoandmete järgi rohkem) aga tee või tina

                          Kas selle traffo võimsus on siis ikka 75w?
                          TFK Audio
                          #tfkaudio
                          http://www.facebook.com/tfkaudio/
                          http://tfkaudio.blogspot.com/
                          - Audioblogi, projektid jms.

                          On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                          Comment


                            #14
                            Ma alguses lihtsalt ei uskunud, et See võimendi nii võimas on(vaatasin tehnoandmete järgi rohkem) aga tee või tina

                            Kas selle traffo võimsus on siis ikka 75w?
                            Ei see on keskmine, ütleme muusikaline tarbimisvõimsus,
                            trafo TP100, see peaks olema 100W pikaajalises reziimis.
                            Seal palju ruumi ja arvatavasti suurema trafo kinnituskohad olemas.
                            Võrreldes kahte mõõtmist siis 7111 langes toitepinge
                            50W juures 4V aga E010-l 2 volti, mis mõjutab kuulates
                            kvaliteedi vahet, kui mõlemid võimud on täpselt regullis
                            siis lõppudel kuulatavat kvaliteedi vahet olla ei tohiks.
                            Muide Retis on minu võimu tegemise ajal varustuse
                            häireid olnud, kuna lõputransid on KT819M ja 2T818A
                            originaalis.
                            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                            Comment


                              #15
                              võimsust võib y-7111 rohkem olla ,aga estonia teeb paremat häält suurel võimsusel ,kui y 7111 ja mooutusi on ka vähem
                              Ega ma muidu E010 ostnud, aga see 7111 on ühe asjaliku
                              ansambli pillimehe oma ja on rahul. Otsin miks vahetevahel
                              pidavat krõbisema aga pole veel hakanud .
                              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                              Comment

                              Working...
                              X