Teade

Collapse
No announcement yet.

TDA2009A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    TDA2009A

    Tere, mis te arvate sellest kivist? See tähendab praktikas,
    on ta töökindel? Mul kipub ta igast jamasid korda saatma
    Toide on stabiliseeritud 26V, skeem manuaalist.

    #2
    Aru ma ei saa mille poolest ta parem on kui TDA 2004. Hinna poolest on vähemalt kallim. Ei ole sellist ise kasutand paraku. Mis sa nende jamade all mõtled ???
    Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

    Comment


      #3
      jamab. undab ja on ebastabiilne. Kuigi toide peaks puhas olema ja maandusega olen kah igast trikke teinud :P Kas asi võib olla lihtsalt sisse kärsanud? Või on selline tase kivi poolt oodatav?

      Comment


        #4
        Kui asi muidu töötab siis undamine on just maanduse probleem. Proovisin ühe võimuga, tuli vedada 2 lisajuhet - sisendite pesalt vastu korpust ka equ-lt samasse punkti. Estonia grammeril tuli eelvõimu maapunkti samuti kaua otsida. Ideaalset lahendust paraku ei leidnudki.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          arvasin sama ja käisin skeemi maandused läbi (lõpuks, olnud yhendanud kõik "tähte", tuli kaine mõistus pähe ja ütles, et kvaliteet on enam-vähem sama, mis enne. Jamamisest polnud kasu). Olen vaadanud tehaste trükikaid ja pole sealt mingit erilist loogikat leidnud. On ehk veel mingeid mõjureid?

          Comment


            #6
            Mul ehitamisjärgus selline väiksem võimendi Cd-pleierile või taskuraadiole, kus on kivi TDA2003. Kas keegi oskaks öelda, millise radikaga seda jahutada tuleks? Tähendab poes radikaid ostes on päris suur valik. Vaatan lihtsalt et mis kivi mahub radikale ära. Ja see 2003 pole vast nii võimas ka,et vajaks suurt jahutamist. või kuidas? Äkki siin teadjamad mehed oskavad ühtteist soovitada?

            Comment


              #7
              2003 ei vaja eriti suurt radikat. Mis kesta sisse sa mõtled ta peita? Kui kest on metallist siis tõenäoliselt rohkem ei vajagi sa midagi.
              Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

              Comment


                #8
                POlegi mõeld eriti, mille sisse kavatsen ta panna. Seda nüüd mõtlesingi, et kui korpus teha, siis vast metallist.

                Comment


                  #9
                  Keera see korpus mingist al plekist kokku ja jääb radika alla planeeritud raha isiklikku reservfondi
                  Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                  Comment


                    #10
                    tõesti, poest radikate ostmine on mõttetult kallis tegevus, eriti veel nii väiksele tükile. Et sul süda rahul oleks, pakuks valemi P=50/sqrt(A) ,kus P on palju soojust tuleb keskkonda hajutada, A on pleki suurus.

                    8) esmaspäeva hommik ülikoolis, (tervitused inzule )

                    Comment


                      #11
                      tervisi ka sulle
                      edu ehitamisel :
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment

                      Working...
                      X