Teade

Collapse
No announcement yet.

mis võim see on

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mis võim see on

    MUL koolis üks veneaegne võim ja probleem on selles et
    ma ei tea mis võim see on sest õps väidab et see on midagi muud, kui heli võimendi. See on nihuke raske lampvõimendi tunnusmärgiga Y-100Y 4.2. Keegi võiks teada anda millega
    õieti tegemist on, et kas tasub seda koju vedama hakata.

    #2
    Kas on see hästi suur ja vist roheline. Hästi palju väljundeid .Kas sellega on eelvõim kah kaasas ???
    pakun et on TU-100 siis , ehk transtlatsioonnvõimendi ja 100W, omal ajal sellisega 10 vatiseid valjukaid hulgi läbi laskud ja lolli peaga lammutasin  ära.

    Muide väljundid on sellel vist 30 V ja 110 V niiet enne 4 oomist kõlli soovitan mingi trafo toppida
    Edit: asi ,mida kirjeldasin oli lampvõim
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      see mingi väga hea pill siis vict :P aga miks sa selle koju siis ikkagi vead ? tahad kellegile maha ärida ;D ?

      Comment


        #4
        Midagi sellist?

        http://www.hot.ee/doktorms/Picture%20007.jpg

        See on siis selline aparaat nagu Martinj juba kirjeldas. Meie kooliraadio süda.

        Comment


          #5
          Midagi sellist?

          http://www.hot.ee/doktorms/Picture%20007.jpg

          See on siis selline aparaat nagu Martinj juba kirjeldas. Meie kooliraadio süda.
          See on nati uuem variant
          sellel need regulaatorid koos lõpuga ühes plokis
          aga kast jah sama
          vanemal on eel ja lõpp eraldi kastides, kaasas käis mingi lampraadio ja vinüülgrammar ja kolm mikrit
          ;D
          sisu kah vist
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Midagi sellist?

            http://www.hot.ee/doktorms/Picture%20007.jpg

            See on siis selline aparaat nagu Martinj juba kirjeldas. Meie kooliraadio süda.

            Samasugune aparatuur on meil (Ebaveres) suusaraja juures oleval platsil mölaajamiseks. Ühel pool platsi on kaks mingisugust kõlarit, teisel üks. "möla" on nii, et tapab. Just nädalavahetusel jamasin sellega. Tundub üsna huvitav/karm asi olema! Oleks endalgi sellist vaja!
            Minu kodukas

            Comment


              #7
              Mul ka TU-100 olemas. Ainult lõppvõim, muid pudunaid juures pole. Ise aretasin sinna 6,3mm pulkpesa ja vol.'i pote. Proovis käitab see oma kokkuklopsitud 200W(peak 400) McKenzie häälekõvendiga kõlarit ja saundi tuleb laialt. Ka MAC10 kõlari pani see riist laulma nii, et poleks osand uskudagi ja ka AC25-109'tega sai proovitud. Selle 120V väljundi olen muidugi targu mängust välja jätnud ning antud väljundi lüliti kommuteerib hoopis sisendpesa mono/stereo pulgale vastavaks.

              Tundub, et sisendastmes tuleks konde või paar välja vahetada, et asi paremini madalaid esitaks, aga muidu on vinge pill.

              Comment


                #8
                Vana teema a mul on täpselt selline asi kodus... kas kellelgi on mulle yks 6r3 lamp maha ärida... heameelega ostaks yhe sellise võimu veel juurde... keriks väljundtrafo sekundaarmähisd ymber... teeks 2x100W(4,8,16oomi pealt) stereo võimendi ... eelvõim on tal muidugi transide peal... võtaks selle maha teeks mingi hi-fi lamp variandi ette... vot see on juba unistus

                Comment


                  #9
                  Originally posted by -8o-@Jul 30 2004, 13:13
                  Vana teema a mul on täpselt selline asi kodus... kas kellelgi on mulle yks 6r3 lamp maha ärida...
                  See töötab ka kahe lambiga kenasti, ainult et sel juhul ei tohi väga koormata, muidu annab järgmine lamp otsad ära. Täpne lambi mudel on: 6P3C-1 e. 6R3S-1. Saksa eBay's mingi tüüp igaljuhul äritseb nende lampidega, kui tal varu just otsa pole juba saanud. Samad lambid on kasutuses ka Priboi võimus.

                  Comment


                    #10
                    mul on kah selline võim olemas
                    Mul on mingi 1989 aasta vene võim. suur metallist(hea jahutus) ja raske - 8 kg umbes.
                    eriti selle võimendi ehitusest midagi ei taipa.
                    ainuke asi mis näitab tootjat on- 100Y - 101.
                    Ühe lambiga. Indikaatoriks on voltmeter.
                    Väljundid: 3x 30V, 15 oomi, 120V ja maandus. Igal väljundil on kaitse ja lüliti, üks lüliti on TP või 15 oomi.(kõik on taga).
                    Sisenditest, nii palju kui ma aru saan, on 1x mikrofon,1x magnetofon,1x raadio,1x väljund ja 2x tavalist väljundit (märkega IO).
                    kuulda on ainult madala tooniga undamine, sisendid ei tööta nagu üldse.
                    Kas keegi on sellist võimu näinud.
                    Sain selle ühe vanema elektroonikukäest 2 kuud tagasi, kes nüüd on siit kadunud. Kaasa sain ka ühe "ruupori ".
                    oli mul alles mujal teemaks Äkki oskate aidata?
                    tel 53729764

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by hull algaja@Aug 1 2004, 15:41
                      mul on kah selline võim olemas
                      Mul on mingi 1989 aasta vene võim. suur metallist(hea jahutus) ja raske - 8 kg umbes.
                      eriti selle võimendi ehitusest midagi ei taipa.
                      ainuke asi mis näitab tootjat on- 100Y - 101.
                      Ühe lambiga. Indikaatoriks on voltmeter.
                      Väljundid: 3x 30V, 15 oomi, 120V ja maandus. Igal väljundil on kaitse ja lüliti, üks lüliti on TP või 15 oomi.(kõik on taga).
                      Sisenditest, nii palju kui ma aru saan, on 1x mikrofon,1x magnetofon,1x raadio,1x väljund ja 2x tavalist väljundit (märkega IO).
                      kuulda on ainult madala tooniga undamine, sisendid ei tööta nagu üldse.
                      Kas keegi on sellist võimu näinud.
                      Sain selle ühe vanema elektroonikukäest 2 kuud tagasi, kes nüüd on siit kadunud. Kaasa sain ka ühe "ruupori ".
                      oli mul alles mujal teemaks Äkki oskate aidata?
                      Jah mul on selline võimendi.(kummagi külje peal pruuni värvi radikad, muidu üleni beež) Oli isegi kaks aga üks ei töötanud ja ma võtsin seal ilusamad jupid ära (radikad ja kaaned) ja tegin kahe peale kokku korraliku.
                      Töötab küll, vähemalt 15 OM väljund. Teisi pole millegagi proovida.

                      Kas milliampermeeter (see seier) näitab ka midagi, kui sa sinna heli sisse lased.
                      Heli lase sisse kas ( o_o ) või siis ( Q ) sisendist. Seal ees paneeli peal olevast lülitist vist sõltus ka midagi. Taga lülita 15 OM nupp alla.
                      Seal sees tagumise paneeli küljes on ka väike valjukas. Mul töötab see ka.
                      Muidu kui ikka ei tööta, keera võimendi esimene paneel ära (4-kruviga).
                      Sealt näed, et paneelist jookseb võimu 2 vene (5-pin) pistikut. Vaata et need oleks korralikult koos.

                      Comment


                        #12
                        peaks proovima, mul on ka üks ruupor, saab teisi väljundeid ka proovida.- aa üks konde ja takisti olid ka läbi, need asendasin, kuna takistit polnud panin kaks tükki järjest , et õiget takistust saada.
                        tel 53729764

                        Comment


                          #13
                          Proovisin, ei tööta- võimu on päris koralikult piinatud. trükiplaat on mõnest kohast söestunud. See trafo mis on enne väljundeid, seal juures on ka kaks rohelist suurt takistit -- need lähevad kiiresti tuliseks, üks on isegi poolenisti ära sulanud.
                          tel 53729764

                          Comment


                            #14
                            Kas keegi saaks anda abi selle parandamiseks?
                            tel 53729764

                            Comment


                              #15
                              Kas tegu sellise riistaga
                              http://www.hot.ee/tamkat/voim.jpg
                              http://www.hot.ee/tamkat/voim1.jpg
                              http://www.hot.ee/tamkat/voim2.jpg
                              Mul ka see võim olemas, isegi töökorras
                              Kas sellele võimule tohib ainult 15 oomiseid kõlareid siis taha ühendada?

                              Comment

                              Working...
                              X