Teade

Collapse
No announcement yet.

Denon AVR- 3802 ühendamine kõlaritega?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Denon AVR- 3802 ühendamine kõlaritega?

    Nimelt on vaja ühendada 4 kõlarit stereona järgi.Kõik 6 oomi. Kuidas teie aru saate sellest skeemist seal, et kus on a ja kus on b. Lubatud siis nagu võimult näha A+B 8-16 oomi. Nüüd hakkas kripeldama. Et seal ju ilmselt need suured transistorid või võimu blokid, et just neisse kõlarid saaksid järgi, mitte et ühest blokist jagatud teise ja siis seal mul kõlarid järel. Panen pildi juurde ja teen punased ringid kuhu mina järgi panin. Roheline ring on see, kuhu ma arvan, et oleks äkki pidand panema. Stereona töötavad muidu kõik need väljundid. Muidugi kaan maha võtta siis näeks ka ilmselt selle ära aga hetkel on võimendi natuke kaugel et vaatama minna. Lisan pildi siia: http://www.jpk.ee/denon

    #2
    Vs: Denon AVR- 3802 ühendamine kõlaritega?

    RTFM
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Denon AVR- 3802 ühendamine kõlaritega?

      Esmalt postitatud vasaraonu poolt Vaata postitust
      Tänud manuali eest, kuigi see oli olemas ka ja loetud. Alati ei piisa ka lugemisest, ning tahaks targemaid kuulda, et kindlus majja seada!

      Comment


        #4
        Vs: Denon AVR- 3802 ühendamine kõlaritega?

        Mulle paistab hoopis nii, et kui on üks paar surroundkõlle (kas siis A, B või Back/Multi) järele ühendatud lisaks frontidele, on lubatud 6-16 oomi. Kui on järel surround A ja B paarid, peab minimaalne takistus olema 8 oomi.

        Comment


          #5
          Vs: Denon AVR- 3802 ühendamine kõlaritega?

          Mõned taibud ehk arvavad veel midagi? Lihtalt mures, et maha ei põleks. Ilmselt siiski ei ole vahet kuhu pista kui on nt 7ch stereo sisse lülitatud. Iga kanal peab siis ju järel olema.
          viimati muutis kasutaja -IntZ-; 28 m 2011, 18:35.

          Comment

          Working...
          X