Teade

Collapse
No announcement yet.

hunnika vanarauda ... kuulame seda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    hunnika vanarauda ... kuulame seda

    no asi siis selline et sain sõbra käest vene radiotehnika asju. eel ja lõpp võimud tp-001 oli midagi vist, siis oli veel majaki kassetikas, mingi vana grammofon(pagan teab mis marki) ja S50 ja S90 kõlarid. endal oli ennem olemas juba yhed S90 kõllid. Mida ma sellest hunnikust edasi peaks myyma ja mida saab mängima panna? mul on endal kuul nii koos, et ... :-/

    #2
    kui kõik asjad korras on ,siis saab kõikke mängima panna iseasi ,kas kuulad näiteg vinüüle ja seda ,mida ise ära müüa tahad on sinu otsustada ,aga kui oled tartus siis võid hinnapakkumise teha laurimetall@hot.ee
    Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

    Comment


      #3
      no asi siis selline et sain sõbra käest vene radiotehnika asju. eel ja lõpp võimud tp-001 oli midagi vist, siis oli veel majaki kassetikas, mingi vana grammofon(pagan teab mis marki) ja S50 ja S90 kõlarid. endal oli ennem olemas juba yhed S90 kõllid. Mida ma sellest hunnikust edasi peaks myyma ja mida saab mängima panna? mul on endal kuul nii koos, et ... :-/
      Alustagem sellest mis sul endal kodus on? Millega muusikat kuulad? Kas võimendid, värgid olemas? Kassetikaga pole vist midagi teha, samuti vana grammofoniga. Kui kõlarid olemas, siis S50 võid rahuga maha müüa. Kui teistele s90'stele ruumi jätkub, võid need varuosadeks jätta ntx.
      Kõik oleneb sust endast
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #4
        Millised S90-d sul on? Võibolla oleks huvitatud kui 8 oomiseid S90 pakuksid müüa.

        Comment


          #5
          8 oomised jah on. myyma hakkan alle siis kui olen välja selgitanud kummad on paremad. Need millega hetkel kuulan on seest natuke sulanud, tesi poe veel valla võtnud... vaatame muidu olen nõus ju myyma kah sest kogu seda kraami pole ju mõtet korraga käima ajada... või ikkagi...

          Comment


            #6
            mul oleks kah s-90 ostusoov :

            Comment


              #7
              kui veel müüa on siis ma sooviks võimu

              kui on siis võta ühendust appi666@hot.ee

              Comment

              Working...
              X