Teade

Collapse
No announcement yet.

Otsin kodust (aktiiv)wooferi võimendit 200-300W@4ohm.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Otsin kodust (aktiiv)wooferi võimendit 200-300W@4ohm.

    Tere. (Loodan, et teema läks õigesse kohta)

    Nimelt otsin kodusele subwooferile võimu. Võib soovitada nii valmis produkte (Simex jne võime) kui ka konstruktorina müüdavaid komplekte. Võim peaks välja andma 200-300W (nominaali) @ 4ohmi.

    Valmis produkti puhul võivad olla nii integreeritavad kui mitte integreetitavad (nagu võim ikka) võimendid.

    Konstruktori puhul võib pakkuda ka komplekte mida annab tellida üle neti. Trahvod, korpused filtrid saab alati ka juurde otsida.

    Kuna võim läheb ainult subwooferile siis ei peaks tal muud olema kui lõppvõim ise, sest ressiiveril on nii kui nii nivoo reguleerimise võimalus (sageduse lõikamise kohta ei tea) ning sageduse lõikamiseks suudan ka ise passiivfiltri valmis teha. (lõigata võiks ära üle 60 hz 1./2. järku)

    Hinna poolest loodan sobiva asja leida 160-180 euri eest. Kel midagi mulle sobivat pakkuda on võib sellest märku anda. (sobivad nii uued kui ka kasutatud tooted)

    Lugupidamisega
    Alex-Kristjan 56 66 15 25

    #2
    Vs: Otsin kodust (aktiiv)wooferi võimendit 200-300@4ohm.

    Esmalt postitatud Alex-Kristjan poolt Vaata postitust
    Tere. (Loodan, et teema läks õigesse kohta)

    Mis ta nüüd nii õigesse foorumiosasse ikka läks - siin eelkõige juttu isetegemisest.
    Mõttekas proovida ehk ostuabi foorumiosast.
    Mõistlik oleks ka sel juhul alustada juttu sellest, et mis mürapump on, täpne mudel ei teeks paha - võimalik, et kasvõi ELFAst kohe seesamune Velleman K8060 KIT siis osta.
    viimati muutis kasutaja Scott; 01 m 2011, 06:11. Põhjus: pikk tsitaat
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Otsin kodust (aktiiv)wooferi võimendit 200-300@4ohm.

      Kui moderaatorid arvavad samuti, et antud teema võiks olla ühes teises kohas, siis olen tänulik kui nad minu tehtud vea parandavad (liigutavad teemat). Täpne elemendi mudel on Star Sound SSW-3800: 15", 300w@4ohm.

      Comment


        #4
        Vs: Otsin kodust (aktiiv)wooferi võimendit 200-300@4ohm.

        Esmalt postitatud Alex-Kristjan poolt Vaata postitust
        Kui moderaatorid arvavad samuti, et antud teema võiks olla ühes teises kohas, siis olen tänulik kui nad minu tehtud vea parandavad (liigutavad teemat). Täpne elemendi mudel on Star Sound SSW-3800: 15", 300w@4ohm.
        See element ei ole toakasutusse algselt mõeldud aga asi selge... Sel korral sõimama ei hakka kuigi oleks põhjust.
        Võta seesama: https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa...5-829-74&toc=0
        või valmiskujul (kruvi ainult kasti??? külge)


        Odavamat lahendust raske leida. Lisaks on vaja trafo ja jahutusradikas ning kokkupanekuabi saad kui vaatad siin võimendifoorumis ringi - mõned tunnid tagasi on just antud võimu käsitlevas teemas arutletud.

        Või kui endal kolb hästi peos püsib siis tee ise, vaata siia teemasse: http://www.elfafoorum.eu/threads/520...is-rohelistele See võim millest teema alguses juttu on veel lihtsam kui K8060 ja helikvaliteedilt tundub kõrvale meeldivam. Odav ka + see, et saad kogemuse ise tehtud võimust mis ka tööle hakkab!
        viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 28 m 2011, 15:36.
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: Otsin kodust (aktiiv)wooferi võimendit 200-300@4ohm.

          Tänud soovituse eest. Kohe antud komplekti soetama ei torma, ootan veel mõned soovitused. (Antud võimendi on mul kunagi isegi kokku pandud ja antud wooferiga koos toiminud. Võim sai küll maha müüdud kuid sooviks midagi vähe võimsamat isegi.

          Nüüd küsimus, et miks oleks põhjust sõimama hakata?

          Comment


            #6
            Vs: Otsin kodust (aktiiv)wooferi võimendit 200-300@4ohm.

            Üks tagaseina variant 130W/4; teine 220W/8 või 400W/4 on valmis, lõpus 2 paari MJ15024/25.
            PS. midagi tegin valesti, miks pildid topelt tulid?
            Click image for larger version

Name:	tagasein 120W.jpg
Views:	1
Size:	21,9 KB
ID:	865643Click image for larger version

Name:	sub 8-250.jpg
Views:	1
Size:	23,8 KB
ID:	865646Click image for larger version

Name:	sub 8-250-1.jpg
Views:	1
Size:	20,1 KB
ID:	865645
            Lisatud failid
            viimati muutis kasutaja Jyrka; 28 m 2011, 18:26. Põhjus: midagi läks untsu
            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

            Comment

            Working...
            X