Teade

Collapse
No announcement yet.

radiotehnika mp7301c

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiotehnika mp7301c

    niih .. sain siis sõbralt sellise riistapuu : http://foto.ussrhi-fi.ru/Galery_radiotehni...mp7301c_jpg.htm
    et kui aplju võiks selline asi , töötav maksta
    ja kas sellele on võimalik kuidagi taha meisterdada kõlarite väljundi(d) ?
    ma vb myyn selle maha , vb ei myy ... oleneb palju maksab ...


    #2
    niih .. sain siis sõbralt sellise riistapuu : http://foto.ussrhi-fi.ru/Galery_radiotehni...mp7301c_jpg.htm
    et kui aplju võiks selline asi , töötav maksta
    ja kas sellele on võimalik kuidagi taha meisterdada kõlarite väljundi(d) ?
    ma vb myyn selle maha , vb ei myy ... oleneb palju maksab ...
    See sahtel....hea õnnega saad ehk 150 eeki Et sellest elulooma saada tuleb seal lüüdid ja rihmad kindlasti ära vahetada ja nati skeemi ringi teha. Minuarust on see üks õnnetumad makke ,mis venelased kunagi teind.......
    Kõlarite väljundiga on nii, et lõppvõim puudub, ehita ise,kui viitsid
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3

      See sahtel....hea õnnega saad ehk 150 eeki Et sellest elulooma saada tuleb seal lüüdid ja rihmad kindlasti ära vahetada ja nati skeemi ringi teha. Minuarust on see üks õnnetumad makke ,mis venelased kunagi teind.......
      Kõlarite väljundiga on nii, et lõppvõim puudub, ehita ise,kui viitsid
      Mida sa selle skeemi ümber tegemise all mõtled, mul omal ka siuke isend kodus ja funkab päris hästi. Muidugi tuli enne tööle saamist mehaanika üle õlitada, rihmi vahetada polnud vaja. Ja loomulikult osad lüüdid said vahetatud.
      msn: pois11@hotmail.com

      Comment


        #4
        Mul endal kah selline krapp aga jah see pole elu loom se makk ise on selline ,et selle remont ei tasux ära (kuna töömaht olex hullult suur) ja pealekauba ei tule sealt ka sellist heli mida võix loota sellest ka ümber ehitamine mina isiklikult olen juba korra selle makiga jamanud ning enam ei taha ja ei soovita seda kellegile (enamus vigasid on kasseti rikkumine(lindi voltimise näol)siis on kiirus koguaeg erinev ja see nõme mootor ei jõua korralikult vedada
        Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

        Comment


          #5
          oueh no , mul on see täiesti korras aga kuhu kohta ma täpsemalt peaksin ehitama lõppvõimu ja millistest kividest ? mingi u. 50w ...

          Comment


            #6
            Ise ka pidanud ühte sellist isendit togima! Peaks ütlema,et ääretult õnnetu seadeldis. Minu mäletamist mööda enamus pukse seal plastmassist ja need kuluvad väga hästi. Minu jaoks lõppeski asi sellega,et läks lammutamisele! Kui saaksid kasvõi proovida mõnda vanemat lääne kassetikat siis saad aru,et need teevad ikka tunduvalt paremat heli!
            20+ aastat elfafoorumis

            Comment


              #7
              Mis puutub kassettmakkide heli parandamisse siis mina olen oma majaki saanud nii üles timmida, et ega kroomlindiga eriti aru saa kas originaal või salvestus.
              Ümbertegemist alustaks sellest, et viskaks skeemist välja kõik ebavajalikud võimendusastmed ja kui võimalik, vabaneks sidestuslüütidest. Soovitav oleks ka k157UL1A skeemi ümbertegemine. Helipea välja vahetada.Tevalos müüakse mingit sony helipead, vist oli 40 eeki.
              Lindistamisel kasutada dünaamilist eelmagneetimist (otsi vene lehtedelt) jne....
              Võin uhkeldada sagedusalaga 30Hz..16kHz +-3db 17kHz venitas kah väljakroomlint, müra 55dB (mürapiirikuta), saaks juurde,kui viitsiks veel jamada, mittelinaarmoonutus 3,1%
              Kanalite ebaühtlus 1 db
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                noh , vb teevad tõesti paremat heli , ega ma seda ei kiida ka niiet jah

                Comment


                  #9
                  Ise ka pidanud ühte sellist isendit togima! Peaks ütlema,et ääretult õnnetu seadeldis. Minu mäletamist mööda enamus pukse seal plastmassist ja need kuluvad väga hästi. Minu jaoks lõppeski asi sellega,et läks lammutamisele! Kui saaksid kasvõi proovida mõnda vanemat lääne kassetikat siis saad aru,et need teevad ikka tunduvalt paremat heli!
                  Sul on õigus, mehhaanika on sellel makil viimane saast. Ega see mootorgi hea pole, lisaks tänu sahtlisüsteemile katkevad juhtmed.
                  Edit. selle mürapiiriku viskaks ma kah välja , rikub heli, ja minutada ei ole see Dolby B ühilduv.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    hea, et leidsin sellise teema siit... oli endal ka sõbralt selline osta ;D aga kui 150.- saaks, kas siis ikka ühel või teisel määral tasub ära?
                    ega sellel Radiotehnikal see piiker seal Majak 233 ühilduv pole?
                    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                    www.sansui.us/AU-9500.htm

                    Comment


                      #11
                      ega sellel Radiotehnikal see piiker seal Majak 233 ühilduv pole?
                      ??? ei saa aru ???

                      p.s majakid, millel on vahelduvvoolumootor on ikka head asjad,osadel majak 23xl on 9v alalisvoolumootor, mis ei jaksa ennaski ringi vedada ;D
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        noh, see asi, mis muusika rütmis hüppab... et mu Majakil on see tumm... ükskord sai lolli peaga näpitud ja siis kustus ta ära... pildilt paisatab selle Radiotehnika "see taktis liikuv asi" samasugune... et kas annaks siirdada?
                        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                        www.sansui.us/AU-9500.htm

                        Comment


                          #13
                          Ise selle Radiotehnika maki kohta oskan öelda niipalju, et temaga on olnud jama ikka mehiselt. Külmjooteid oli terve sahtli plaat täis ja peale veel ühe külmaka avastamist jootsin terve plaadi üle. Heli on jah selline keskmine... Parem kui igasugustel hiina sangadel aga ikkagi ei ole just see mis võiks olla. Veel on olnud jama mehaanikaga, mingid puksid olid ära kuivanud ja siis enam ei tahtnud kerimist sisse võtta...

                          Comment


                            #14
                            noh, see asi, mis muusika rütmis hüppab... et mu Majakil on see tumm... ükskord sai lolli peaga näpitud ja siis kustus ta ära... pildilt paisatab selle Radiotehnika "see taktis liikuv asi" samasugune... et kas annaks siirdada?
                            Sain aru. Kas ei helenda seal mitte midagi või lihtsalt ei liigu need segmemdid.
                            Radiotehnika oma peaks saama teoreetiliselt siirdada, siis tuleks skeemid ja mõõtmed kokku klappima panna. skeemid on nati erinevad
                            Enda omal läks kah see p..e (kivi ) tegin uue juhtimisosa displeile töötab jälle
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #15
                              Aretasin (ühendasin väikeste muudatustega)Majaki displei Radiotehnika m 201-le ja töötas küll. Pinged peaaegu samad, toitepinge (majakil oli vist üle 40v 201-l vähem) erinevusest ei olnud midagi, aga sisendsignaali tuli lisaastmega suurendada kuna M-201-l on plaadil opakatega eelvõim. Loendur jääb muidugi mängust välja sel juhul :-[.
                              ehh... andrjusa

                              Comment

                              Working...
                              X