Teade

Collapse
No announcement yet.

Info tundmatu vene võimu kohta? (Pildid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Info tundmatu vene võimu kohta? (Pildid)

    Tervist

    Pöördun teie poole väikse/suure murega.
    Oman võimu mille kohta ma midagi eriti ei tea. Loodan, et äkki saate jagade selle kohta infot või vihjeid kust leida infot. Loodan, et suudate selle piltide pealt tuvastada.

    Tänan.

    Vabandust kehvade piltide pärast.





    #2
    Vs: Info võimu kohta???

    Peaks olema see:
    http://forum.cxem.net/index.php?showtopic=36514
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Info võimu kohta???

      Siit kerkib jällegi uus probleem. Minu vene keel ei ole just kõige parem.
      Kas on võimalik et selle võimu kohta leidub eesti- või inglise keelset materjali?
      Vabandust, ma oleks pidanud seda esimeses postituses ära mainima.
      Loodan, et saate aidata.

      Comment


        #4
        Vs: Info võimu kohta???

        Esmalt postitatud Haav poolt Vaata postitust
        Siit kerkib jällegi uus probleem. Minu vene keel ei ole just kõige parem.
        Sellele probleemile, on üks, kuigi mitte kõige parem lahendus, aga siiski. translate.google.com
        või chrome prauser milles tõlkimine juba sees.

        Comment


          #5
          Vs: Info võimu kohta???

          Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
          Ausaltöeldes erilist infot ma sealt ei leidnud aga tänud sellegi eest.
          viimati muutis kasutaja Haav; 02 12 2010, 01:02.

          Comment


            #6
            Vs: Info võimu kohta???

            Leheküljel http://clrscrbooo.narod.ru/index9.htm on veidi üht-teist, näit. 100Y-101 pass ja skeem ja veel paari sarnase võimu skeemid.
            viimati muutis kasutaja Pläsku; 02 12 2010, 13:49.

            Comment


              #7
              Vs: Info võimu kohta???

              Ma väga kahtlen selles vene päritolus? See peaks olema Bulgaaris toodetud ja venemaa jaoks. Asja saab väga lihtsalt selgeks teha, sest kusagil lipiku peal, mis on kasti küljes on tootja maa nimi. Ja kui pole siis selle võimu lõpus, mis on Bulgaarias toodetud, peavad olema transid KD-503. Pildid on küll väga halva kvaliteediga kuid julgen nii arvata, et pole vene oma. Peaks olema stereo võim kanali võimsusega 100W ja väljundis nii madalaoomiline kui ka kõrgeoomiline väljund.Vaatasin veelkord pilti ja nii ongi nagu kirjutasin! Olen selle võimuga isegi tööd teinud, sellega olid ka kaasas kaks kõlarikasti ja täiskomplekt juhtmeid ja 6 komplekti mono mikreid. Kui mitte arvestada asjaolu. et mikserid olid oma käigult just mitte kõige mugavamad ja transside oma müra oleks võinud väiksem olla, siis kvaliteet oli selle võimul oma kastidega hea ja seda nii kõne kui muusika taasesitusel. Selleks, milleks, mõeldud oli siis sai asja ajada küll! Lõppvõimu lahendus on tehtud ühe Tesla võimu järgi.
              viimati muutis kasutaja humax; 02 12 2010, 12:34.

              Comment


                #8
                Vs: Info võimu kohta???

                Esmalt postitatud humax poolt Vaata postitust
                Ma väga kahtlen selles vene päritolus?
                Mis siin kahelda, esimesel pildil on silt, kus selgelt kirjas, et tehtud Bulgaarias. Sitke tööloom, omal ajal sai niisugusega käidud igasugu vabaõhuüritusi (rajooni laulupäevani välja) helindamas.
                Skeem miskit niisugust, nagu http://clrscrbooo.narod.ru/index9.htm lehel УМ-100-1-30, täpselt ei mäleta.

                Comment


                  #9
                  Vs: Info võimu kohta???

                  Bulgaarias on ta tõesti toodetud. Nii palju ma vene keel oskan ja sildilt välja loen.

                  Mul on veel üks küsimus ja loodan et pole väga hullu kui ma seda siin samas teemas küsin, kui jutt käib juba sellest võimust.

                  Koos võimuga sain ma kaasa mõned kõlarid:




                  Mul on kaks sellist kõlarit
                  ja...






                  üks selline kõlar.

                  Küsimus siis selles et kuidas need kõlarid selle võimuga sobivad ja kui asjalikud need üldse on.
                  Esmalt postitatud humax poolt Vaata postitust
                  Peaks olema stereo võim kanali võimsusega 100W ja väljundis nii madalaoomiline kui ka kõrgeoomiline väljund.
                  Mis vahet on madalaoomilisel ja kõrgeoomilisel väljundil?

                  Nüüd tuli küll rohkem kui üks küsimus.
                  Kui küsin liiga palju ja liiga lollilt siis andke teada, olen nö. õpipoiss alles.
                  Tänan

                  Comment

                  Working...
                  X