Teade

Collapse
No announcement yet.

Kes oskaks parandada Jauza - 220 -t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kes oskaks parandada Jauza - 220 -t

    Ühest kanalist ei tule peaaegu üldse heli läbi.
    Teine on hakanud ka juba jupsima.
    Alguses natuke aega mängib, siis kaob sealt ka heli.
    Välja lülitades ja kohe uuesti sisse, siis natuke aega jälle töötab.
    Asukoht Tallinn.

    #2
    Kindlasti paljud selle foorumi lugejatest oskaksid...
    Kuid enamus meist parandab asju päevast päeva ja seda jätkub. Kuid sa võij ka ise alustada selle parandamist. Kindlasti oleks mitmed siin valmis sinu küsimustele vastama ja soovitama, kust viga otsida.
    Skeemi saad: http://mirgorod.8m.com/shem/mag.htm lehelt. See on djvu formaadis, lugemiseks on vaja djvu plugin'i, mille kohta on siin foorumis mitu teemat.

    Comment


      #3
      Mul on ka kodus selline riistapuu. Juba peaaegu 20 aastat töötab ilma vigadeta, aga mingi jama tal hakkab ikka tulema, kuna üks kanal samuti vahel ei hakka kohe tööle (tahab uuesti välja- sisselülimist) ja teine kanal alul natust krabiseb aga see läheb tal üle. Ise ei ole viitsinud seda viga taga ajama hakata, kuna kahtlustan neid väljatranssidega kive, mis seal signaali kommuteerivad (vist mingid K547kp- tüüpi) mida mul parasjagu sahtlist võtta ei ole. Kui asi hullemaks läheb siis peab vist ikka ossi käima panema.
      ehh... andrjusa

      Comment


        #4
        Ok, skeem on nüd olemas.
        Seal on jah sellised kivid, nagu Andy mainis.
        Kuidas ma teada saan, kas kivi töötab või mitte ?
        Ossi mul ei ole.
        Küll on vana vene analoogtester.

        Comment


          #5
          Lülitikive sa ainult testriga ei proovi. Osta/hangi 1 korras kivi ja proovi asendada (katkise kanali oma).
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Kas need kaks on õiged ja mis neil vahet on (kumma ma peaks valima ja mille järgi)? :
            http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...n&kood=on&out=1

            Comment


              #7
              A tähega on minu mäletamist mööda väikese müraga. V tähega küll heliseadmete sisendisse ei sobi. Pöögelmanni toodang, vanasti sai nendega igasugu skeeme tinutatud kokku ja nendega eelvõimendeid asendatud!

              Comment


                #8
                Kui sul signaal kanalis korralikult kadunud on, on seda lihtne kasvõi tavalise võimendiga (võimu sisendiga) üles otsida: lase signaal läbi väikse konde ja hakka lihtsalt väljundist sisendi poole minema ja kogu lugu. Jausa skeemil peaks olema signaali liikumine (ja ka suurusjärk) ka kirjas. Võib aga juhtuda et kui millegiga nende lülituskivide väljaviike puutud, hakkab asi lihtsalt tööle.
                ehh... andrjusa

                Comment

                Working...
                X