Teade

Collapse
No announcement yet.

Leiutaks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Leiutaks

    Ehitaks auto võimu ise,aga ei oska alustada.Oleks vaja 12" King audiole 100W Rms.Mis juppe vaja läheks ja palju maksumus oleks.Või keegi teeks ise ära mingi tasu eest kõik pakkumised oodatud

    #2
    Mina teeks TDA1562 põhjal. Peaks tulema 1x50W@4oomi (5000W PMPO ;D ). Seda KA-d liigutab küll, aga kuidas?
    Hirmus tahtmine selline võim prooviks (sportlikust huvist) teha.
    MINA teeks 700 eest teeks valmis küll. Iseendale tehes peaks vist veelodavamalt saama

    Comment


      #3
      kingile piisab 35w
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        Kust ma selle skeemi saaks ja mis juppe vaja läheb

        Comment


          #5
          Kust ma selle skeemi saaks ja mis juppe vaja läheb
          Kasuta googlit.
          Datasheedil on põhimõtteliselt kõik vajalik info olemas.

          Comment


            #6
            Tänan väga aga ei oskand seda skeemi lugeda.Äkki keegi võiks selle võimu ise aretada ja palju hind tuleks, või on lihtsam mingi firma võim osta.Praegu jääb elemendiks KA 12" 100W

            Comment


              #7
              http://rain.prohosting.com/kievsat/amplifi...fiers/1562.html

              Ka sattusin õige asja otsa. Aidake komplekteerimisega ja kust või millest neid juppe saab. Äkki keegi võiks nimekirja kokku panna

              Comment


                #8
                prindi datasheet välja ja marsi tevalosse   seal antakse sulle vajalikud jubinad.  või siis osta mingi suvaline valmis võimendi, kui viitsimine puudub.
                14. lehekülg on võlusõna sellel datasheedil
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  nii lihtne ongi, et lähed datasheetiga sinna ja saad kõik vajalikud jupid????

                  Ja kas nad oskavad anda õige võimsusega takistid?

                  Comment


                    #10
                    nii ongi, et lähed datasheetiga sinna ja saad kõik vajalikud jupid????
                    eks raha tuleb ka ikka kaasa võtta
                    http://www.alldatasheet.com/

                    Comment


                      #11
                      nii lihtne ongi, et lähed datasheetiga sinna ja saad kõik vajalikud jupid????
                      Ja kas nad oskavad anda õige võimsusega takistid?
                      kes siis veel oskab, kui nemad ei oska :
                      sellel datasheedil leheküljel 14 on ju kõik jubinad peal, mida vaja läheb. iseenesest palju juppe ju pole

                      kui mina omale kõrvaklapivõimu tegin kunagi, sain küll kõik vajalikud jupid tevalost
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #12
                        nii lihtne ongi, et lähed datasheetiga sinna ja saad kõik vajalikud jupid????

                        Ja kas nad oskavad anda õige võimsusega takistid?
                        On jah nii lihtne
                        Seni on ennegi inimesi tevalosse lihtsalt skeem näpus vms tulnud (kaasa arvatud mina ise).
                        Tevalo müüjad on alati valmis aitama ja oskavad ka skeeme lugeda
                        transistor[ätt]starline[punkt]ee

                        Comment


                          #13
                          Asi on selles et asun tartus ja tallinna poole ei tea kuna liigun

                          Comment


                            #14
                            nu aga kui ma selle konkreetse TDA 2050 http://www.st.com/stonline/books/pdf/docs/1461.pdf
                            datasheeti viiks neile oskaksid nad kõik vajalikud jupid anda?

                            Comment


                              #15
                              nu aga kui ma selle konkreetse TDA 2050 http://www.st.com/stonline/books/pdf/docs/1461.pdf
                              datasheeti viiks neile oskaksid nad kõik vajalikud jupid anda?
                              Mis vahet sellel on, mille skeem see on, tingmärgid on ju elektroonikas nagu kokkulepitud, mille järgi oskavad elektroonikat tundvad inimesed välja lugeda, mis jupp, mis on, andmed on ju juures.
                              transistor[ätt]starline[punkt]ee

                              Comment

                              Working...
                              X