Teade

Collapse
No announcement yet.

radiotehnika mr-5201-stereo? ? ? ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiotehnika mr-5201-stereo? ? ? ?

    mul siis siuke plaan et võtta sellest lõppvõim välja ja teha uus kast ümber ja see audes 75w104-8 woofrile võimendiks panna....proovisin mürtsus enam-vähem a kas keegi aitaks ja annaks selle skeemi v midagi mille järgi ehitada..ise seda eriti ei jaga

    #2
    Ei saanud aru. Sa soovid lõppvõimendi skeemi, et see võimust välja võtta? Skeemi otsimiseks proovi google vene saitide pealt otsima panna ja leiad kindlasti.

    mul siis siuke plaan et võtta sellest lõppvõim välja ja teha uus kast ümber ja see audes 75w104-8 woofrile võimendiks panna....proovisin mürtsus enam-vähem a kas keegi aitaks ja annaks selle skeemi v midagi mille järgi ehitada..ise seda eriti ei jaga

    Comment


      #3
      just seda ta tahabki aga skeemi vaaja selle p22st et need sisendid on hoopis teise plaadi peal ja need juhtmed on hullult dsegamini
      <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

      Comment


        #4
        jah mingi võimendist tuleb mingi 3 juhet ja eelvõimu plaadi peal on mingi 6 kohta kuhu neid pistikuid saab panna mai kujuta ette mida teha

        Comment


          #5
          Anna teada kui hakkama saad lõppvõimu eraldamisega sellest jubedast kremplist millest see aparaat koosneb.
          Vahepeal sai endale koju toodud koos S30-tega. Kuna ma võimu tööle ei saanud siis läks see vanaraud vanaema juurde tagasi ;D Aga äkki on võimalik asja saada ja kasvõi doonor osasi anda mul või vastupidi.
          Elame näeme.

          Comment


            #6
            ok

            Comment


              #7
              a see ei tundu üldse raske see lõppvõim on täiesti all ja teised osad(raadio kassetikas) tulevad ilusti ära nagu aint et raskus on osa kruvisid need niii kõvasti kinni ei tule lahti...aga nüüd seisabki asi selle taga et sisendid on vaja lõppvõimule ühendada

              Comment


                #8
                kle ma sain ta just tööle ;D eriti kerge on ma teen pilte kah panen üles

                Comment


                  #9
                  kle ma sain ta just tööle ;D eriti kerge on ma teen pilte kah panen üles
                  Ootan huviga

                  Comment


                    #10
                    kle ma saan alles pildid nädalalõpuks panna :-/ sest sõbra isa viis digika maale tuleb alles nädalalõpp

                    Comment


                      #11
                      nii pildid on siin http://www.pilt.ee/view/31492/

                      Comment


                        #12
                        Kas mõni jupp mis võimu juhib oli veel eraldi ka või on kogu see alumine asi piisav kasutamiseks ka mujal? Ntx "univ" sisend oli sellel kombainil kuskil üleval pool. Samas vahet pole kui võimus tead kus õiged otsad on

                        Krt, läheb vist autosõiduks, et võim koju tuua ;D

                        Comment


                          #13
                          ühtegi juppi ei läe vaja kõik võib ära kiskuda ;D ja sisend on siuke juhe kus on 2x musta ja 1x punane,punane on varjestus ja 2x musta on kanalid ülejäänud juhtmed võid julgelt küljest ära kakkuda a vaata et sa kõvaklpapide juhet segi ei aja sisendi omadega sest kõrvakad kah 3x juhet roosa ja must,sisend on punane ja must sisendi juhe jookseb sealp esipaneelist välja kus saab volumet,balance trebelit ja bassi keerata

                          Comment


                            #14
                            mina vaatasin skeemi pealt aga jah raske ple see üldse

                            Comment

                            Working...
                            X