Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika y-7101 (vene vs lääne konded toiteosas)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika y-7101 (vene vs lääne konded toiteosas)

    Tere, mul selline küsimus, et kas selline tegevus on normaalne?
    Click image for larger version

Name:	DSC00053.jpg
Views:	1
Size:	50,6 KB
ID:	874067Click image for larger version

Name:	DSC00051.jpg
Views:	1
Size:	28,7 KB
ID:	874068

    #2
    Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

    Mis mahuga väike lüüt on?

    Comment


      #3
      Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

      2200uF ning mingi 50 volti lugesin ka sealt.
      EQ pealt ei lähe see kanal isegi punase peale.

      Comment


        #4
        Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

        Mis kanal?
        Seal pole küll mingit seost selle toitefiltri kondekaga - see on täitsa normaalne, juhul muidugi kui seal selle all on ka teine samasugune.
        See on muidu pingevõimendiosa toitekondekas.
        Heietused teemal suurus vs. mahtuvus on nonsens - neid vene omi mõõtnud, need igavesed lahmakad originaalid, K50-6, üks üsna õnnetu seeria, nende mahtuvus üldiselt olnud 2500uF-2600uF vahemikus, mudelinumber ütleb, et min. 2000uF. Pole vahet kas sinna panna 2200uF või midagi muud.
        Vene 30a tagune tehnoloogia vs. tänapäevane on kohatu võrdlus - eks need vene omad ole juba pinge seisukohast suure ülevaruga tehtud ja tänapäevaste 2200uF võrreldes on kopsiku maht u. 10 korda suurem.

        Sellest ma aga ei saanud aru, et mis on asjal pistmist petta saamisega?
        Kas see võim oli remondis?
        Ehk avaldad selle "remondimehe" nime ka siia?
        Lammas pidi olema - vahetada ainult osa toitekondedest - see, et mõned töötasid ei tähenda seda, et need pole lähedal lõplikule kuivamisele. Raha taheti niisuguse pooliku töö eest kuipalju?
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

          Ostsin kunagi ammu juba osta.ee'st. Nagu ta ise ütles, oli ta midagi sealt ära vahetanud.
          Tuli lihtsalt isu midagi kruttida ja leidsin selle.

          Comment


            #6
            Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

            Loomulikult on normaalne, selline tegevus! Küsimusele kas olen petta saanud siis loomulikult ja kõvasti veel, sest võeti välja suuregabariidiline vene kondekas ja asemele pandi väiksegabariidiline lääne kondekas, mõtle ise, kus on ikka gabariitide vahe! Petta oled veel sellega ka saanud, et tänapäeval ostetakse võimendi, mitte aga Raadiotehnika Y-7101.

            Comment


              #7
              Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

              Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
              Mis kanal?
              ... originaalid, K50-6, üks üsna õnnetu seeria,...
              Minu meelest on pildil K50-16. Mitte, et ma teaks neist midagi paremat/halvemat arvata.

              Comment


                #8
                Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

                Nagu ma juba mainisin, ostsin ma selle kunagi ammu. Umbes 2001 aastal.

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

                  Esmalt postitatud aqv poolt Vaata postitust
                  Minu meelest on pildil K50-16. Mitte, et ma teaks neist midagi paremat/halvemat arvata.
                  Jah, nii on antud juhul, ei vaadanud kohe suurt pilti. Mul hetkel virnas neid Radiotehnika võime millel on K50-6 originaalis.
                  K50-16 on ehk veelgi viletsam - oskamatu inimese käes on neid jootes suur oht, et viigud sulavad lahti (mul aastaid tagasi omalgi seda juhtunud uute kondedega - sel ajal ei teadnud paremaid otsida), K50-6 pole seda täheldanud .

                  Ma nüüd ikka segaduses - 10a tagaune ost ja nüüd siis alles selgus, et petta saanud?
                  Mis case on?
                  Mida nagu üldse vaja on või...mul kohale ei jõua...ühesõnaga mis on teema tegemise põhjus?
                  PS: Teema vales kohas ka minuarvates - siin niisama mingi võimu sisemusest heietada on mõttetu - see ei anna olulist lugemisnaudingut isegi.
                  -superradical-

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

                    ma tahtsin lihtsalt teada, kas see võib nii olla ja ongi kõik.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

                      No vene ajal olidki kõik asjad hästi suured - nii mikro-skeemid kui mikro-faradid... Mis puutub pingetaluvusse, siis see sõltus rohkem tootmise palgapäevajärgsusest... Standardi järgi aga pinge, mis kondekale peale märgitud, on tema pingetaluvus mingil kõrgemal temperatuuril. Vene K50-6 ja 50-16 seeriatel oli see 70 kraadi, K50-35 vist juba 85 kraadi. Lääne omadele kirjutatakse see 85 ja 105 ka peale. Toatemperatuuril talub kondekas üldjuhul kuni 1,2 x pealemärgitud pinget, kasutamisel seda katsetada ei ole muidugi hea mõte.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

                        Ostsite viisakalt remonditud võimendi ja seejuures kisate. See Teie tegevus ei ole normaalne. Esmane soovitus,...vahetage kõik elektrolüütkondensaatorid selles isendis välja. Lootus, et neis mõni veel elus on on mitteadekvaatne! Peale vahetust on lootust, et saate häält tegeva isendi!

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

                          Nagu ma juba kuskil mainisin ühes teemas- kui kavas pikemat aega seda võimu edasi kasutada, vaheta kõik lüüdid ära!
                          Üldse, kõik kes vene võime omavad, võiksid sama teha. Pole ju kallis lüüdikuuri teha, ainult toitelüüdid võivad kallimaks minna veidi.
                          Siis on heietamist pärast vähem, miks võimendi undab ja ragiseb

                          Comment


                            #14
                            Re: Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

                            Mnjah, kahe aasta pärast on see hiinakas punnis, mis sa sinna asemele panid. Vene konde oleks ehk veel järgmised 10 a pidanud..
                            Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Re: Vs: Re: Radiotehnika y-7101 (olen petta saanud?)

                              Esmalt postitatud vuss poolt Vaata postitust
                              Mnjah, kahe aasta pärast on see hiinakas punnis, mis sa sinna asemele panid. Vene konde oleks ehk veel järgmised 10 a pidanud..
                              Ei oska odavaid kondekaid kommenteerida, aga ligi kümne aastaga pole ükski punni läinud. Mis aga puutub vene omadesse, siis need saavad iga hetk otsa. PS! minul pole antud võimendiga mingit pistmist.

                              Comment

                              Working...
                              X