Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika y101

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika y101

    Tere, küsimus millisesse auku ma pean ühendama teleka, et ta teeks normaalset heli. Üritasin otsida foorumist aga ei leidnud.

    #2
    Vs: Radiotehnika y101

    Telekaga sain korda, aga küsimus selle display kohta seal lev6i ja prav6i kas need peavad liikuma ka kui muusika mängib, mul lihtsalt põleb aga midagi ei liigu seal.

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika y101

      Need on VU-meetrid vasaku ja parema kanali kohta. Muusika taktis nad enamasti vilguvad. Kas nad põlevad sul põhjas või miinimumi peal või omakorda kusagil kahtlases asendis?

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika y101

        Nad põlevad miinimumi peal. Kõik oleks nagu korras valguse poolest aga nad lihtsalt ei liigu muusika taktis. Ja sisselülitusnupp ripub all, ei tööta kuidas seda korda saada, võtsin lahti ei saa kuidagi aru mis seal puudu on, et ei tööta.
        viimati muutis kasutaja Riist; 04 m 2011, 18:09.

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika y101

          Esmalt postitatud Riist poolt Vaata postitust
          Ja sisselülitusnupp ripub all, ei tööta kuidas seda korda saada, võtsin lahti ei saa kuidagi aru mis seal puudu on, et ei tööta.
          See viga võib tulla sellest et "power" lülitit kinnihoidev metallkonstruktsioon on koos lülitiga tahapoole libisenud.
          http://hparchive.com/
          https://worldradiohistory.com/index.htm

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika y101

            Esmalt postitatud Riist poolt Vaata postitust
            ... sisselülitusnupp ripub all, ei tööta ...
            Lüliti on mokas (ПКН - vene tähed). See tuleb asendada, remontida ei saa.

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika y101

              Sain aru jah sellest, et mokas. Võtsin selle lahti ja nupu enda küljes pole küll midagi. Kas Tallinnas pole kedagi kes tegeleks selliste võimudega, äkki saaks üle vaadata ei tahaks eriti kuulata, pärast keerab kõlarid peesse. Mul see ajutine võim, hetkel lihtsalt ei soovi raha võimu peale käia välja kuni järgmise kuuni, aga kuulata tahaks ikka muusikat.
              viimati muutis kasutaja Scott; 05 m 2011, 05:12.

              Comment


                #8
                Vs: Radiotehnika y101

                Kõlaritega ei juhtu küll midagi nende vigade pärast. Helitugevuse nuppu ei tohi ülemäära keerata.
                Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                Comment


                  #9
                  Vs: Radiotehnika y101

                  Aga kui ma lulitan tuuneri pealt millegi muu peale, siis ta kragiseb korraks. Vahepeal midagi kuulates tekib ka korraks mingi kragin sisse. Ega sellest hullu pole?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Radiotehnika y101

                    Ei ole hullu kui kanalit vahetades väike kragin käib, mul on ka kuulamise ajal käinud vahest mingi kragin korraks läbi, siiani mitme aasta jooksul pole peale selle üksiku paar korda ära eksinud kragina midagi muud küll juhtunud..
                    Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                    Comment


                      #11
                      Vs: Radiotehnika y101

                      Selge, lasen ikkagi selle võimu üle vaadata igaksjuhuks.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Radiotehnika y101

                        Tere jälle, ega ei ole tallinnas kedagi kes teeks mu võimul power nupu korda ja viskaks pilgu peale sellele ?

                        Comment

                        Working...
                        X