Teade

Collapse
No announcement yet.

Amfiton 25y-202c

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Amfiton 25y-202c

    Tahaks teada teie konkreetset arvamust sellisest aparaadist. Kiitke/laitke nii kuis jõuate. Nimelt oleks vaja tuttavale S-50B kõlaritele võimendust. Kui hästi need isendid omavahel klapivad? Milline on sellise võimu umbkaudne hind?



    Leidsin lehest kuulutuse, kus müüdi Amfiton 25y-202c-i ja temaga koos ekvalaiserit Orbita 3-002c.
    Kokku taheti nende eest 1000.- Kas on selline hind normaalne?
    Minu kodukas

    #2
    Kui aus olla siis on minu arust PALJU kysitud. Ekvalaiserit saab kuskil 300.- eest katte (isegi 200ga on sama ekva kuulutusest labi jooksnud) ja 700.- teise klassi vximu eest mina ei maksaks, selle eest saaks juba Estonia mis sellest isendist margatavalt etem.
    veel tahaksin juhtida tahelepanu sellele, et S-50 on 8@oomised ja see vximendi jaab noorele inimesele kyll lahjaks.

    Comment


      #3
      Ma ootaksin kah teist võimalust. 202....teise klassi aparaat, jama üldiselt. Vene võimenditest vaata "0" klassi...igast amfitonid, Estoniad, Brigid, Odyssei'd. 8 oomisel takistusel soovitatan võimsust 25-35w Keskmiselt. Piisab. U-101 jääb kindlasti lahjaks, ca 15w@8oomi üldjuhul, kuigi kuulata kannatab.
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #4
        U-101 jääb kindlasti lahjaks, ca 15w@8oomi üldjuhul, kuigi kuulata kannatab.

        Katsetust selle võimuga tegimegi. Ei ütleks, et väga lahjaks jääb. Muidugi tuba, kus musa kuulatakse, on kah suhteliselt väike. Aga jah, nats võimsam aparaat võiks olla küll.
        Minu kodukas

        Comment


          #5
          U101 annab küll täitsa edukalt kuulata, aga kõik oleneb sellest,et kui kõva heli vaja läheb. Kui niisama taustaks muusika käib,sis kõlbab see, aga kui tahetakse ikka selle kõlari kõiki ressursse ära kasutada,sis võiks vaadata midagi võimsamat.

          Comment

          Working...
          X