Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 010 võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 010 võim

    Minul kah Estonia võim ja tahaks teada , mida need reguleer takistid (kõik seal skeemil teevad ja mida nendest reguleerida saab ) tegin võimu korda. Käib küll aga kui sisendi voolu tõsta siis viskab välja ja vahel on raskusi käima saamisega sest külmalt ei tule kaitse maha aga kui käima läheb siis töötab hästi niikaua kuni sisendi vool pole tõusnud üle piiri ja tahaks teada nende reguleertakistite eesmärki ,et võim õieti ära reguleerida.
    Eriti huvitavad kaitsme omad ja sellega seotud takistid kus saab kaitsme tööd reguleerida ja termokaitsme oma ka.
    Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

    #2
    Oluline on kanalis reguleerida algvool ja eelvool.
    Potega r59/r56 tuleb keerata e34/e31 pinge nulli.
    Potega r71/r72 tuleb keerata e29,e30/e33,e36 pingeks maa suhtes 30mV

    Kui see esimene on paigast ära, siis on jama, hakkab selle kaitselülitusele segadust tekitama.
    Kui teine on liiga suur, siis eelvool on liiga suur ja võim kuumeneb mõttetult ja raiskab voolu tühijooksul
    Kui teine on liiga väike, siis võim moonutab, eriti just madalal koormusel.

    Kaitse potekaid ei soovita reguleerida, need paigast ära keerates on ainult jama... Siiski see kaitse kaitseb võimu ja kui see ära kruttida, siis ei ole enam mingit kaitset.

    Comment


      #3
      Mul ongi jama kaitsmega ma sain kanalid korda ja need pinged kah ainuke mure on ,et ma ei saa sisendissepiisavalt voolu lasta lihtsalt kaitse tuleb peale ja olex vaja kontrollida üle ka termokaitsmed kuna neid potekaid on keeratud küll ühele ja teisele poole ning kui vaja siis ei pruugi kaitse ültse rakendudagi.Praegu on veel üx jama kaitsmega ,et kui võimu külmalt käima panen ,siis ei taha kaitse enne 5 min maha mina aga kui läheb maha siis on kooras ja töötab normaalselt üxki trants ega radikas kuumax ei lähe kuna parameetrid said väga originaali lähedased ning kanalid on korras
      ainult see sisend pinge on liiga madal ja tahaks tõstmist ning see viivitus olex vaja ära saada (sellepärast ongi vaja teada mida need potekad reguleerivad seal kaitsme osas
      ja termo kaitse tulex lihtsalt üle vaadata ,et see ikka töötax aga ma ei tea kust seda reguleerida kindlasti on mingi potekas nagu radiotehnika võimudel ,millega saab temperatuuri välja reguleerida
      Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

      Comment


        #4
        ma ise kahtlustan ,et mõni kondekas jurab ,et see viivitus on alguses nii pikk või tõuseb mõni pinge aga millegi pärast ei tõuse nii ,et ei teagi mida peax tegema.
        Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

        Comment


          #5
          C36 vaheta ära.

          Comment


            #6
            Mida see C 36 saax muuta kui see läbi olex ?
            Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

            Comment


              #7
              Kas seda pikka viivitust enne ,kui käima läheb?
              Ma olen vaatanud ,et läheb ikka rohkem kui 5 minutit kuni kaitse maha tuleb (kui külmalt ehk siis kui konded on tydjad)käima lülitada
              ja kui kaitse siis maha tuleb on kõik korras ning hiljem tuleb kaitse kiirelt maha ainus mure on veel ka see sisendi kaitse ( läheb liiga vara peale)
              Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

              Comment

              Working...
              X